Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Tranzyty DO saturna
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Tranzyty DO saturna
*
#7052
Re: Tranzyty DO saturna 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

A masz jakies wnioski dotyczace innych osob, ktore nie maja natalnie saturna w waznym aspekcie badz konfiguracji z inna planeta, i ktorym ciezka planeta tranzytowala saturna? Czy nie doczekam sie konkretow? :)<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7054
Re: Tranzyty DO saturna 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7058
Re: Tranzyty DO saturna 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
U mnie kwadrat Urana do natamnego Urana przypadl na koniunkcji tegoz do ASC. Co mi przynioslo? Wlasnie zakochanie sie. Wbrew wszystkim i wszystkiemu bo zwiazek przez pierwsze 2.5 roku byl na odleglosc. To byl duzy bunt, kazdy mi odrazdzal, po co sie pakowac, tylu facetow chodzi po swiecie i calkiem blisko a ja tu usycham z tesknoty i nawet nie wiadomo czy przetrwa. Przetrwalo.

Patrzac na tranzyty na tamten czas - Saturn tranzytowal moj 5 dom (trudnosci w zwiazkach?) i dodatkowo robil kwadrat do Wenus. Wenus byla w opozycji do Neptuna czyli idealizowanie partnera. Ale podejrzewam, ze bez tych klapek na oczach bym sie nie zakochala. To nie bylo latwe.
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12