Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Co to tranzyty i progresje?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Co to tranzyty i progresje?
#9957
Re: Co to tranzyty i progresje? 13 lat(a), 2 mies. temu  
Moze nie w tym watku powinnam ale mam takie pytanie w temacie progresji-w moim natalnym mam Neptuna stacjonarnego w Strzelcu-po tygodniu mniej wiecej wszedl w faze retro tak wiec w progresjach od dawna jest w retro-no nie bardzo wiem jak go interpretowac-czy taka faza stacjonarna bedzie odczuwana inaczej,czy to jest bez znaczenia?No i jeszcze jak taki retro Neptun dziala w progresjach(natalnie ma luzna koniunkcje z Ksiezycem i jest w 1 stopni Strzelca)
Pozdrawiam
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9958
Re: Co to tranzyty i progresje? 13 lat(a), 2 mies. temu  

Moze nie w tym watku powinnam ale mam takie pytanie w temacie progresji-w moim natalnym mam Neptuna stacjonarnego w Strzelcu-po tygodniu mniej wiecej wszedl w faze retro tak wiec w progresjach od dawna jest w retro-no nie bardzo wiem jak go interpretowac-czy taka faza stacjonarna bedzie odczuwana inaczej,czy to jest bez znaczenia?No i jeszcze jak taki retro Neptun dziala w progresjach(natalnie ma luzna koniunkcje z Ksiezycem i jest w 1 stopni Strzelca)
Pozdrawiam<

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/24 23:01 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#9960
Re: Co to tranzyty i progresje? 13 lat(a), 2 mies. temu  
Bardzo dziekuje za odpowiedz :)No wlasciwie to jest odwrotnie-ta koniunkcja sie rozchodzi(Neptun ur.jest w 0.53 stopnia Strzelca-Ksiezyc 9.24 Strzelca-czyli bardzo luzny ten aspekt)nie wiem czy powinnam powiedziec na szczescie czy niestety ;)Wydaje mi sie ze ta koniunkcja nie wplywa jakos negatywnie na moje zyci, moze za wyjatkiem takiej niespojnosci emocjonalnej no i niecheci do wyrazania uczuc(ta koniunkcja na XII dom wypada- wg.Kocha)
Oczywiscie Neptun ma tez inne aspekty(choc nie za wiele)np. kwadrature ze Sloncem w Rybach tez luzna(natalnie scisly kwadrat Slonca i Ksiezyca) no z tego to akurat wypadaloby sie cieszyc bo moze jakis cel w zyciu w koncu dostrzege:))
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9961
Re: Co to tranzyty i progresje? 13 lat(a), 2 mies. temu  

w moim natalnym mam Neptuna stacjonarnego w Strzelcu-po tygodniu mniej wiecej wszedl w faze retro tak wiec w progresjach od dawna jest w retrono nie bardzo wiem jak go interpretowac-czy taka faza stacjonarna bedzie odczuwana inaczej,czy to jest bez znaczenia<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9962
Re: Co to tranzyty i progresje? 13 lat(a), 2 mies. temu  
Bardzo prosze :-) Jesli Twoj natalny Neptun jest w 1* Strzelca to zwrocilabym uwage na jego retro do znaku Skorpiona w progresjach. U mnie przejscie progresywnego Ksiezyca przez Neptuna zaowocowalo natezeniem proroczych snow i zainteresowaniem ezoteryka. Ciekawi mnie jak u Ciebie jest ze snami, z kontaktem z podswiadomoscia?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/25 02:00 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#9964
Re: Co to tranzyty i progresje? 13 lat(a), 2 mies. temu  



Mam i to duzo wiecej tych lat na karku :)W zasadzie to bylo takie cos co zawazylo na moim zyciu a w zasadzie moze nie konkretnie na samym zyciu ale na odczuwaniu zycia, co oczywiscie sie wzajemnie nie wyklucza-i to nawet nie jedno "cos" ale dwa -jedno bylo slowem a drugie czynem-bardzo dlugo mnie to przesladowalo bo bezposrednio wplynelo na niskie poczucie wartosci i nieasertywnosc-mialo to miejsce we wczesnym dziecinstwie-mysle ze od tego czasu zaczelam uciekac w samotnosc



Wybacz PanTo ale do lunacji progresywnych jeszcze nie doszlam:) chociaz cos tam o tym czytalam i wiem z czym to sie je,jeszcze "tylko"musze sie dowiedziec "jak",zeby glupka z siebie przy stole nie zrobic:)
Pozdrawiam
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9965
Re: Co to tranzyty i progresje? 13 lat(a), 2 mies. temu  

Bardzo prosze :-) Jesli Twoj natalny Neptun jest w 1* Strzelca to zwrocilabym uwage na jego retro do znaku Skorpiona w progresjach. U mnie przejscie progresywnego Ksiezyca przez Neptuna zaowocowalo natezeniem proroczych snow i zainteresowaniem ezoteryka. Ciekawi mnie jak u Ciebie jest ze snami, z kontaktem z podswiadomoscia?
Niestety rzadko pamietam sny ale jesli juz to czasem cos tam mi sie wysni:)Notomiast bardzo ufam swojej intuicji i ta raczej mnie nie zawodzi.
Zawsze mnie interesowaly rzeczy dziwne i tajemnicze-teraz mam ten progresywny Ksiezyc w Bliznietach(gdzies czytalam ze wlasnie to polozenie sklania czlowieka do poszukiwania wiedzy-u mnie jak widac w astrologie poszlo) w ubieglym roku mialam opozycje Pr.Ksiezyca do natalnego Neptuna-to byl bardzo trudny dla mnie czas-jedna koniunkcje mam za soba ale nie potrafie sobie przpomniec niczego szczegolnego z tego okres-otwieralam swoj maly biznes i moze to ten Ksiezyc do spolki z Neptunem nalozyli mi wtedy rozowe okulary bo sie przeliczylam troche.
Goraco pozdrawiam :)
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123