Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Merkury w Horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Merkury w Horoskopie
#13816
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 8 mies. temu  
hallina
Posty: 104
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Urodziny: 09/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13831
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 8 mies. temu  
Witam Forum
dalej co do Merkurego , sam jest on bezradny i nie umie sie wybic na swiatlo dzienne.
Np , sa horoskopy bardzo znanych osob , ktore maja spalonego merkurego , a wiec wedlug ogolnego mniemania , osoba musi miec amputowany mozg , a wcale tak nie jest.
Np, mocny saturn , to doskonala pamiec, intelekt i tez bardzo staranna sukcesywna praca. Mocny Jowisz , to tez nasza inteligencja zwiazana z zewnetrzna sila przebicia. Chcemy zeby nas widziano. Chcemy nasze projekty i prace pokazac, to co robilismy przy pomocy saturna. A merkury roznosi nam kartki w okoloicy z wiadomoscia ze otwieramy firme.

Jest na swiecie tez duzo slawnych politykow , naukowcow tez w zawodach sztuki, ludzi , ktorzy posiadaja mocnego saturna. Przy wszystkich tych super konstelacjach jest w jakis sposob widoczny merkury. Jest, jak taki goniec na rowerze , gdzie zdazy obsluzyc klientow szybciej jak kto inny autem. Mam cala mase astrologicznych ksiazek i wszedzie pisze o inteligencji merkurego.
Wydaje mi sie ze wiele tych fantastycznych astrologow po prostu odpisuje od innych.
Znalazlam kobitke ktora konczyla fantastyczna szkole w Szwajcari "Bruno i Louise Huber"
i sprzedala mi caly plik zeszytow z tej wlasnie szkoly.
Na polski jest przetlumaczona jedna ksiazka "Astrologia wezlow ksiezycowych "
ISBN 83-86737-33-6 , bardzo polecam ta ksiazke.
Poogladajcie swoje horoskopy , a szczegolnie dzienne aspekty , tranzyty.
Napewno dojdziecie do wniosku, ze sam Merkury nie jest w stanie nic nadzwyczajnego zrobic.Pozdrawiam serdecznie Antares
Ps , U wielu z Was podziwiam , podziwiam i robie to jeszcze raz Wasza Wiedze.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13850
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 8 mies. temu  
Woland
Posty: 68
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13851
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 8 mies. temu  
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13852
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 8 mies. temu  
....jeszcze chcialabym cos dopisac.
Zauwazylam u siebie , ze w momencie kiedy merkury jest w retrogracji , te 15-22 dni to
nagle dowiaduje sie zupelnie przypadkiem , lub ktos mi zaczyna opowiadac : zdarzenia i sytuacje o ktorych nie mialam pojecie. Nie jest to nic so zmienialoby moje zycie , ale jednak wymaga ode mnie zastanowienia i tez nowej orientacji.
Jestem bardzo ciekawa jak jest u innych astrolabianow, ze spalonym merkurym , albo w retrogracji w radixie.
Nagle widze ze merkury jednak ma pewna widoczna pozycje w radixie.
Bo planeta ktora wraca , zwraca nasza uwage na niedokonczone , nie zalatwione sprawy , albo tez utrudnia nam zapomniec o tym co zapomniec chcemy.
NP: Saturn w retrogracji bedzie nam utrudnial prace i wszystko idzie mozolnie , cos nie pasuje , zalatwianie w urzedach trwa wieki, malujemy mieszkanie i nagle jest zla pogoda , albo nasz malarz zlamal sobie reke , i ciagle jest cos.
Jestem ciekawa , jak widzicie to u siebie ? Mamy teraz 4 planety w retrogracji , wroci cos co juz bylo ? Cos nieprzyjemnego ? Pozdrawiam wszystkich, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13905
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Hallo Forum , Male ciekawostki do Merkurego:
Kolor: jasnoniebieski
Zapach: cynamon,konwalia, lawenda
Zwierzeta: pies, zajac,malpa,lis
Ptaki: papuga,jaskolka,bocian,sroka
Kamienie: topas,beryl,bursztyn
Cyfra: 5
Liczba 8 (korzen z 64 , suma 260

Magiczny kwadrat merkurego:

1 63 62 4 5 59 58 8
56 10 11 53 52 14 15 49
48 18 19 45 44 22 23 41
25 39 38 28 29 35 34 32
33 31 30 36 37 27 26 40
24 42 43 21 20 46 47 17
16 50 51 13 12 54 55 9
57 7 6 60 61 3 2 64

Suma w kazda strone 260

Zrodlo moich madrosci: Hexen und hexenmeister 1975
Jest zbior przeroznych autorow i publikacji: Francja, orginalny tytul " Les sorciers et leurs pouvoirs, in L`univers des sciences occultes, Sernor-Tchou " 1975

Pozdrawiam , Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15783
Re: Merkury w Horoskopie 10 lat(a), 8 mies. temu  
Woland
Posty: 68
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123