Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Lilith w horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456789
TEMAT: Lilith w horoskopie
#3895
Re: LILITH w horoskopie 18 lat(a), 9 mies. temu  
Yoanix
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3898
Re: LILITH w horoskopie 18 lat(a), 9 mies. temu  

<
Prezes
Posty: 25
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3971
Re: LILITH w horoskopie 18 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Astrei - tez mam lilith w wadze i chiron w byku (czyzbys rocznik 80? :))

Przez dlugi czas "olewalem" Lilith w horoskopach, ale doswiadczylem, ze "cos" w tym jest. Tylko cos mi tu nie gra z tym, ze nic nie da sie z tym zrobic, nawet jesli aspekty sa pozytywne, musi byc przeciez jakas sprawiedliwosc ;&gt; No chyba, ze Lilith jest po to nam dana, abysmy uswiadomili sobie, ze zycie ludzkie nigdy nie bedzie szczesliwe. Wiem, ze powtarzam pytanie i jednoczesnie wiem, ze praktycznie nikt nie ma rzetelnej/sprawdzonej/pewnej wiedzy na temat Lilith (nawet jesli duzo bada, obserwuje, robi wywiady to to sa tylko teorie, jak to bywa w sprawach ciezkich do udowodnienia):
Uwazacie, ze aspekty Lilith i to o czym one mowia sa i beda do konca negatywnie oddzialywac na nasze zycie? Nie da sie tego naprawic, przepracowac? Czy to jest juz skazanie na "cos" bez odwrotu, do konca??<br><br>Edytowany przez: uranity, w: 23.11.06 00:16
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4304
Re: Warsztat Astrologiczny 17 lat(a), 9 mies. temu  
arletta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4305
Re: LILITH w horoskopie 17 lat(a), 9 mies. temu  
arletta
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4365
Re: LILITH w horoskopie 17 lat(a), 8 mies. temu  
a co jesli Lilith jest w scislej koniunkcji z Neptunem ?

Neptun-26'24 w Strzelcu
Lilith-26'25 w Strzelcu

to wszystko dodatkowo w poblizu Imum Coeli
prosze o odpowiedz
Iaer
Posty: 11
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4367
Re: LILITH w horoskopie 17 lat(a), 8 mies. temu  
Hmm..Jak pisze R.Zacharian, czarny ksiezyc "bierze" na siebie caly negatyw znaku.A oznacza to, iz w Twoj los wpisany jest kontakt z "czarnym nauczycielem", badz ze sam (a) mozesz sie takowym stac. Uwazaj na sklonnosci do fanatyzmu religijnego, oraz silne przekonanie o wlasnym niezachwianym autorytecie.W symbolach sabianskich 26 stopien strzelca to"chorazy podczas bitwy" samoposwiecanie , walka o idealy polityczne, populizm.Obrona idealow."lepiej umrzec stojac na wlasnych nogach,niz isc przez cale zycie na kolanach". Ja sama mam neptuna w strzelcu w 4 domu, w poblizu IC.Jako dziecko zylam w przekonaniu, iz otaczajace mnie osoby sa bez skazy(tak o sobie mowily}.Jednaze po czasie okazalo sie ze nie maja , nie mialy prawa kreowac sie na autotytet.czy cos podobnego dzialo sie w Twoim zyciu? pozdrawiam
liru vivis sisy
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456789