Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Punkt szczęścia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Punkt szczęścia
*
#4851
Re: Punkt szczęścia 17 lat(a), 1 Miesiąc temu  
oj cos sobie chyba przesadzilam ze słowem "sobie":)
vello
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4852
Re: Punkt szczęścia 17 lat(a), 1 Miesiąc temu  
To teraz zrób sobie :-D edycję tych dwóch swoich wpisów i po kłopocie... bo faktycznie sobie pofolgowałaś!
olla
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4853
Re: Punkt szczęścia 17 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Dzięki, już się uświadomiłam gdzie mam Biały Księżyc. :) Tylko po co mi to? Ech, pewnie gdzieś kiedyś się przyda. ;)
Kinga
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4854
Re: Punkt szczęścia 17 lat(a), 1 Miesiąc temu  
tak jak pisala vello bialy ksiezyc nie znajduje sie w opozycji lilith mimo, ze ma "podobno" przeciwna energie.. no ale tak sie sklada, ze w podanym przykladzie osoba ma opozycje lilith i seleny! (w tym kon. wenus i marsa przy lilith (1 st.) i opozycja do seleny (0 stopni!) ).. niezly ukladzik, ciekawe co to za "zwierz";)
jesli macie jakies spostrzezenia czy do punktu szczescia, czy do seleny czt lilith to chetnie "poslucham/popatrze" ("zrozumiem wiecej" - jak to w elektrycznych gitarach heh;))i pewnie nie tylko ja :)
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Astrologia dla każdego
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5675
Re: Punkt szczęścia 16 lat(a), 5 mies. temu  
witam serdecznie

pierwszy raz słyszę o punkcie szczęścia!

czy mogę Ciebie Kemot prosić o obliczenie mojego punktu szczęścia? ur.05.04.1956 w dąbrowie górniczej o 21,50
bronia45
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5677
Re: Punkt szczęścia 16 lat(a), 5 mies. temu  
Ja rownierz prosze by ktos zyczliwy powiedzial gdzie znajduje sie moj punkt szczescia i o czym ten punkt mowi?Moje dane 29.08.1983. godz.10.00 Gdynia
ronjeremy83
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5679
Re: Punkt szczęścia 16 lat(a), 5 mies. temu  
Witam wszystkich szczęściarzy :)

A więc jeszcze raz formuła na obliczenie punktu szczęścia:

Ascendent + Księżyc - Słońce = Punkt Szczęścia

Dla ścisłości muszę dodać, że wielu astrologów przy urodzeniu nocnym zaleca odwracać powyższą formułę w następujący sposób: Asc + Słonce – Księżyc. Osobiście jestem zwolennikiem nie komplikowania sobie życia i używam pierwszej formuły także przy urodzeniu nocnym.

Jak obliczamy wartości Asc, Sł i Ks? Jak wiemy, ekliptyka to koło o wartości 360 stopni. Czyli 12 znaków zodiaku po 30 stopni. Do obliczeń bierzemy wartości bezwzględne Asc, Ks i Słońca (czyli punkt startowy jest w 0 stopni Barana i jedziemy odwrotnie do wskazówek zegara). Tzn, jeśli Asc jest np. w 7 stopniu Bliźniąt, to będzie 30 (Barana) + 30 (Byka) + 7 (Bliźniąt) = 67. Obliczamy wartości dla Asc, Sł i Ks, potem wykonujemy proste działanie arytmetyczne i otrzymujemy wynik liczbowy, który odliczamy sobie znowu od 0 stopni Barana. I w ten sposób otrzymujemy położenie PS.
(Uwaga: Jeśli wynik jest większy niż 360 stopni, a także jeśli wychodzi nam wynik ujemny, to do odpowiednio odejmujemy lub dodajemy 360. Przypominam też, że jeden stopień liczy 60 minut:) )

Nie podam wyniku na tacy, ale przyjemność obliczenia pozostawiam wam, podaję jedynie pozycje horoskopowe Asc, Sł i Ks.:

Bronia45: Twój Asc jest w 23 st 4 min Skorpiona, Słońce – 16 st 2 min Barana, Księżyc – 13 st 43 min Wodnika

Ronjeremy83: Twój Asc jest w 17 st 14 min Wagi, Słońce – 5 st 25 min Panny, Księżyc – 9 st 38 min Byka

Kiedy już napracujecie się i obliczycie własnoręcznie swój punkt szczęścia... no to co teraz z nim począć?? W większości przypadków nic :) Chyba, że PS jest w horoskopie położony w koniunkcji z którymś z ważnych jego punktów. Wtedy, w powiązaniu z resztą horoskopu nabiera to znaczenia. Możemy także zwrócić uwagę na dyspozytora PS, czyli na planetę, która włada znakiem, w którym jest on położony. Czyli, jaka jest jego siła w horoskopie oraz powiązanie z innymi planetami. To nam może dać dodatkową wskazówkę co do tego, jakie właściciel horoskopu ma predyspozycje do szczęścia. I gdzie go będzie szukał.

Pozdrawiam,

Kemot
kemot
Posty: 73
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234