Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Byk czy Skorpion?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Byk czy Skorpion?
#4568
Re: Byk czy Skorpion? 17 lat(a), 6 mies. temu  
oczywiscie ,jezeli twoje slonce tworzy jakis znaczacy aspekt z planeta ktora znaajduje sie w skorpionie lub kiedy masz 3 osobiste lub innne planety w 8 domu to masz zabarwienienie skorpioniczne i plutoniczne . podaj swoja date urodzenia to wtedy zobaczymy jak sie sprawy maja. A propo sciagnij paru ziomkow bo tu cholernie nie ma sie z kim rozprawiac
Patrycjusz
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4570
Re: Byk czy Skorpion? 17 lat(a), 6 mies. temu  
wazny jest 8 dom w takim przypadku oraz planety w skorpionie np slonce koniunkcja pluto lub ksiezuc koniunkcja pluto.Jest jescze wiele innych wariantow.....
Patrycjusz
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4573
Re: Byk czy Skorpion? 17 lat(a), 6 mies. temu  
zrektyfikowałem już jakiś czas temu swój horoskop.Mam koniunkcję Plutona z ascendentem,Pluton jest w Wadze w I domu.
Słońce w Byku znajduje się w VIII domu razem z Merkurym posadowionym pośrodku Bliźniąt.Plutona i Słońce łączy kwinkunks,zaś Merkury jest najlpeiej aspektowany z całego horoskopu( sekstyle i jeden trygon,żadnych kwadratur czy opozycji).
Iaer
Posty: 11
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4574
Re: Byk czy Skorpion? 17 lat(a), 6 mies. temu  
aha,w samym Skorpionie mam tylko Jowisza,łączy go ze Słońcem kwinkunks,jest w słabej koniunkcji z Plutonem,Jowisz jest też w kwadraturze do MC we Lwie.Większą część I domu zajmuje kawałek Wagi z Plutonem ,reszta to Skorpion.
Iaer
Posty: 11
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12