Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Porada dla Astrologa
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Porada dla Astrologa
#278
Re: Porada dla Astrologa 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Kate! Koniunkcja planety z inna lub z domem rozpoczyna cos czego jeszcze sobie nie uswiadamiamy,kwadratura jest testem naszego postepowania,opozycja zbieranie nagrod lub zaczynanie wszystkiego od nowa.W przypadku Saturna kwadratura do 7 domu za ok 7 lat,opozycja ok 14 lat.musisz brac pod uwage caly cykl planety.Pozdrawiam.
czarna
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#294
Re: Porada dla Astrologa 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
zapomnialam o tym na smierc..jasne, przeciez chodzi o tranzyt i aspekt...
idealnie : opozycja tranzytujacego mojego Saturna przez VI dom do natalnego Ksiezyca w XII-stanelam i szukam siebie-szukam co mnie wypelni, no i jest walka...i ze zaczynam wszytsko od poczatku, ja nazwalam to powrotem do korzeni...
Czyli, ze tworczosc to walka emocji z intelektem 9 idealnie obrazuje to opozcycja Saturan do Ksiezyca - czyli co sie dzialo 7 lat temu? - test mojego postepowania-wypadl neagtywnie-bardzo, bardzo negatywnie....i zaczynalam wszystko od poczatku,a na to wszystko mial wplyw zwiazek partnerski..i teraz - basta-tak! i teraz to co sie teraz dzieje, jest testem mojego postepowania...- swiadomie odsuwam od siebie partnero tzw frikow, zeby nie powtarzac bledow i duzo to mnie kosztuje, ale w tej batali Saturn wygrywa...- to dobrze,....7 lat temu Saturn szedl przez II dom-wiec teraz Saturn mnie oceni i to bardzo....

ale czegos nie rozumiem...
Saturn idzie mi przez VI dom, tworzy kwadrat do II domu, no niepelny kwadrat, i opozcyje do natalnego ksiezyca, wiec teraz jestten moment zbierania nagrod badz zaczynani wszytskoego od poczatku-czyli progres w fiansach i w pracy...juz sie zgubilam...
pomoz mi...Czarna...
KateWilder
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#296
Re: Porada dla Astrologa 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Witaj Kate!Sczerze mowiac do tej pory rozpatrywalam cykle planetarne tylko w stosunku do innych planet a nie domow.Musisz sobie przypomniec co sie dzialo podczas koniunkcji Saturna do Ksiezyca a potem kwadratury.Jesli nie skorygowalas swojego postepowania podczas kwadratury ; podczas opozycji czeka cie porazka i zaczynanie wszystkiego od nowa.Jesli jednak proces rozwijal sie pozytywnie podczas opozycji zbierzesz nagrode i wejdziesz na"wyzszy poziom rozwoju".Wazne jest czy te planety natalnie tworza jakis aspekt.Bo od tego zalezy czy tentranzyt dotknie nas gleboko czy przejdzie prawie niezauwazony.Ja tak to widze ale radze spytac sie jeszcze kogos bardziej doswiadczonego.Pozdrawiam.
czarna
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#301
Re: Porada dla Astrologa 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Zatem Pytam Forum ponownie (dziekuje Czarna, ze jako pierwsz mi odpowiedzialas i mam nadzieje, ze ktos jeszcze pomoze rozwiac moje watpliwosci)

Jak to jest, gdy Saturn wchodzi w tranzycie na VII dom? Co wtedy sie dzieje w zyciu klienta?
Czy dochodzi do malzenstwa czy rozstania?

KW
KateWilder
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12