Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Studium Horoskopow. Mama i jej dzieci
(1 wejść) (1) Gość
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 123
TEMAT: Studium Horoskopow. Mama i jej dzieci
Studium Horoskopow. Mama i jej dzieci 8 lat(a), 6 mies. temu  
Witam wszystkich serdecznie.

Poogladajmy horoskopy, Mama i jej dzieci.
Jest to ciekawostka, z ktora chce sie z wami podzielic.

Zawsze w horoskopie matki odzwierciedlaja sie jej dzieci.
Zazwyczaj wchodza w gre OSIE horokopu AC DC MC IC.
Poogladajmy to na sobie , a stwierdzimy ze zwiazek matki z jej dziecmi prezentuje sie w horoskopach dzieci.
Np. u mnie os MC mojego syna lezy dokladnie na moim sloncu.
Znaki zodiaku moga byc rozne , ale za pomoca osi widzimy zwiazek mamusi z jej dziecmi.
Nie prezentuje sie to w horoskopach ojcow. Oczywiscie jest to mozliwe ze taki czy inny horoskop ojca widoczny jest w horoskopach jego dzieci.

Ale nie jest to regula. Regula jest zwiazek matki i jej dzieci.

Posprawdzajcie to na sobie. Niektorzy astrolodzy koryguja za pomoca tych zwiazkow godzine urodzenia.

Pozdrawiam. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Studium Horoskopow. Mama i jej dzieci 8 lat(a), 6 mies. temu  
"Zawsze w horoskopie matki odzwierciedlaja sie jej dzieci.
Zazwyczaj wchodza w gre OSIE horokopu AC DC MC IC.
Poogladajmy to na sobie , a stwierdzimy ze zwiazek matki z jej dziecmi prezentuje sie w horoskopach dzieci."
Mogą wystapić takie same plenety przy osiach np U mnie jest Księżyc przy IC a Merkury na ASC a u mojego syna Księżyc na MC,a Merkury IC u drugiego syna jego ASC mój Mars oraz jego Mars na moim ascendencie.

"Nie prezentuje sie to w horoskopach ojcow. Oczywiscie jest to mozliwe ze taki czy inny horoskop ojca widoczny jest w horoskopach jego dzieci."
Mój jeden syn ma męża Słonce na swoim ASC, a drugi takie same osie. Może wystąpić połączenie przez planety oraz węzły.
genny19
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Na przykładzie znanych osób:
Rodzice:
www.astro.com/astro-databank/Moore,_Demi
www.astro.com/astro-databank/Willis%2C_Bruce

Często w horoskopach małżonków występuje nakładanie się osi AC-DC i/lub MC-IC.
U Bruca i Demi obie osie AC-DC i MC-IC sa w tych samych znakach, tylko, że odwrócone.

U dzieci najczęściej występuje przynajmniej jedna z osi rodziców.
Dzieci Demi i Bruca na pewno będą miały oś Ryby-Panna i/ lub Strzelec – Bliźnięta.

Para ta ma trzy córki :
www.astro.com/astro-databank/Willis%2C_Rumor_Glenn
www.astro.com/astro-databank/Willis%2C_Scout_Larue
oraz Tallulah Belle Willis – niestety nie ma jej danych urodzeniowych na www.astro.com

Zazwyczaj pierwsze dziecko horoskopowo dziedziczy więcej cech po matce, natomiast drugie dziecko po ojcu ( drugie dziecko określane jest przez 7 dom, tak samo jak mąż ).

Planety w 5 domu i władca 5 domu określa charakter dziecka widziany oczami rodzica. Planety te powinny być podkreślone w horoskopie dziecka np. powinny być w swoich godnościach lub w domach kardynalnych.

W 5 domu określającym dzieci u Demi Moore jest Północny Węzeł Księżycowy we Lwie, a władcą tego domu jest Księżyc w Byku. Drugim władcą jest Słońce w Skorpionie.

Pierwsza córka Rumor Glenn Willis ma oś Panna – Ryby ( AC-DC ) odziedziczona po rodzicach, a dokładnie po ojcu.
Księżyc w Byku Demi Moore może określać Wenus w Raku oraz Księżyc w Wadze ( we wzajemnej recepcji, co wzmacnia godność ) Rumor Glenn.

Natomiast w 5 domu Bruce’a jest Księżyc i Wenus w Wodniku, a władca jest Saturn w Skorpionie lub Uran w Raku.
Rumor Glenn ma jedynie koniunkcję Saturna z Uranem w 4 domu.

Rumor ma mocnego Merkurego na Asc ale nie widać tego w horoskopach rodziców..

Druga córka również odziedziczyła po rodzicach znaki Ryby-Panna ale na osi MC-IC.
Znak Wodnika po ojcu widać jedynie w Uranie na Dsc oraz w Saturnie w Wodniku.
Natomiast Asc i Słońce w Raku oraz Księżyc w Skorpionie po matce.
neptis
graphgraph

Rumor ma mocnego Merkurego na Asc ale nie widać tego w horoskopach rodziców..
Może dziedziczyć po dziadkach.
genny19
graphgraph

Dr Jonas [czeski lekarz] ustalił, że niezależnie od cyklu miesiączkowego dni płodne następują wówczas, kiedy Księżyc znajduje się w fazie, w jakiej był on w momencie narodzin danej kobiety, i że cykl ten przez całe życie jest niezmienny. Utrzymuje on również, że w momencie zapłodnienia o przyszłej płci dziecka decyduje pozycja Księżyca w znaku męskim lub żeńskim
Wiecej: www.eioba.pl/a/20gc/cykl-plodnosci-kobie...jonasa#ixzz1Ho0U9UE5

W moim horoskopie natalnym ( 13.12.1981. 21:35 Lublin) Księżyc oddalony jest od Słońca dokładnie o 145.7 stopnia

Dzień zapłodnienia 26.12.2007 Lublin 16:57 Księżyc w 9.22 Lwa- chłopiec ( oczywiście ta sama faza Księżyca co w natalnym).

Ciąża trwa 9.5 miesiąca księżycowego ( gwiazdowy miesiąc księżycowy trwa ok. 27 dni). Termin porodu to : 12.09.2008 godz.2:22 Księżyc w 9.22 Wodnika.

To jest teoretyczny termin porodu. A co decyduje o faktycznym terminie porodu?

Mój syn urodził się 15.09.2008 11:35 Lublin.

O dniu narodzin powinno decydować Słońce.

Zauważyłam, że Słońce w dniu narodzin dziecka tworzy ścisły aspekt z planetą lub osią ( koniunkcję) w progresjach matki.

W moim horoskopie na 09.2008 progresywny Asc jest w 23 stopniu Panny. Ponieważ tranzyty uaktywniają progesje, Słońce 15.09 wchodzi w 23 stopień Panny i aktywuje narodziny ( dodatkowo Asc jest związany z narodzinami ).

Po ustaleniu dnia narodzin można próbować ustalić godzinę.
Ja i mój mąż mamy wspólna oś Panna-Ryby, więc jest duże prawdopodobieństwo, że dziecko też będzie ją mieć, i rzeczywiście ma.

Syn dziedziczył po mnie 2 osie, tylko że odwrócone.

Mam w 5 domu Wenus, a władcą jest Saturn, który jest w recepcji z Wenus. Mój syn ma Saturna na MC, a Wenus w Wadze i mocno obsadzony znak Wagi.

Dzień narodzin Rumor Glenn Willi to tranzyt Słońca ( 23.49 Lew ) przez progresywny 5 dom Demi Moore, gdzie Słońce tworzy ścisły trygon do progresywnego Księżyca ( 23.38 Lew )Demi, władcy 5 domu.
neptis
graphgraph

neptis napisał:
Dr Jonas [czeski lekarz] ustalił, że niezależnie od cyklu miesiączkowego dni płodne następują wówczas, kiedy Księżyc znajduje się w fazie, w jakiej był on w momencie narodzin danej kobiety, i że cykl ten przez całe życie jest niezmienny. Utrzymuje on również, że w momencie zapłodnienia o przyszłej płci dziecka decyduje pozycja Księżyca w znaku męskim lub żeńskim
Wiecej: www.eioba.pl/a/20gc/cykl-plodnosci-kobie...jonasa#ixzz1Ho0U9UE5

W moim horoskopie natalnym ( 13.12.1981. 21:35 Lublin) Księżyc oddalony jest od Słońca dokładnie o 145.7 stopnia

Dzień zapłodnienia 26.12.2007 Lublin 16:57 Księżyc w 9.22 Lwa- chłopiec ( oczywiście ta sama faza Księżyca co w natalnym).

tego nie mogę porównać ... częstotliwość kontaktów była trochę za duża ;) więc za duże ryzyko błędu :P

O dniu narodzin powinno decydować Słońce.

Zauważyłam, że Słońce w dniu narodzin dziecka tworzy ścisły aspekt z planetą lub osią ( koniunkcję) w progresjach matki.

W moim horoskopie na 09.2008 progresywny Asc jest w 23 stopniu Panny. Ponieważ tranzyty uaktywniają progesje, Słońce 15.09 wchodzi w 23 stopień Panny i aktywuje narodziny ( dodatkowo Asc jest związany z narodzinami ).

w przypadku starszego syna ... jego Słońce natalne robi dokładny sekstyl do mojego Słońca progresywnego na dzień jego narodzin

mój ASC w progresjach prymarnych jest w tym samym znaku co ASC starszego syna

w przypadku młodszego syna ... jego Słońce natalne robi półsekstyl do mojego progresywnego Słońca ale to sekstyl aplikacyjny orba wynosi 2* ... podejrzewam że jest to związane z tym że to był poród wymuszony ... za dwa dni aspekt by się uściślił ... no i nie wiem czy interesują nas półsekstyle ... jest jeszcze opozycja do mojego Plutona ... ale to chyba bez znaczenia

mój ASC prymarny jest w znaku Księzyca młodszego syna

Po ustaleniu dnia narodzin można próbować ustalić godzinę.
Ja i mój mąż mamy wspólna oś Panna-Ryby, więc jest duże prawdopodobieństwo, że dziecko też będzie ją mieć, i rzeczywiście ma.

Syn dziedziczył po mnie 2 osie, tylko że odwrócone.

Mam w 5 domu Wenus, a władcą jest Saturn, który jest w recepcji z Wenus. Mój syn ma Saturna na MC, a Wenus w Wadze i mocno obsadzony znak Wagi
.

przed relokacją ja z mężem mieliśmy osie obstwione przez te same znaki tylko odwrócone ... ja ASC-DSC: Baran-Waga MC-IC: Koziorożec - Rak ... on ASC-DSC: Waga-Baran, MC-IC: Rak - Koziorożec

nasze dzieci odziedziczyły każde po połowie;) jeden ma oś MC-IC: Waga-Baran, drugi oś MC-IC: Koziorożec - Rak

osie ASC-DSC już mają ustawione inaczej ale w koniunkcjach do naszych planet ... co ciekawe młodszy ma ASC w koniunkcji do Księzyca starszego brata (który zdecydowanie pełnił funkcję opiekuńczą względem młodszego brata)

Słońce młodszego jest w koniunkcji (orba 2*) do mojego ASC relokowanego .... czyżby relokacja działała?

jeszcze ciekawostka ... moja mama bardzo mnie wspierała w zmianie miejsca zamieszkania ... rzekłabym że namawiała mnie bym poszła w świat :P ... po relokacji moje osie ustwiły się w takich samych znakach jak mojej mamy :P

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph

tego nie mogę porównać ... częstotliwość kontaktów była trochę za duża ;) więc za duże ryzyko błędu :P

Właśnie to jest dokładna metoda.
Komórka jajowa żyje ok. 24 godzin, a więc zapłodnienie może nastąpić tylko w ciągu tych 24 godzin. Nawet jeśli plemniki żyja ok. 3 dni i dostana się do ciała kobiety wcześniej, to i tak muszą czekać na owulację.

Na końcu tej strony www.eioba.pl/a/20gc/cykl-plodnosci-kobie...jonasa#ixzz1Ho0U9UE5 jest bardzo prosty program wyliczający kalendarz dni płodnych.

To zadziwiające jak to się sprawdza, jak duży wpływ mają na kobiety fazy Księżyca.
neptis
graphgraph

Do góryStrona: 123