Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Miesiac Czerwiec
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Miesiac Czerwiec
#12617
Re: Miesiac Czerwiec 12 lat(a), 10 mies. temu  


... to do mnie przemawia ... natomiast nie przemawia do mnie pisanie na profesjonalnych stronach "wszystk
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12618
Re: Miesiac Czerwiec 12 lat(a), 10 mies. temu  


tylko pytanie ... ... to do mnie przemawia ... natomiast nie przemawia do mnie pisanie na profesjonalnych stronach "wszystkie<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2011/06/04 12:45 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12619
Re: Miesiac Czerwiec 12 lat(a), 10 mies. temu  
Masz zupelnie sluszna racje . Jezeli za sztywno, to pewna czesc ludzi po prostu zrezygnuje. Staram sie tez nie tanczyc pod falszywa muzyke. Ale mysle ze tez fajnie byloby podzielic sie taka zwykla codziennoscia , np. wlosy , uroda, gotowanie , ciuchy , klotnia z sasiadka, zla pogoda, jak zniszczyc szefa i tez wiele innych. Mozna sobie tez jakis fajny kawal opowiedziec , bo jednak to wszystko w jakis sposob jest z astrologia zwiazane.
Moze inni astrolabianie tez dolacza swoje zdanie.
Moze byc tylko lepiej i fajniej . Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12620
Re: Miesiac Czerwiec 12 lat(a), 10 mies. temu  

Masz zupelnie sluszna racje . Jezeli za sztywno, to pewna czesc ludzi po prostu zrezygnuje. Staram sie tez nie tanczyc pod falszywa muzyke. Ale mysle ze tez fajnie byloby podzielic sie taka zwykla codziennoscia , np. wlosy , uroda, gotowanie , ciuchy , klotnia z sasiadka, zla pogoda, jak zniszczyc szefa i tez wiele innych. Mozna sobie tez jakis fajny kawal opowiedziec , bo jednak to wszystko w jakis sposob jest z astrologia zwiazane.
Moze inni astrolabianie tez dolacza swoje zdanie.
Moze byc tylko lepiej i fajniej . Marianna
porady gazetow
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12621
Re: Miesiac Czerwiec 12 lat(a), 10 mies. temu  
darlut
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12622
Re: Miesiac Czerwiec 12 lat(a), 10 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2011/06/04 14:31 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12623
Re: Miesiac Czerwiec 12 lat(a), 10 mies. temu  
A ja sie juz w temacie nie wypowiadam-raz sie odwazylam i teraz czuje sie "banowana" :(
Nie przeszkadza mi ze forum jest profesjonalne-super-dlatego tu zagladam i staram sie poglebiac swoja wiedze-szkoda tylko ze nie ma tu miejsca dla "juz nie takich bardzo" poczatkujacych ktorzy chca sie uczyc i sami probuja rozwiklac swoj radix-ok moze faktycznie powinno sie ta wiedze zdobyc samemu i nie liczyc na czyjes "dobre serce" i podpowiedz typu "nie idz ta droga bo bladzisz"
Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia:)A teraz juz zamilkne...:)
Ps. Czy ktos moze ma namiary na jakis kurs przez internet-mam wrazenie ze utknelam w martwym punkcie i sama nie jestem w stanie zrobic juz nastepnego kroku-a moze dac sobie spokoj na jakis czas i poczekac az sie sam w glowie pouklada ten maly balaganik :(
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234