Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 12345678...12
TEMAT: Horoskopy morderców
*
Re: Horoskopy morderców 9 lat(a), 7 mies. temu  
Mógłbyś chociaż częściowo wrzucić tu zebrane informacje o horoskopach morderców? Skąd brałeś o nich info ? Po Skorpionie jaki znak powtarzał się najczęściej?

Pozdrawiam :)

P.S.

A swoją drogą wynik Twoich badań nie jest specjalnie zaskakujący- niestety
lula322
:)
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/29 00:57 Przez lula322.Powód: P.S.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Te daty urodzenia znalazłem w wikipedii angielskiej i polskiej. Można ich znaleźć jeszcze więcej. Po Skorpione drugie miejsce zajął Koziorożec.
michal
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

michal napisał:
Moje dotychczasowe badania nad datami urodzenia seryjnych morderców wskazują że mają oni statystycznie gorzej aspektowane Światła (Słońce i Księżyc) niż to jest przeciętnie. Stwierdziłem ponadto że seryjni mordercy najczęściej rodzą się pod znakiem Skorpiona a najrzadziej pod znakiem Byka.

za to Hitler ze swoim Słońcem w Byku chyba wyrównał ten wynik :P

michal napisał:
Te daty urodzenia znalazłem w wikipedii angielskiej i polskiej. Można ich znaleźć jeszcze więcej. Po Skorpione drugie miejsce zajął Koziorożec.

no to akurat nie dziwi, bo np. po Bliżniętach trudno się spodziewać wytrwałości w dążeniu do celu :D

a tak serio to samo Słońce to chyba za mało żeby określić czy ktoś ma predyspozycje do bycia seryjnym mordercą ...
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/11/29 10:30 Przez lucy.

lucy napisał:

a tak serio to samo Słońce to chyba za mało żeby określić czy ktoś ma predyspozycje do bycia seryjnym mordercą ...

Oczywiście, zresztą tego nie można stwierdzić moim zdaniem nawet na podstawie horoskopu urodzeniowego.
michal
graphgraph

michal napisał:
Stwierdziłem ponadto że seryjni mordercy najczęściej rodzą się pod znakiem Skorpiona a najrzadziej pod znakiem Byka.
[...]
Na 293 seryjnych morderców, spod Skorpiona było 32.
[...]
Po Skorpione drugie miejsce zajął Koziorożec.
[...]

Witaj Michał, zaciekawiłeś mnie tym. Napisz proszę, jak wyglądał rozkład Słońca w poszczególnych znakach Zodiaku w badanej przez Ciebie grupie seryjnych morderców?

Pzdr.
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/11/29 18:42 Przez lucy.

panTo napisał:

Witaj Michał, zaciekawiłeś mnie tym. Napisz proszę, jak wyglądał rozkład Słońca w poszczególnych znakach Zodiaku w badanej przez Ciebie grupie seryjnych morderców?

Baran 24
Byk 19
Bliźnięta 24
Rak 21
Lew 28
Panna 21
Waga 21
Skorpion 32
Strzelec 27
Koziorożec 29
Wodnik 22
Ryby 25
michal
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/11/29 21:30 Przez michal.

Do góryStrona: 12345678...12