Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pokrywające się układy domów w Solariuszu i h. urodzeniowym
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Pokrywające się układy domów w Solariuszu i h. urodzeniowym
#8938
Pokrywające się układy domów w Solariuszu i h. urodzeniowym 13 lat(a), 5 mies. temu  
Witajcie,
zrobiłam sobie Solariusz na lata 2011/2012 i zaciekawiło mnie to, że układ domów w Solariuszu i w horoskopie urodzeniowym jest niemalże identyczny.
Co to może oznaczać? Wyobrażam sobie, nie wiem czy słusznie, że można to interpretować jako np.osiągnięcie wewnętrznej harmonii, spójności w tym roku, czy coś.
Jeżeli mam to interpretować w taki sposób, że im więcej podobieństw w Solariuszu do Natalnego tym bardziej mogą ujawnić się elementy negatywne czy też pozytywne z natalnego, to co w szczególności ma się ujawnić? Z podobnych rzeczy oprócz układu domów jest jeszcze Saturn w VII domu, domykający swój cykl. Z odmiennych - czy mam zwrócić uwagę na Urana i Jowisza w I domu? W sferze mojej osobowości zajdą największe zmiany? Czy ważna jest również Wenus w opozycji do MC,? Dom czwarty silnie obsadzony Wenus i Księżycem?
Data urodzin

Dane do Solariusza
30 06 2011
Wrocław
www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&...leFez3Vo-u1286010505
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/09/07 17:58 Przez jagna.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8939
Re: Pokrywające się układy domów w Solariuszu i h. urodzeniowym 13 lat(a), 5 mies. temu  
Taką sytuację uznaje się za działającą niezwykle silnie, gdyż podkreśla układy urodzeniowe i obecne tranzyty (np. wolno poruszające się planety typu Jowisz czy Saturn masz w tych samych domach, które Ci obecnie tranzytują). Ja miałam taki solariusz w 2006 roku i mogę powiedzieć, że był to jeden z najbardziej przełomowych lat w moim życiu - pod wieloma względami.
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8941
Re: Pokrywające się układy domów w Solariuszu i h. urodzeniowym 13 lat(a), 5 mies. temu  
zaintrygowałaś mnie :)
czy te przełomowe wydarzenia w życiu były spowodowane tym, że Ty powiedzmy, osiągnęłaś wewnętrzną harmonię, jedność i sama byłaś inicjatorem zdarzeń, czy też były to wydarzenia - nazwijmy to zrządzenia losu??
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8943
Re: Pokrywające się układy domów w Solariuszu i h. urodzeniowym 13 lat(a), 5 mies. temu  
Nie, nazwałabym to zrządzeniami losu, na które nie miałam wpływu. Ale mój horoskop w ogóle wskazuje na życiową bierność i brak wewnętrznej harmonii ;) Wszystko zależy od radiksu. Jeśli nie wskazuje on na harmonię, to solariusz to za mało, by ją osiągnąć. Powtórka z domów podkreśla predyspozycje urodzeniowe, podobnie jak powtórka z planet (to samo położenie, ten sam dom, podobne aspekty itp.).

U Ciebie na pewno ważny będzie ten Saturn w VII na ur. Saturnie i Marsie. Mocno podkreślony IV dom też wydaje mi się istotny. O ile jeszcze nie masz mieszkania, coś mi to wygląda na to, że wtedy się uda (choć może wchodzić w grę wzięcie kredytu/pożyczki lub jakichś zobowiązań finansowych wspólnych z partnerem). Wenus na IC i Mars na urodzeniowej Wenus - kojarzy mi się z jakimś związkiem. Jednak w/w Saturn wskazuje, że może to wymagać pracy, partner może być wymagający i/lub sporo starszy - a może po prostu chodzić o wzięcie na siebie poważnych zobowiązań.
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2010/10/04 10:32 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8944
Re: Pokrywające się układy domów w Solariuszu i h. urodzeniowym 13 lat(a), 5 mies. temu  
sprawdza się- a jakże, mój partner jest o 11 lat starszy ode mnie.
Mieszkania nie mam niestety, a ostatnimi dwoma laty przeprowadzałam się z miejsca na miejsce chyba z 10 razy i baardzo chciałabym mieć już własny kąt.
Dzięki za pomoc. Szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mam silne wrażenie, że nadchodzi przełom w moim życiu. Pożyjemy, zobaczymy.
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1