Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Problem z programami astrologicznymi - różnica Asc
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Problem z programami astrologicznymi - różnica Asc
Re: Problem:/ 14 lat(a), 7 mies. temu  
Jeśli to jest Astrolog Pullena tłumaczony na polski, to zawiera mnóstwo błędów. Mnie np. przesuwa asc o kilkanaście stopni do przodu. Poza tym nie da się zmienić amerykańskiego formatu daty (rok-dzień-miesiąc) na używany u nas (rok-miesiąc-dzień), bo potem wychodzą absurdy i zamiast np. 3 lipca powstaje 7 marca (ciekawe, że pozycje planet przy tym są z 3 lipca). Zdecydowanie wierzyłabym Uranii.
mmk7
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Macie rację z tymi czasami.U mnie są one ustawiane automatycznie(w Mandali) i nie miałam takiego problemu,a Urania jak trzeba to sama pyta jaki czas ustawić. 21.32 Strzelca wychodzi przy 0.00 GMT, a 9.29 przy naszym czasie.
Pozdrawiam-ass
ass
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

To napewno kwestia stref czasowych i trudności poprawnego ich ustawienia w Astrologu 32.
Pozdrawiam
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

mam dla Was radę.....najlepszą jak mi sie wydaje z możliwych...sami wyliczcie ten Asc i układ pozostałych domów....hehehe...za trudne?
wystarczą efemerydy i astrologiczne tablice domów.....
przeciez to takie proste..............................pozdrówka
dorin
graphgraph

Genialne!, Dorin.
Jeszcze lepiej: precz z komputerami, niech żyją abaki! Z samochodów na rowery, zgaście lampy zapalcie świeczki i do jasnej cholery przestańcie pisać na tych forach, tylko dajcie zarobić listonoszom!!!
mvagner
graphgraph

Witajcie
Dorin ma rację,kążdy astrolog powinien umieć sam wyliczyć horoskop,zresztą sama to podpowiedziałam nieco wcześniej.Japończycy np.mają zwyczaj zapisywania informacji nie tylko w komputerze.
Dobrze wiedzą co robią,choć my oczywiście nie musimy ich naśladować. A wyliczanie horoskopu to nie to samo co powrót do czasów króla Ćwieczka,to takie małe misterium.Kto nie chce niech nie liczy,nie musi,są programy i one same za nas odwalą całą robotę.Ale astrolog,który polega TYLKO na programie to dla mnie partacz i osoba z małą wyobraźnią,która to wyobraźnia obok solidnej wiedzy,doświadczenia i intuicji jest niezbędna do interpretacji horoskopu.A są osoby, które nie wiedzą co to są efemerydy i do czego służą,no bo i po co skoro mają program....
Pozdrawiam-ass
ass
graphgraph

Potwierdzam. Zaczynałam moją przygodę z astrologią, kiedy komputery były czymś unikatowym, no albo przynajmniej bardzo ekskluzywnym (w naszym kraju), nie mówiąc o zdobyciu programów. Pamiętam , gdy zainstalowałam sobie pierwszego pirata w DOS-sie, to była rewelacja!!. Ale istotnie, wykreślanie "na piechotę" to tak jak narodziny dziecka, dłużej obcujesz, oswajasz się z tematem i chyba... (tak mi się wydaje ) lepiej czujesz... No, ale gdyby nie komputer, nie sporządziłabym rzecz jasna tylu radixów, horoskopów wydarzeń itp., tym bardziej, że astrologia to tylko moje hobby. Moja "baza danych" byłaby szczuplejsza, tak więc i dużo mniej materiałów do ćwiczeń, nauki (najbardziej interesują mnie radixy osobiście znanych osób, no i własny). To tak jak z lekcją rysynku: najpierw proszę do akademii, a potem bądź sobie nawet Picassem! :) Pozdrawiam.

Do góryStrona: 123