Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Uran tranzytujacy Ascendent
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Uran tranzytujacy Ascendent
#2075
Re: do Taurusa 19 lat(a), 5 mies. temu  
Witaj Taurusie

Przepraszam, że dopiero teraz, ale ponoć lepiej późno niż wcale. Po prostu witam Ascendentalną Rybkę :)

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2077
Re: Uran tranzytujacy Ascendent 19 lat(a), 5 mies. temu  
dziękuję. i owszem
Jest to po prostu koniunkcja Neptuna z Descendentem, lub
inaczej, przejście Neptuna przez Descendent. Klucz: (Descendent =
związki z innymi ludźmi) + (Neptun = chaos, nadmierna idealizacja,
przekłamanie) = dziwne relacje z ludźmi. Możesz się czuć oszukiwany.
Choć z drugiej strony w Twoim otoczeniu mogą pojawić się osoby, które w
swoim horoskopie mają mocno podkreślony znak Ryb.

no przecież!! tak, to jest właśnie to. I pojawiła się konkretnie jedna osoba, nie wiem, czy z silnie zaznaczonymi Rybami (może isię nigdy nie dowiem, a może trochę czasu trzeba będzie). Jak już wspomnniałem od niedawna praktykuję jogę i Mistrz (?, Nauczyciel ?) jest fascynująca i silną osobowością - wpływ jest zauważalny, można powiedzieć magnetyczny (thiaa, to by mogło być). czas pokaże jak się to rozwinie. Ach - w natalnym - Strzelec (noo, to by nawet miało pewien sens, takie przyspieszenie rozwoju i poszerzenie horyzontów - czy się mylę?)w luźnej (7 st.) koniunkcji z Księżycem - i ta para powiązana kwadraturami z towarzystwem o którym niżej.
Co do Urana - z tą rewolucją osobowości może być ciekawie - w natalnym siedzi cobie w miarę spokojnie w Skorpionie (ale IV dom, o czym czasem przypomina), sekstyl z Saturnem, trygon z Marsem i dość luźna kwadratura do ASC. I w zasadzie tyle (bo nie wiem czy półsekstyle na tym etapie warte są roztrząsania). A tranzyt mnnie niepokoi, bo w Pannie dośc tłoczno i dziwnie - do tej pory nie wiem za bardzo, co z tym tłumem zrobić - 7,05 Słońce, 8,36 Wenus, za rogiem czai się Saturn (15,56), w to wtykamy Węzeł Wstępujący (8,28) i dla dodania pikanterii i skoplikowania sprawy - Lilith (5,49). I bądź to mądry człowieku. Jak było wcześniej - oj, musiałbym dłużej przysiąść i raczej w odwotną stronę patrzeć - nie na zasadzie co było, jak Uran był tu a tu, tylko gdzie on byl, jak się działy rzeczy "rewolucyjne" - ale przynejmniej jakiś kierunek poszukiwań mam.
pozdr.
nadir
Posty: 47
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2078
Re: do Nadira - refleksja 19 lat(a), 5 mies. temu  
Jak było wcześniej - oj, musiałbym dłużej przysiąść i raczej w odwotną stronę patrzeć - nie na zasadzie co było, jak Uran był tu a tu, tylko gdzie on byl, jak się działy rzeczy "rewolucyjne" - ale przynejmniej jakiś kierunek poszukiwań mam.
W sądach astrologicznych chodzi o nadawanie sensu zdarzeniom, które dzieją się w rzeczywistości. Rzeczywistość będzie zawsze rzeczywistością, co ma się w niej dziać, będzie się działo. Jedną z roli astrologii jest wyjaśnianie (inaczej mówiąc: nadawanie sensu, lub symboliczne opisywanie) zdarzeń, które dzieją się w rzeczywistości. Coś, co dla Ciebie było rewolucją może być przez symbolikę astrologiczną opisane zupełnie inaczej. Prawdopodobnie właśnie w tym leży poszerzająca horyzonty i pozwalająca spojrzeć z innej perspektywy wartość astrologii.

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16320
Re: Uran tranzytujacy Ascendent 9 lat(a), 9 mies. temu  
Właśnie mam tranzyt Urana w trygonie do Asc zauważyłam że więcej siedzę w necie caly czas astrologią się interesuję ale...od jakiegoś czasu są dni kiedy ona wręcz mnie mocno wciąga to nadciąga falami.

Natalnie Uran powiązany sekstylem z księżycem, trygonem z Merkurym, kwadratura z marsem tak czy inaczej jest aspektowany przez planety osobiste i znajduje się urodzeniowo
w 11 domu również działa na dom 12-ty.
Poznałam grupę osób z którą się widuję od czasu do czasu, większego tempa nabrało życie.

Jako że jestem słoneczny Baran za jakiś czas czeka mnie koniunkcja Urana do Słońca w 4 domu przy czym Uran działa koniunkcją na IC w 14* Barana od końca kwietnia 2014 potrwa do końca marca 2015.
Taki sam zakres czasowy jak wyżej jest na działanie Urana w trygonie do Asc grupę osób poznałam w maju po czym nastąpił ciąg uczestniczenia w różnych warsztatach.

Dodam że chodzę jak naelektryzowana czasem nie umiem zasnąć tak od razu bo głowa pełna różnych myśli.
astrei
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/06/23 07:58 Przez astrei.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12