Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Sygnifitatory zdrowia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Sygnifitatory zdrowia
Re: Sygnifitatory zdrowia 11 lat(a), 8 mies. temu  
Na podstawie Wenus, która jest Władcą Ascendentu i znajduje się w VI domu Cardano wnioskuje na temat problemów z narządami płciowymi. Wg tradycyjnej astrologii dom V jest domem dzieci, przyjemności, ale też uwaga (!) - domem seksu. Myślę, że właśnie na tej podstawie Cardano dokonuje takiego wnioskowania - skoro współsygnifikator domu V jest władcą horoskopu i znajduje się w negatywnym domu VI, to coś nie tak będzie z dziećmi i narządami płciowymiwww.astrolabium.pl/forum/28-astrologia-k...oskop-jerome-cardano

A co w horoskopie Cardano jest anaretą?

Cardano urodzony jest w nocy ( Słońce pod horyzontem ), więc należy brać pod uwagę jako czynnik hylegialny głownie Księżyc, który jest jeszcze w końcówce domu 11.

Księzyc jest atakowany przez Marsa, który może być anaretą.

to Mars sprawił, że Słońce i Księżyc stały się dla mnie złowróżebne z dwóch powodów: po pierwsze dlatego, że Mars nie sprzyja miejscom, w jakich się one znajdowały, a po drugie dlatego, że Mars z Księżycem tworzył kwadraturę. Wskazywałoby to, że mogłem urodzić się potworkiem.
Girolamo Cardano, Autobiografia, Wydawnictwo Ossolińskich, 1974

Do Marsa przyporządkowane są m.in. narządy płciowe 74.50.26.93/joomla15/index.php?option=co...edical&Itemid=37

Mars jest w 2d.w Bliźniętach. 2 dom, czyli Byk, to szyja i kark, Bliźnieta to mowa :
Ponieważ, jak już powiedziałem, Wenus panowała nad całą figurą, a Jowisz właśnie był na wschodzie, przykry los stał się moim udziałem: jąkałem się trochę
neptis
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Sygnifitatory zdrowia 11 lat(a), 4 mies. temu  
panTo napisał:
Poniżej przedstawiam Ci lekko przezemnie poprawiony opis sygnifikatorów zdrowia, który znajduje się w książce "Elementarny Kurs Astrologii Urodzeniowej w 15 lekcjach."
W Wielkopolskiej Bibliotece Cyfrowej do przeczytania online: Elementarny kurs astrologii urodzeniowej w 15 lekcjach (aby zacząć czytać przyciśnij "Pokaż treść!")

neptis napisał:To źródło: 74.50.26.93/joomla15/index.php?option=co...edical&Itemid=37
Natomiast to źródło: www.greekmedicine.net/medical_astrology/...y_and_the_Hyleg.html

Te linki nie działają.

drugi link to Longevity_and_the_Hyleg.html (w w w.greekmedicine.net/medical_astrology/Longevity_and_the_Hyleg.html)

Pozdrawiam
B.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Bona napisała:
neptis napisała:To źródło: 74.50.26.93/joomla15/index.php?option=co...edical&Itemid=37
Natomiast to źródło: www.greekmedicine.net/medical_astrology/...y_and_the_Hyleg.html

Te linki nie działają.

drugi link to Longevity_and_the_Hyleg.html (w w w.greekmedicine.net/medical_astrology/Longevity_and_the_Hyleg.html)

Treść pierwszego linku jest obecnie pod adresem: www.leelehman.com/joomla15/index.php?opt...edical&Itemid=37

Pozdrawiam!
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

panTo

chcesz tym: Pozdrawiam !
zastrzelić?:)

nie mogłam się pohamować, mimo że koment nie do mnie :)
Serdeczności:)
lula322
:)
graphgraph

W nowej książce P. Piotrowskiego "Reguły astrologii tradycyjnej" jest nt hylegu.
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/07/18 18:51 Przez lucy.

Re: Sygnifitatory zdrowia 11 lat(a), 2 mies. temu  
Wczoraj robiłem porządki i znalazłem PDF-a na temat Hylega, który może komuś się przyda:

Plik załącznika:
Nazwa pliku: The_Hyleg_and_Alcoccoden_By_Bernadette_Brady.pdf
Wielkość pliku: 220645
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2011/09/24 11:35 Przez panTo.

Re: Sygnifitatory zdrowia 11 lat(a), 2 mies. temu  
Dzięki!
Kuba
graphgraph
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19

Do góryStrona: 12