Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 1234
TEMAT: ZŁO w horoskopie
Re: ZŁO w horoskopie 8 lat(a), 10 mies. temu  
Zło w horoskopie jest w pewnym stopniu widoczne w postaci negatywnych aspektów, szczególnie Słońca i Księżyca.
michal
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

michal napisał:
Zło w horoskopie jest w pewnym stopniu widoczne w postaci negatywnych aspektów, szczególnie Słońca i Księżyca.
Ciekawe. Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć?

Pzdr.
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/11/29 23:49 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Moje dotychczasowe obserwacje wskazują że negatywne aspekty w horoskopie urodzeniowym (zwłaszcza Słońca lub Księżyca) wiążą się z jakimiś negatywnymi cechami charakteru czy wadami człowieka. Im silniejszy aspekt tym bardziej jest to widoczne. Myślę że nie jest to zresztą specjalnym odkryciem. Istotne znaczenie ma też proporcja między pozytywnymi a negatywnymi aspektami Świateł.
michal
graphgraph

Owszem, ale wady nie muszą oznaczać, że ktoś jest złym człowiekiem. A w jaki sposób rozróżniasz, czy u danej osoby negatywne aspekty oznaczają, że jest ona wroga innym i chce im szkodzić, czy też szkodzi przede wszystkim sobie i jest swoim największym wrogiem? Bo według moich obserwacji trudne aspekty, w które zamieszane są światła, oznaczają bardziej to drugie, choć być może dane, które sprawdzałam, nie są bardzo reprezentatywne.
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/11/30 01:03 Przez stargazer.

michal napisał:
Moje dotychczasowe obserwacje wskazują że negatywne aspekty w horoskopie urodzeniowym (zwłaszcza Słońca lub Księżyca) wiążą się z jakimiś negatywnymi cechami charakteru czy wadami człowieka. Im silniejszy aspekt tym bardziej jest to widoczne. Myślę że nie jest to zresztą specjalnym odkryciem. Istotne znaczenie ma też proporcja między pozytywnymi a negatywnymi aspektami Świateł.

a nie jest to poprostu trudnośc z jaka człowiek poprostu musi sie zmierzyć? ... i dopiero to w jaki sposób się z tym zmierzy wskazuje czy to jest wada, "zło" czy poprostu przeciwności losu które człowieka hartują?
lucy
graphgraph

Do góryStrona: 1234