Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Władca horoskopu
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...1516171819202122
TEMAT: Władca horoskopu
*
#11905
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
lucy napisał:
Tiffany24 napisał:
Ja też mam słoneczko, marsa, wenus i merkurego w pannie same ważne planety w dodatku księżyc jak na złość w niezależnym wodniku:) Całość wygląda dość oryginalnie i nietypowo;)

a co jest orginalnego i nietypowego w tym? ... bardziej orginalne niż np 4 planety w Koziorożcu ... i jednoczesnie 4 w Strzelcu ..



Większość z nas chce sie poczuć choc przez chwile oryginalnie i nietypowo ;)
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11907
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
O tak jest na pewno;) Ja to już na stówę mam skomplikowany charakterek:)
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11909
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
A któż skomplikowanego charakteru nie ma? :) Chyba nie znam takiej osoby. Tylko te komplikacje przejawiają sie w rozmaity sposób. Ty masz skomplikowany charakter, ja mam, wszyscy inni też. Pokazujemy tu nasze horoskopy żeby te komplikacje pokazać, nauczyć sie je rozumieć, rozumieć skąd sie biorą. Czasem to pojście na łatwizne- mam trudny charakter bo tak mi sie planety ułożyły, albo - popatrzcie jak u mnie jest to wszystko porypane. To wszystko pozwala nam zrozumieć siebie, a przy okazji innych.
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11910
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
Zgadzam się w 100%:) Mimo wszystko wiele się na tym portalu o sobie dowiedziałam niekoniecznie dobrych rzeczy ale czasami dobrze jest "dostać" po uszach od innych to daje do myślenia:)
Ale nadal nie wiem co jest dominantą w moim horoskopie he he
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11911
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tiffany24 napisał:
Zgadzam się w 100%:) Mimo wszystko wiele się na tym portalu o sobie dowiedziałam niekoniecznie dobrych rzeczy ale czasami dobrze jest "dostać" po uszach od innych to daje do myślenia:)
Ale nadal nie wiem co jest dominantą w moim horoskopie he he


najsilniejszą dominantą w Twoim horoskopie jest Pluton ... to na 100% ... i co teraz z tą wiedzą zrobisz? ....
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11933
Re: Władca horoskopu 12 lat(a), 11 mies. temu  
Lucy jak to co? Poszperam w necie co to jest dominanta:)
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...1516171819202122