Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12345
TEMAT: Aspekty
*
#8638
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Same nie. Jest to tylko jeden z czynników :) Ale tu akurat o aspektach jest ;)
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#8641
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
jelon napisał:
Jakoś podchwyciłem tą kompensacje nie wiedzieć czemu. Nie chce nic kompensować bo mi jest dobrze tak jak jest. Ogólnie się zastanawiałem co jeśli występuje brak jakiegoś aspektu.
Pewnie to zależy od tego, wg jakiej konwencji będziesz interpretował horoskop. Jeśli chodzi o współczesną astrologię psychologiczną, to spotkałem się z takim twierdzeniem, że brak opozycji może powodować trudności ze spojrzeniem na siebie z boku, czy z dystansem.

W przypadku interpretacji klasycznej byłoby chyba trochę inaczej, bo tam sygnifikatory znaczą zupełnie co innego, a taki brak opozycji można by podciągnąć do braku sprzeciwu od innych – choć w tym przypadku pewnie więcej miałby do powiedzenia władca VII domu.

Tak więc widzisz Kolego, wiele zależy od konwencji interpretacyjnej, jaką przyjmiesz...

Pzdr.

PS. Jak poczytasz Tranzyty Handa, to szybko zorientujesz się, że dla niego sekstyl i opozycja działają poprzez innych ludzi, a kwaratura i trygon są czymś co jest w nas – może Ci się to w poszukiwaniach przyda.
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/09/03 02:36 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8643
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Dziękuje. Poszukam tej książki i poczytam z chęcią. Zamarzyło mi się kiedyś połączenie różnych konwencji. Może już to ktoś zrobił, ale jeszcze nie znalazłem czegoś co by mnie do końca usatysfakcjonowało.

Pozdrawiam
Krzysztof
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
Do góryStrona: 12345