Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Diamentowy horoskop wedyjski
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Diamentowy horoskop wedyjski
*
#9701
Re: Diamentowy horoskop wedyjski 13 lat(a), 4 mies. temu  

Otoz nie zgadzaja sie pozycje planet w diagramie diamentowym z pozycjami planet w domach w zakladce Houses.
Each rasi is a house (Parasari/True Vedic)

Jeszcze jedno, w astrologii wedyjskiej mamy 9 planet w tym dwa Swiatla oraz Ketu i Rahu. Co zatem oznacza UR, NE i PL, ktore w tabelce Houses figuruja jako Planets in it<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/12/10 11:54 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9705
Re: Diamentowy horoskop wedyjski 13 lat(a), 4 mies. temu  
Dziekuje PanTo za objasnienia.
Domyslilam sie, ze skroty Ne, Pl, Ur pochodza od nazw planet transsaturnicznych, ale wolalam upewnic sie. Za Twoja rada wprowadzilam zmiane w systemie domow i teraz tabelka domow zgadza sie z tym, co mam na wykresie.

Program odnalazlam sama w sieci i sama zaczelam rozgryzac, a tu prosze niespodzianka, wszystko czarno na bialym wyjasnione:) Jednak poki co, sam odczyt wykresow stanowi dla mnie wyzsza szkole jazdy :) Nie wiem, co oznaczaja skroty w poszczegolnych kwadratach takie jak, np.: PP, BB, Gk, Md.

Mam tez do Ciebie osobiste pytanie.
Praktykujesz od wielu lat astrologie klasyczna, ale tez zglebiasz reguly astrologii wedyjskiej. Ktory z systemow, Twoim zdaniem, jest bardziej miarodajny przy analizie interpretacyjnej?
Czy te dwa systemy, wg Ciebie, wykluczaja sie wzajemnie, czy tez uzupelniaja?
Ja, sporzadziwszy swoj horoskop urodzeniowy, doznalam szoku, jakby ktos obuchem walnal mnie w leb. Wg astrologii zachodniej wladca mojego horoskopu jest Pluton umieszczony w X domu, wg wedyjskiej, Wenus w VII domu w towarzystwie Saturna. Jedyna spojna rzecz, jaka na dzien dzisiejszy widze w obu tych horoskopach to to, ze wladcy horoskopu przebywaja w domach katowych. Pozostala reszta pokazuje jak gdyby dwie rozne osoby.
Jakie sa Twoje osobiste wnioski na ten temat?

Pozdrawiam
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12