Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Lilith w horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456789
TEMAT: Lilith w horoskopie
#16191
Re: Lilith w horoskopie 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Cześć,

Z tym głosem coś może być na rzeczy. Mam Lilith w I domu, na ASC i nie znoszę swojego głosu. Wydaje mi się zbyt poważny, mało melodyjny i dźwięczny, a czasem wyrywa się ze mnie jakiś całkiem nieludzki dźwięk.

Pozdrawiam.
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16192
Re: Lilith w horoskopie 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam,
Wydawaloby sie, ze Lilith w I domu wykazuje jakies znerwicowanie. W jakim znaku jest Lilith u Ciebie i w jakich relacjach pozostaje z innymi Planetami?

Pozdrawiam
reppp
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16193
Re: Lilith w horoskopie 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Lilith jest w Skorpionie. W koniunkcji z Uranem. I to wszystko. Ludzie odbierają mnie jako osobę niezwykle spokojną i opanowaną. Tylko, że ja wcale nie jestem spokojna, jestem nerwowa aż za bardzo. Staram się tego nie okazywać, to fakt. I prędzej czy później wybucham straszliwie. Jednak tylko w domu, nie przy obcych.
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16194
Re: Lilith w horoskopie 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam,
Typowe skorpionie zachowanie, tyle, ze gromadzisz za duzo energii w ten sposob,a ktore nie ma innego ujscia. Urodziny masz 9/11 czyli tez Skorpion ;> ,a jesli chodzi o godzine i miejsca urodzenia? Widze, ze niestety nie ma PW na tym forum, takze jesli chcesz pogadac, ale nie chcesz robic tego publicznie, mozesz pisac na: fffuter{gorylek}gmail.com

Pozdrawiam
reppp
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456789