Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Władca horoskopu
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...12131415161718...22
TEMAT: Władca horoskopu
*
#11657
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
gdzie powiedziałam , że mnie zanudzasz?:)


Ja tu siedzę i się zachwycam nagłą metamorfozą Tiffany1
Fantastyczne:)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11658
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
lucy napisała:
no ja analizuję jeszcze raz po kolei ... bo nie mam żadnego interesu w tym by Tiffany miała ASC w Wadze lub w Skorpionie ;)

(...) ale poród raczej wskazuje na Skorpiona


Lucy, wydaje mi sie, ze tutaj Pluton w Skorpionie bardziej na komplikacje porodu wskazuje niz sam Asc w Skorpionie
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/29 23:16 Przez Pani Świstak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#11659
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
lula322 napisał:
gdzie powiedziałam , że mnie zanudzasz?:)


Ja tu siedzę i się zachwycam nagłą metamorfozą Tiffany1
Fantastyczne:)


Lula, ja jestem Panna :-p

Ps. Nie siedz, tylko TWORZ :-)!
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#11660
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
Pani Świstak

Panna Pannie nie równa :)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11661
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tiffany24 napisał:
Ok to może mój charakter powie Wam więcej o moim ascendencie:) No to strasznie nie lubię jak ktoś narzuca mi swoje zdanie lub każe mi coś robić na co nie mam ochoty... Lubię dyktować innym co mają robić i szybko wpadam zw złość gdy nie zostaje zrobione to o co prosiłam. Jestem raczej lubiana w środowisku i łatwo nawiązuję kontakty jak byłam młodsza nie miałam zbyt wielu przyjaciół seperowałam się od innych i byłam uważana za dziwne dziecko, ale niezwykle utalentowane pod względem muzyki i śpiewu:) Starannie dobieram sobie przyjaciół stawiam na jakość a nie ilość. Swoich bardzo dobrych znajomych mogę policzyć na palcach jednej ręki:)Zawsze osiągam to czego chcę nie od razu ale po pewnym czasie albo czasami zdarza się że okazje same pchają mi się w ręce.
Jak sobie coś postanowię to potrafię być niezwykle uparta i momentami pewna siebie ale to tylko wtedy gdy wiem że mam rację:) Uwielbiam konkrety jak coś robię to starannie i dokładnie. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami ale jestem też bardzo wymagająca w stosunku do innych jak i do siebie samej. Wrażliwa i delikatna byle czym można doprowadzić mnie do łez.
Moi znajomi i rodzina uważa że jestem także wybuchowa nawet byle czym można wyprowadzić mnie z równowagi, chciwa, próżna, zarozumiała i często za dużo czasu przesiaduję w domu nad książkami ( uwielbiam czytać ciekawe książki),wg nich wszystko widzę w ciemnych barwach i ciągle szukam dziury w całym no cóż nic na to nie poradzę, bo uważam że lepiej zbyt wiele nie oczekiwać od życia i nie nastawiać się pozytywnie na jakąś sprawę wtedy jest mniejsze rozczarowanie. Ale uważają również że mam ciekawą osobowość, jestem miła, kochana, potrafię słuchać choć do cierpliwych osób nie można mnie zaliczyć:, utalentowana ( piszę wiersze i piosenki ) oraz energiczna.
Ps. Mam nadzieję, że choć trochę ten opis coś pomoże.
Kurczaki ale zamęt wprowadziłam na forum. Przepraszam:)


Tiffany sie nic nie przejmuj, my Cie tu na forum przeswietlamy w celach dydaktycznych ;-p
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#11662
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
lula jaka metamorfoza ja pisałam ogólnie co mi inni na mój temat mówią
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11663
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
lula jaka metamorfoza ja pisałam ogólnie co mi inni na mój temat mówią


spoko:)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...12131415161718...22