Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

12 kwadratur
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456789
TEMAT: 12 kwadratur
*
#1919
Re: kwadrat Panna/strzelec 19 lat(a), 6 mies. temu  
Posiadam tą kwadraturę w swoim radixie w Pannie mam SATURNA a w Strzelcu NEPTUNA.
Aw VIII domu w znaku LWA posiadam JOWISZA i MARSA.

Może i masz rację, jednak nałogów u siebie nie zauwazyłam ale mam na to oko bo ASC posiadam w STRZELCU a tam NEPTUN też się znajduje.
Mam duże oczy, lubie ludzi i lgnę do nich lecz czasem nachodzą mnie dziwne mysli.
I moje dobre znajome mają słońce w znaku RYB a jedna w znaku STRZELCA ma słoneczko.
W ogóle to lubię ludzi mających słońce w znaku RYB może dlatego że są do mnie podobne a dziwne że
nie przepadam za osobami mającymi tak jak ja SŁOŃCE wnzkau BARANA..
Zawsze mnie to zastanawiało poza jedną jeszcze znajomą która jest z 16.04 lecz nasz kontakt się oziębił.

A tak Astro1 jestem ciekawa jeszcze jakiś spostrzeżeń z mojego rocznika ja 80' jestem.
A nie umiem zrozumieć mojego JOWISZA i MARSA wVIII domu.
astrei
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1926
Re: do Michaela 19 lat(a), 6 mies. temu  
pod Mylogim wciąż Michael

Oparł byś się jednak, albo najpierw byś się Zaznajomił, bo to jeden z pierwszych stopni.

Michael
mylogi
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1928
Re: kwadrat Panna/strzele do Astrei 19 lat(a), 6 mies. temu  
Cześć!
Trudno powiedzieć coś ogólnie o roczniku 1980. Ja skupiłem się na wybranym aspekcie, który zaobserwowałem w kilku horoskopach i tyle. Może sam aspekt (Neptun koniunkcja ASC w kwadracie do Saturna, Jowisza, Czy Marsa, który w 1980r przebywał w Pannie kilka miesięcy z racji, że w tym znaku retrogradował) mówic o pewnych tendencjach (Bo WłH jowisz w pannie 8d, Neptun0ASC kwadr. Saturn...) które muszą być potwierdzone z "reszty" horoskopu. W Twoim przypadku Jowisz jest z Marsem w Lwie a 8d nie zaś w Pannie a do tego jesteś spod znaku Barana, który nie ugina się pod wpływem zdarzen, przeciwności ale potrafi z zyciem wziążć się "za BARY" i walczyć o swoje.
I wystarczy że ASC i Neptun są w trygonie do Twojego Słoneczka i już barankowi raźniej, weselej i może nawet prowadzić go (Cię) jakowaś idea wiodąca, którą idąc przez zycie będziesz realizować.
Pozdrawiam :)
astro1
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2373
Re: kwadrat Panna/strzelec 19 lat(a), 4 mies. temu  
W moim urodzeniowym jest dokladna kwadratura Slonca(strzelec) z Marsem(panna) zauwazylem ze objawia sie w bardzo ciekawy sposub. Kiedy pojawia sie jakis problem, najpierw probuje go dokladnie przeanalizowac, dokladnie sie przygotowac, zdobyc jaknajwiecej informacji, a kiedy przychodzi moment konfrontacji momentalnie o wszystkim zapominam i i tak gore bierze spontanicznosc znaku strzelca :D
rwf
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2471
Re: Rak/Waga 19 lat(a), 4 mies. temu  
mmk7 napisał(a):
Właściwie czemu nie miałabym zacząć? oto coś dobrze mi znanego z doświadczenia :) Problem polega na konflikcie między chęcią nawiązania kontaktu i zdobycia akceptacji a nieśmiałością, bojaźliwością i nieumiejętnością podjęcia inicjatywy. Powstaje upiorne błędne koło - z jednej strony taka osoba boi się pokazać kim jest, by jej ktoś nie wyśmiał czy się do niej nie rozczarował, z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że ludzie mogą jej nie zaakceptować, dopóki się nie dowiedzą, kim naprawdę jest. Z jednej strony chęć zawierania przyjaźni, doświadczania czegoś z innymi, partnerstwa, z drugiej obawa przed wyjściem poza bezpieczne granice, wystawieniem siebie na widok publiczny, zranieniem, odepchnięciem. Z jednej strony chęć okazywania uczuć, z drugiej strony obawa, ze to jakieś nie na miejscu, i w ogóle co sobie ktoś inny pomyśli. Z jednej strony silne angażowanie się emocjonalne i (jednak, mimo ze na to często nic nie wskazuje) posiadanie własnego zdania, z drugiej ukrywanie go, by nie wejść w konflikt i zachować dobre układy z innymi. Nie jestem dokładnie pewna, czy tak na 100% łączyć to akurat z tym układem, ale od dzieciństwa przewija się w moim życiu motyw lęku przed ośmieszeniem - tak jakby inni ludzie nie mieli nic lepszego do roboty niz ciągłe obserwowanie mnie, wyłapywanie potknięć i wyśmiewanie ich ;) Zdaję sobie sprawę, że to absurd, ale trudno mi to sobie jakoś logicznie przetłumaczyć.

Suplement - kolejny objaw tej kwadratury: chciałoby się pojechać na zlot i poznać nowych ludzi, a z drugiej sto tysięcy obaw i wątpliwości :(


Ja mam całe życie taki problem - mimo tego, iż nie mam takiego aspektu - nie mam nawet nic w raku ... :x
Venom333
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2669
Re: 12 kwadratur 19 lat(a), 2 mies. temu  
Super, że ktoś tak robi!
To jest bardzo potrzebne dla początkujących.
Szkoda, że 8 lat temu, kiedy zaczynałem moją pasję zgłebiania nauk hermetycznych, nie było nikogo, kto w tak przystępny sposób by tłumaczył i ułatwiał rozumienie elementarnych zasad alfabetu astrologicznego.
Ja niestety musiałem rzucać niecenzuralnymi słowami w stronę przeintelektualizowanych książek oraz prosić wujka Weresa o cierpliwość w tłumaczeniu wszystkiego raz jeszcze od początku...
Robicie wspaniałą pracę na rzecz rozumienia astrologii a nadto na pozytek jej odmitologizowania i praktycznego zastosowania.
Oby tak dalej!
Żeby było nas więcej!

Pozdrawiam

Artur Laskowski
www.avernus.pl
www.avernus.pl
Posty: 46
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2701
Re: 12 kwadratur - do Avernus 19 lat(a), 2 mies. temu  
www.avernus.pl napisał:
Robicie wspaniałą pracę na rzecz rozumienia astrologii a nadto na pozytek jej odmitologizowania i praktycznego zastosowania.
Oby tak dalej!

Witam serdecznie w Astrolabium i dziękuję za słowa otuchy. Czynię to w imieniu moim oraz osób, które ten portal współtworzą.

Byłem na Twojej stronie, robiłem porównawcze horoskopy. Twoje pojawienie się tutaj jest takie mocno - pozwolę sobie mentorsko powiedziec - nasze stare Astrolabium energetyzujące.

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456789