Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12
TEMAT: PODSTAWY
#328
Re: PODSTAWY 20 lat(a) temu  
A czy kiedykolwiek ktos z was mial takie, powiedzmy doznania patrzac w kosmogram, ze patrzy i nic, ale to nic nie jest w stanie zobaczyc? Mam na mysli, ze patrzysz sie w kosmogram i zupelnie nie jestes w stanie nic konkretnego wyczytac? Zauwazylam, ze zdarza mi sie to, gdy klient jest osoba,ktora nastawiona jest na sluchanie samych superlatyw na swoj temat?
Czy to zdarza sie tylko mnie czy jednak ktos przechodzi poddobne doswiadczenia?

Pozdrawiam w szczegolnosci Michaela,
jade jutro na nartki do Wloch, po obejrzeniu Pasji Gibsona mam chec do jeszcze blizszego spotkania sie z Niebem. A w Alpach bedzie wysoko...
Pokorna juz i nareszcie po obejrzeniu Pasji
Kate Wilder
KateWilder
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#329
Re: PODSTAWY 20 lat(a) temu  
witaj:)
niewiele radixow widzialem - w sumie 5 czy 6, ale nie mialem tak zeby nic nie wychodzilo czyli standard planety w sferach neutralnych wplyw sladowy albo zaden zwiazki klasyczne pod opis itd.
kazdy cos w sobie ma z czego jedne rzeczy sa ukryte a inne wychodza. a co do superlatyw - wg mnie mozna wyczuc takich ludzi "na odleglosc" zdania zaczynaja od "bo ja", "ja to ja tamto ja siamto" i krzywia sie na fakt mowiania im nieciekawych albo krtycznych rzeczy. ale trzeba z nimi zyc, sa wokol nas.
co do gor - ja je uwielbiam umysl sie czysci i mozna wymyslic wiele rzeczy, a czasem potknac sie o oczywistosc i odkryc ja na nowo. ja chodze latem.
pozdr
piotrek
caerme
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#556
Re: PODSTAWY 19 lat(a), 12 mies. temu  
co oznacza w astrologi ze planeta góruje lub jest wywyższona , albo dominuje w horoskopie?
Raidho
Posty: 14
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12