Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Cykle zyciowe w Horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 123
TEMAT: Cykle zyciowe w Horoskopie
#14041
Re: Cykle zyciowe w Horoskopie 12 lat(a), 6 mies. temu  
To i tak drogo , ja kupuje jak sie cos dobrego zdarzy przez e-bay.
Te nowe ksiazki sa drogie , nie wiem czemu nagle wszystko tyle kosztuje.
Ide do ksiegarni , bo to piekny sklep , ma piekne pietro z esoteryka i duzo fajnych ksiazek.
Poogladam i ciao bambino. Nie mam zamiaru wzbogacac chciwcow.
Swiat stoi na glowie. Ide teraz spac, dobranoc, zycze wam pieknych snow i spokojnej nocy.
Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14051
Re: Cykle zyciowe w Horoskopie 12 lat(a), 6 mies. temu  
Rany O.O ! Nie sądziłam, że astrologia może być aż tak skomplikowana i kosztowna. Chyba jednak na razie zostanę na bardzo podstawowym poziomie jeżeli o to chodzi i z czasem zredukuje swoje rozliczne hobby oraz zdobędę czas i pieniądze żeby się zająć tą wyjątkowo ciekawą nauką trochę dogłębniej. Nie mniej jednak zawsze miło tu wpadać i od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś ciekawego :)
Scarlett
Posty: 21
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 04/05
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14052
Re: Cykle zyciowe w Horoskopie 12 lat(a), 6 mies. temu  
Dziękuję za objaśnienia

Z tego co zrozumiałam, to jak jest ruch prosty, to jest dobrze, a jak planeta jest w retrogracji, jest nie najlepiej....
Ale.... w tych tabelach też często nie ma oznaczeń R lub D, co to wtedy oznacza?
W przypadku mojego horoskopu nie ma żadnej retrogracji ani ruchu prostego.... No chyba, ze źle patrzę... ale proszę mi to wybaczyć, bo jeszcze się musze dużo, dużo nauczyć o astrologii...
Ale to fascynujące...

Pozdrawiam
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14053
Re: Cykle zyciowe w Horoskopie 12 lat(a), 6 mies. temu  
Esha napisał:

w tych tabelach też często nie ma oznaczeń R lub D, co to wtedy oznacza?


Oznaczenie "D" jest tylko wtedy, gdy planeta zmienia kierunek ruchu. Oznaczony jest konkretny moment wychodzenia z ruchu wstecznego(R).

W okresie od oznaczenie "R" do oznaczenia "D" planeta jest w pozornym ruchu wstecznym.

Pomiędzy planetą w ruchu wstecznym a prostym jest jeszcze coś takiego jak "planeta stacjonarna". Ma to miejsce chwilę przed zmiana kierunku ( "R" -> "D" lub "D" -> "R").

W innych przypadkach planeta jest w ruchu prostym.
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/09/15 19:41 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14054
Re: Cykle zyciowe w Horoskopie 12 lat(a), 6 mies. temu  
Esha napisał:

w tych tabelach też często nie ma oznaczeń R lub D, co to wtedy oznacza?


Oznaczenie "D" jest tylko wtedy, gdy planeta zmienia kierunek ruchu. Oznaczony jest konkretny moment wychodzenia z ruchu wstecznego(R).

W okresie od oznaczenie "R" do oznaczenia "D" planeta jest w pozornym ruchu wstecznym.

Pomiędzy planetą w ruchu wstecznym a prostym jest jeszcze coś takiego jak "planeta stacjonarna". Ma to miejsce chwilę przed zmiana kierunku ( "R" -> "D" lub "D" -> "R").

W innych przypadkach planeta jest w ruchu prostym.
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/09/15 19:40 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14075
Re: Cykle zyciowe w Horoskopie 12 lat(a), 6 mies. temu  
Tu zgoła odmienne spojrzenie na retrogradację w astrologii:

www.taraka.pl/index.php?id=mesuranema,23
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123