Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 12
TEMAT: Co nowego na swiecie ?
#14039
Co nowego na swiecie ? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Hallo forum.
Grecja 11.06.1975 00.00 Ateny

Jak patrze na horoskop Grecji, to rzuca sie w oczy pluto w osmym domu.
Dom zycia i smierci , dom pieniedzy od innych...
Grecja napewno dostanie swoja pomoc , ale to niczego nie zmieni.
Nastepne lata sa dla tego ponstwa bardzo krytyczne i narod ( Ksiezyc) bedzie okazywal swoje niezadowolenie. Rok 2012 bedzie jeszcze jako taki ale 2013 przyniesie klopoty. Pluto stoi na progu 9 domu , a ksiezyc tworzy lekka koniunkcje 4° z Lilith.( Narod bedzie sie bronil)
W roku 2014 stoi Chiron w 8 domu jest marnie aspektowany , pewnie proby sprzedania jakiejs wyspy ne przyniosa owocow.
Niestety , ale swiat wydaje sie stawac na glowie.

Bedzie napewno nam wszystkim trudno , nieudolni i chciwi politycy nie beda sie nami przejmowac.
Napewno ta sytuacja sie zmieni , ale potrwa to niestety jeszcze dlugie lata.
Pozdrawiam forum , Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14063
Re: Co nowego na swiecie ? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Na swiecie nie wiem, coraz wiecej czarnych przepowiedni...
nie wiadomo w co wierzyc w co nie :/
ale Polske w 2012 czeka koniunkcja Plutona ze Sloncem a to raczej nie przejdzie bez echa, ba moze byc nawet preludium do gorszych czasow jakie nas czekaja w 2013...
ja mieszkam za granica, ale nie wiem czy to mi cos pomoze, jesli rozpocznie sie np. wojna (tu i owdzie slyszy sie pogloski o tym ze Polsce moze grozic agresja ze strony Rosji). Minister Rostowski radzi uciekac do Stanow, ale czy Stany to dobry wybor???
girl in jeans
Posty: 28
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14064
Re: Co nowego na swiecie ? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Hallo Forum
Co do obaw , czy bedzie wojna , to jestem tego zdania, ze jestesmy bezpieczni i nie chce i nie moge sie mylic.Mamy EU, i Nato , nie moge sobie po prostu wyobrazic , ze nam cos zagraza i Boze pomoz , ale nie wolno mi sie pomylic.
Napewno bedziemy mieli drozej , trudniej, zla pogoda i brak pieniedzy , ale spac bedziemy spokojnie.
Saturn jest w ruchu prostym i zaczyna sie troche wszystko zmieniac.To ze idziemy w kierunku kryzysu , ze bedzie wszystko drozalo i bedziemy mieli wiecej klopotow , to bedzie miala cala Europa.
Ale ludzie przezyli gorsze czasy, i zyja dalej. Jak to mowila moja babcia ?
Czlowiek jest trwrdszy od kamienia i sie nie ukruszy.
Pozdrawiam Antares
Ps mozesz napisac , w jakim kraju mieszkasz ?
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14065
Re: Co nowego na swiecie ? 12 lat(a), 6 mies. temu  
....Obama i Merkel , maja zle aspekty i jak sie ich slucha , to mam wrazenie , ze kreca sie w kolo wlasnej osi.
W Berlinie powstala " Partia Piratow", bardzo mlodzi ludzie, ktora bije wszelkie rekordy powodzenia.
Mlodzi ludzie maszeruja powoli na wyrzyny i dobrze tak , czas najwyzszy zeby polityczny dom starcow zajal sie swoimi wnuczkami, swoim pieskiem i swoim zdrowiem.
Wchodzimy w ere wodnika i zawsze przy zmianie czegokolwiek sa trudne aspekty.
Zmieniamy prace ,mieszkanie , kraj , czy cokolwiek innego , musimy sie najpierw posortowac , przyzwyczaic do nowego.
Znamy to wszyscy i tak dlugo jak astrolabium egzystuje , tak dlugo bedziemy pisac , i tak jest bardzo dobrze.
Pozdrawiam Was serdecznie , Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14066
Re: Co nowego na swiecie ? 12 lat(a), 6 mies. temu  
w Niemczech mieszkam
i mam nadzieje ze sie nie mylisz, ja tez wierze ze bedzie dobrze, mimo tych wszystkich negatywnych przepowiedni...
girl in jeans
Posty: 28
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14067
Re: Co nowego na swiecie ? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Hallo , Sytuacja jest na calym swiecie krytyczna.
To wcale nie znaczy ze swiat jest biedny. Pieniedzy jest dosyc , problem w tym , w czyich rekach.
Jak mieszkasz w Niemczech , to nie masz czego kwiczec, ale wiem, ze tak tobie jak i mnie zalezy bardzo na tym zeby naszej ojczyznie bylo dobrze , zeby mlodziez miala mozliwosc realizacji swoich projektow , studiow, zmiany polityki , zeby wiecej dziewczyn bralo aktywny udzial w spoleczenstwie.
Narazie jest , jak jest i wszyscy musza liczyc sie ze stratami i drozyzna.
Polacy to bardzo emocjonalny i spontaniczny narod i tez bardzo szczery i sklonny do pomocy i jak historia pokazuje , poradza sobie w kazdej sytuacji.
Zobaczymy co czas przyniesie i jakie zmiany dokonaja sie w przyszlosci w Unii.
Pozdrawiam wszystkich Antares.

Jeszcze kilka danych :
EU 01.01.1958 00:01 Bruksela Belgia
Francja 06.10.1958 18:30 Paryz
Wlochy 10.06.1946 18:10 Rzym
Angla 01.01.1801 00:00 Londyn
Chiny 01.10.1949 15:15 Pekin
Niemcy 01.01.1871 00:00 Berlin
Niemcy zjednoczone 03.10.1990 00:00 Berlin

Dla ciekawosci, kto sie interesuje moze popatrzec.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14072
Re: Co nowego na swiecie ? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Thomas Wallberg nieżle opisuje wydarzenia... właściwie to jego obserwacje są bardzo trafne...aczkolwiek skupia się na świcie bardziej a nie Polsce. astrologiaibiznes.bloog.pl ale to blog raczej dla tych, którzy interesują się astrologią finansową
Kronic
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12