Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1234
TEMAT: Auriga
#9089
Re: Auriga 13 lat(a), 5 mies. temu  
Mars na jowiszu w byku kojarzy mi sie ze spekulacjami gieldowymi i ryzykiem duzego kapitalu, zyskiem albo tez z awansem i zwiekszeniem przychodow, a saturn ze strata finansowa/degradacja i opoznieniem/obnizeniem przychodow. Bilans wychodzil jednak na plus, ale zdaje sie, ze nie za duzy z tego co piszesz...

Nie potrafie jakos zakwalifikowac marsa jako planety strikte maleficznej, mysle, ze energia, ktora sie z niego uwalnia zalezy glownie od wplywow innych planet i polozenia, podobnie z saturnem.

Mysle, ze niezle sobie poradzilas z ta sytuacja, w kazdym razie najlepiej jak moglas. Nie mam doswiadczenia z saturiuszami, ale jesli zalozymi, ze dzialaja w analogii do solariusza, to wygladaloby na to, ze pomimo rozwodu sprawy meza sa ciagle obecne w Twoim zyciu (czy Twoj byly maz nie szuka u Ciebie ciagle "antidotum" na swoje porazki i smutki?) i inne zwiazane z saturiuszem sprawy, a wiec podazanie w strone Twojego rozwoju i rozwoju dzieci. Byc moze sie jeszcze zdecydujesz wyjechac, mam wrazenie, ze o ile ta zmiana moze byc korzystna dla Ciebie nie bedzie taka u Twojego bylego meza.

A widzisz powiazania tego saturiusza z natalnym i progresjami?
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#9090
Re: Auriga 13 lat(a), 5 mies. temu  
Pani Świstak napisał:
Mars na jowiszu w byku kojarzy mi sie ze spekulacjami gieldowymi i ryzykiem duzego kapitalu, zyskiem albo tez z awansem i zwiekszeniem przychodow, a saturn ze strata finansowa/degradacja i opoznieniem/obnizeniem przychodow. Bilans wychodzil jednak na plus, ale zdaje sie, ze nie za duzy z tego co piszesz...
na plus ... zdecydowanie na plus ... moi znajomi i rodzina jest zaskoczona że tak ładnie wyszłam na prosta bez niczyjej pomocy

Nie mam doswiadczenia z saturiuszami, ale jesli zalozymi, ze dzialaja w analogii do solariusza, to wygladaloby na to, ze pomimo rozwodu sprawy meza sa ciagle obecne w Twoim zyciu
w tej chwili już nie ...

ale tak mi się skojarzyło
generalnie uważa się że Mars w VII domu to niezbyt fortunne położenie ... tu Mars dodatkowo w detrymencie ... mój sposób "walki" (bo inaczej tego nazwać w ostatnim czasie nie można) o relacje jest zabójczy hehe ... popełniam nietakt za nietaktem ... chyba ten Jowisz sprawia że jednak wychodze z tego cało ;) a Saturn jakoś to stabilizuje, bądź pozbywa się tego co niezbyt wartościowe dla mnie

Byc moze sie jeszcze zdecydujesz wyjechac,
być może pojawi się partner Jowiszowy, bo władca VII domu jest w natawniku w IX domu

A widzisz powiazania tego saturiusza z natalnym i progresjami?
pierwsze co mi się rzuciło w oczy to że Uran jest w lużnej koniunkcji z Węzłem Północnym w natawniku
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/10/21 12:52 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9091
Re: Auriga 13 lat(a), 5 mies. temu  
oś ASC-DSC wskoczyła w domy finansowe ... i tak chyba jestem teraz postrzegana (przez pryzmat VIII domu)

DSC saturiusza w luznej koniunkcji z Punktem Szczęścia natawnika

co ciekawe w natawniku Mars ma dużą godnośc podstawową, a tu w planetariuszu jest w detrymencie, niejako tak koninkcja z Jowiszem go ratuje

hm .. a może nie powinno się analizować planet w saturiuszu w znakach? tylko w domach?

co do saturiusza mam jeszcze takie spostrzeżenie że żadna z planet nie jest spalona przez Słońce :D podobnie jak w moim natawniku
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/10/21 12:51 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9113
Re: Auriga 13 lat(a), 5 mies. temu  
Kuku Lucy,
Pojawia sie tez pytanie, ktorego saturiusza analizowac, bo np. u Ciebie sa wlasciwie 3: 1-wszy lipcu 1999, 2-gi w ruchu wstecznym w pazdzierniku 1999 no i ten ostatni, o ktorym mowa. W 1 i 3 osie niemal pokrywaja sie, takze w tych obu Uran jest na IC, Jowisz i Saturn w VII domu (choc w 1 Uran i Jowisz sa blizej osi: IC, Desc odpowiednio), natomiast w 1 mars jest na Asc, a w 3 w VII domu blisko Desc.
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/10/21 16:36 Przez Pani Świstak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#9114
Re: Auriga 13 lat(a), 5 mies. temu  
no fakt! nie zwróciłam na to wczesniej uwagi ... a swoją drogą w tamtym okresie nieźle mi życie dało popalić :P
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9117
Re: Auriga 13 lat(a), 5 mies. temu  
Dodatkowo pewna rzecz mi sie rzucila w oczy:
Merkury i Ksiezyc IV domowy w Rybach z saturiusza w XII domu natalnym
Wenus IV/V-domowa w Rybach z saturiusza w XII domu natalnym
Slonce V-domowe w Baranie z saturiusza w I domu natalnym
Mars, Jowisz, Saturn VII-domowe w Byku z saturiusza w II domu natalnym

Chce przez to powiedziec, ze bez patrzenia w natalny mozna odczytac u Ciebie, w ktorym domu natalnym te planety z saturiusza sie znajduja :-) Znak, w ktorym te planety sie znajduja w saturiuszu odpowiada domowi w natalnym.
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#9118
Re: Auriga 13 lat(a), 5 mies. temu  
no to taka uroda równych domów Krusińskiego i ASC w Baranie :D ... łatwo się porównuje ;)
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234