Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 1...56789101112
TEMAT: Horoskopy morderców
*
Re: Horoskopy morderców 9 lat(a), 7 mies. temu  
michal napisał:
Zgadzam się, tylko że ja wcześniej już sam to napisałem.

panTo napisał:
Dobrze, że nie dałeś się sprowokować, bo coś mi się zdaje, że dziewczyny zareagowały na Ciebie dość alergicznie. No cóż, sfeminizowane środowisko, może dlatego? Dziewczyny, w sumie to nie bardzo rozumiem, czemu do Michała tak żeście się przyczepiły...

1. Znasz się na statystyce? Wiesz, jak można sprawdzić, czy rozkład Słońca w znakach Zodiaku, który tu opisałeś, jest istotny pod względem statystycznym?

2. W jakim programie gromadzisz te swoje dane? W jakimś programie astrologicznym, czy masz może te nazwiska w Excelu, czy czymś takim, co mógłbyś tutaj załączyć?

3. Słyszałeś o dr. Mariuszu Karlińskim, który publikował badania statystyczne podobne do Twoich na łamach pisma Problemy Astrologii? (www.astro-assoc.a.p.pl/ProblemyAstrologii/archiwum_PA.htm)

Pozdrawiam
Tomasz

Kuku Panto,

Musze Cie rozczarowac, watpliwosci na temat wyciagnietego przez Michala wniosku dotyczacego wplywu Ksiezyca i jego aspektow u mordercow seryjnych nie maja nic wspolnego ze zmowa jajnikow, feminizmem, alergia, czy przyczepnoscia tylko z logika. Sam poddajesz w watliwosc michalowa statystyke :-p Czy dyskusja to tylko przytakiwanie i przyjmowanie bezkrytycznie do wiadomosci? Wydaje mi sie, ze nie. Moim zdaniem to szukanie logicznego, wiarygodnego rozwiazania, a poddawanie w watpliwosc i zadawanie pytan jest jednym z jej elementow. Poza tym nikt nie jest nieomylny - jestesmy tylko ludzmi :-p

Pozdrawiam Wam Chlopcy :-)
Pani Świstak
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

Nie znam się na statystyce. Te daty urodzenia mam w programie astrologicznym. Dziękuję za ciekawy link.
michal
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

panTo napisał:
Dobrze, że nie dałeś się sprowokować, bo coś mi się zdaje, że dziewczyny zareagowały na Ciebie dość alergicznie. No cóż, sfeminizowane środowisko, może dlatego? Dziewczyny, w sumie to nie bardzo rozumiem, czemu do Michała tak żeście się przyczepiły...

Sorry Tomku ... wg mnie poprostu wnisokowanie które zaprezentował Michał jest nielogiczne ... jak można mówić o aspektach do Księżyca i wnioskować na podstwaie tego i jednoczesnie poddając pod wątpliwość umiejscowienie Księżyca ... no coś nie teges ..

pozdrawiam
z Jajnikami :P
lucy
graphgraph

Jeśli przykładowo Księżyc jest w pierwszym stopniu Barana to jego aspektowanie jest prawie identyczne jak wtedy gdy był w ostatnim stopniu Ryb. Aspektowanie jest prawie identyczne a znak inny.
michal
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/12/01 12:32 Przez michal.

Hejka Michal,
Pragne zauwazyc, ze choc planety znajduja sie w orbie danego aspektu, a nie ma zgodnosci znakow, to nie ma aspektu, wiec rozwazania na temat wplywu Ksiezyca bez znajomosci godziny urodzenia prowadza niestety w slepa uliczke.
Pani Świstak
graphgraph
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

Pani Świstak napisała:
Pragne zauwazyc, ze choc planety znajduja sie w orbie danego aspektu, a nie ma zgodnosci znakow, to nie ma aspektu
Na jakiej podstawie tak sądzisz? Jakie masz dowody na to, że prezentowane przez Ciebie podejście do aspektów jest lepsze od podejścia astrologów harmonicznych, dla których nie ma znaków Zodiaku?

Pzdr.
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/12/01 18:41 Przez panTo.

Pani Świstak napisał:

Pragne zauwazyc, ze choc planety znajduja sie w orbie danego aspektu, a nie ma zgodnosci znakow, to nie ma aspektu

To nieprawda, jeśli planety znajdują się w orbie aspektu to aspekt jest, niezależnie od znaku.
michal
graphgraph

Do góryStrona: 1...56789101112