Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678...10
TEMAT: Prosba o interpretacje
#8691
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 6 mies. temu  
Anuka napisała :

Aha, jeszcze jedno, na stronie astrowin.org, jeśli jej jeszcze nie znasz, można dokonać kalkulacji, która z planet, znaków i domów jest najsilniejsze.


Anuka gdzie to można znaleźć ( w którym miejscu na stronce )? Podrzuciłabys mi linka ?

Pozdrawiam :)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8692
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 6 mies. temu  
Witam,

no to życzę miłych wakacji Balancia i do usłyszenia po powrocie:-)

A tutaj przesyłam linka dla luli
www.astrowin.org/online_calcs_db/scripts/natal_cosmodynes.php
ale raczej Ci to nic nie da, bo musisz sie tam zalogować, żeby wykonać kalkulacje i ten link pewnie skieruje Cię na stronę główną. Faktycznie, trudno się tam czegokolwiek szuka na tej stronie i jest to trochę skomplkowane, ale jak sie już ze stroną zapoznasz, to jest ona ok. Sama też zapomniałam gdzie liczyło sie te siłę planet, ale już znalazłam, więc po tym jak się już zalogujesz i wpiszesz swoje dane urodzenia idziesz do Natal Cosmodynes ( będą tam takie tabelki i w każdej z nich kilka opcji; Natal Cosmodynes są w pierwszej tabelce, obok Natal Chart Report). Mam nadzieję, że uda Ci się znalezć, to czego szukasz, a jak nie, daj znać i spróbuję jeszcze raz wytłumaczyć.
Powodzenia i pozdrawiam.
anuka
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8734
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 6 mies. temu  
Hej Bilancia,
Przeczytalam uwaznie temat dyskusji oraz posty i doszlam do wniosku, ze nieswiadomie inny temat go zastapil, o wiele wazniejszy dla Ciebie niz to, ktora planeta jest dominujaca w Twoim horoskopie...Wyczuwam w Tobie gniew i gleboka rane, ale tez wielka potrzebe matczynej milosci. Matki sie nie wybiera, mawia sie, rowniez, ze z rodzina sie najlepiej na obrazku wychodzi...byc moze Twoja matka rowniez byla skrzywdzona i blokady nie pozwalaja jej na otwarcie sie na Ciebie? Zastanawiam sie tylko, czy nie bedzie Ci jej brakowac, kiedy juz odejdzie...a ludzie tak szybko odchodza...Moze warto bylo by pomyslec nad postem PanTo ? Jakkolwiek uczynisz mam nadzieje, ze nie powielisz pokoleniowych obciazen i z Twoimi dziecmi masz (lub bedziesz miala) doskonaly kontakt :-)

Pozdrawiam Cie serdecznie
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#8949
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 6 mies. temu  
[b]anuka napisał:[/b}
[quote] Rozumiem teraz o co Ci chodziło z tym Księż. w Kozior. Choć nie chcę się do tego przyznać to jednak to prawda, natomiast czy układ ten daje mi taką możliwość, to już inna historia, bynajmniej nie w tym okresie mojego życia. Trochę ciężko jest mi ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że się to zmieni, może jak Saturn wyjdzie z trzeciej ćwiartki mojego radixu. Mam głęboką nadzieję jednak, że pomoże mi on ukończyć studia. Nigdy nie byłam dobra w dokańczaniu spraw. Ale teraz czuję, że mam więcej wytrwałości.
Masz rację to musi być ten VIII dom, bo faktycznie, jak mi coś nie daje satysfakcji, to chcę z tym skończyć. Dzięki, że pozwoliłaś mi zrozumieć bliżej jak działa VIII dom, bo nigdy nie byłam pewna jak interpretować tą regeneracje i śmierć.
Wiesz jak klikniesz na ten obrazek radixu, to Ci się on powiększy, gdyby jednak Ci się nie udało, to masz moje dane: 8.10.78 Lubliniec godz. 14:20. Bardzo mi miło, ze masz ochotę zajrzeć bliżej do mojego radixu. Powiedz mi, po czym poznałaś, że jestem otwarta na świat i nie mam sekretów, bo to prawda.
A tak jako ciekawostka, miałam Ci to wcześniej napisać, ale zapomniałam: Mars w Raku, to jakieś problemy z alkoholem, mam nadzieję, że Ty takowych nie masz. Mój ojciec ma Marsa w Raku i u niego się to niestety zgadza.
pozdr. serd. i do następnego:-) [/quote]

Czesc Anuka witam ponownie, mam nadzieje , ze od czasu do czasu zagladasz tutaj . Ja niestety bylam nieobecna przez kilka tygodni. Tydzien wakacji a reszta to problemi z nowa linia telefoniczna poniewaz wlasnie zmienilam mieszkanie ! Znasz ten problem ? hahahhahah wiem , ze doskonale mnie rozumiesz . No to wracam do naszysz rozmow astrologicznych . Zaczne od odpowiedzi na Twoje pytanie po czym poznalam , ze jestes bardzo otwarta na swiat i ludzi . To jest pierwsza rzecz na jaka patrze biorac horoskop do reki . Tak mnie nauczyl stary hiszpanski astrolog .jak wiesz nasz kosmogram jest podzielony dwoma liniami pionawa i pozioma ( lub ukosna) czyli dzieli sie na 4 czesci. Zaopserwuj w jakich czesciach jest najwiecej planet.
Jeśli większość planet w twym kosmogramie znajduje się w części dolnej, oznacza to, ze w obecnym zyciu masz przede wszystkim zadania względem siebie samego i twojego zycia prywatnego ,osobistego , egoistycznego w sensie pozytywnym niz zadania względem świata zewnętrznego, a duzo w twym życiu bedzie zalezało od twej nieświadomości (podświadomości). Co wiaze sie z tym , ze czlowiek jest raczej zamkniety w sobie.
Jeśli większość planet znajduje się w gornej czesci kosmogramu,tak wlasnie jak w naszym oznacza to, ze w tym zyciu w ramach własnego rozwoju, masz także jakieś zadania względem świata zewnetrznego, w którym twoje wlasne świadome decyzje będą bardzo istotne.Sa to osoby wlasnie bardzo otwarte na swiat i ludzi , nie boja sie mowic o sobie i zwierzac sie nawet z najwiekszych sekretow.
Lewa czesc " ja" mowi o naszej niezaleznosci , jak to powiedziec w prostych slowach.... takie osoby raczej podejmuja decyzjie same bez pomocy innych.maja silne pragnienie kierowania wlasym losem. Prawa czesc , "ty" mówi o wplywie innych osób na nasze życie.Np:kiedy pojawia sie jakis problem lub decyzjia do podjecia to obdzwonimy wszystkie dostepne kolezanki zeby dowiedziec sie co one tez mysla o tym . To nie znaczy, ze nie mamy wlasnego rozumu , ale opinia innych lub raczej pomoc jest bardzo wazna.I tak wlasnie na wydarzenia w naszym zyciu wplyw beda mieli inni ludzie .
W ten sposób otrzymujemy cztery ćwiartki:
1. ja -czesc dolna (zamkniety)
2. ty - czesc gorna ( otwarty)
3. ty - prawa strona ( otwarty)
4. ja - lewa strona ( zamkniety ) Ale sie napisalam !!! Mam nadzieje, ze moglam ci pomoc . Co do Marsa w Raku to masz racjie. W wielu ksiazkach tez czytalam o tym aspekcie. Dzieki za Twoja obawe ale na szczescie problemow a alkoholem nie mam , ale moim zdaniem to tylko dlatego, ze mam dosc silny charakter i potrafie sama sobie wyznaczyc granice . Osoby slabe bardzo latwo wpadaja w alkoholizm z takim aspektem . I przyznam ci sie szczeze , ze ja sama lubie sobie wypic . Zdarza mi sie balowac z kolezankami do pozna z duza ( za duza! )iloscia alkoholu. Ale na szczescie nie zdarza sie to czesto . Musze zobaczyc na horoskop mojego ojca , moj tez mial problemy z alkoholem . Koncze Anuka i czekam na Twoja odpowiec i na dalsze nasze rozmowki astrologiczne . Pozdrawiam .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Ostatnio zmieniany: 2010/10/04 10:35 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8950
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 6 mies. temu  
Pani Świstak napisał:
Hej Bilancia,
Przeczytalam uwaznie temat dyskusji oraz posty i doszlam do wniosku, ze nieswiadomie inny temat go zastapil, o wiele wazniejszy dla Ciebie niz to, ktora planeta jest dominujaca w Twoim horoskopie...Wyczuwam w Tobie gniew i gleboka rane, ale tez wielka potrzebe matczynej milosci. Matki sie nie wybiera, mawia sie, rowniez, ze z rodzina sie najlepiej na obrazku wychodzi...byc moze Twoja matka rowniez byla skrzywdzona i blokady nie pozwalaja jej na otwarcie sie na Ciebie? Zastanawiam sie tylko, czy nie bedzie Ci jej brakowac, kiedy juz odejdzie...a ludzie tak szybko odchodza...Moze warto bylo by pomyslec nad postem PanTo ? Jakkolwiek uczynisz mam nadzieje, ze nie powielisz pokoleniowych obciazen i z Twoimi dziecmi masz (lub bedziesz miala) doskonaly kontakt :-)

Pozdrawiam Cie serdecznie


Witam Pani Swistak. No wlasnie ! Rozmowe na temat astrologi jak sama Pani powiedziala nieswiadomie zastapil temat matki. Oczywiscie , ze bedzie mi jej brakowac jak odejdzie . A moze to ja odejde wczesniej niz ona ? Ktoz to wie. Oczywiscie , ze mam w sobie gniew i gleboka rane. Mam tez powazne powody zeby sie tak czuc. Mimo wszystko usprawiedliwiam moja mame jak tylko moge.I mimo wszystko na dzien matki co roku punktualnie otrzymuje bukiet kwiatow z milym listem . Tutaj nikt sie nie spytal dlaczego tak sie czuje i jakie mam powody . I moze i dobrze. Nawet nie mam ochoty o tym pisac i pozostawiam sprawy takimi jakie sa .To wszystko jest zbyt skomplikowane i mimo , ze jestem osoba bardzo otwarta nawet dla mnie ten temat jest zbyt osobisty. Koncze temat matki. Pozdrawiam . Ps. na szczescie z moja corka ( 8 letnia) mam super kontakt , staram sie o to .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8951
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 6 mies. temu  
Oczywiscie , ze mam w sobie gniew i gleboka rane. Mam tez powazne powody zeby sie tak czuc. Mimo wszystko usprawiedliwiam moja mame jak tylko moge.I mimo wszystko na dzien matki co roku punktualnie otrzymuje bukiet kwiatow z milym listem . Tutaj nikt sie nie spytal dlaczego tak sie czuje i jakie mam powody . I moze i dobrze. Nawet nie mam ochoty o tym pisac i pozostawiam sprawy takimi jakie sa .To wszystko jest zbyt skomplikowane i mimo , ze jestem osoba bardzo otwarta nawet dla mnie ten temat jest zbyt osobisty

Rozumiem że jestś zła na swoją mamę ... i domyslam się że masz ku temu powód ... w końcu bez powodu nie jesteśmy żli na bliskie nam osoby...

spójrz na swoją rodzinę systemowo, nie jestes bezludną wyspą ... jestes elementem maszynki zwanej rodzina ... ród ... WAŻNYM elementem ... podobnie jak Twoja córka i Twoja matka ... żeby maszynka pt. :rodzina: funkcjonowała w miarę prawidłowo poszczególne elementy musza funkcjonować prawidłowo ... jeżeli jest zablokowana relacja matka-córka to brak przepływu relacji babcia- wnuczka ... a tym samym Twoja córka jest uboższa o pewna wiedzę, doświadczenie, relację itp ...

kiedyś czytałam że nasi rodzice są najlepszymi rodzicami na jakich nas stać ... wiem że to dziwnie brzmi, i wiem że możesz poczuć się urażona moimi słowami ... my dzieci nie jesteśmy uprawnieni do tego by wybaczać rodzicom ich winy i ich usprawiedliwiać ... nie mamy prawa stawiać się ponad nimi ... bo burzymy porządek

mam nadzieje że rozumiesz nasze intencje ... nasze tzn tych którzy tu optują za poprawą relacji z matką ... mysle że wynika to z tego że czujemy jak wielką wartość niesie relacja matka - córka ... i bardzo bysmy chciały żebyś i Ty poczuła tę radość bycia z matką :D ... niezależnie od tego co dawniej sie wydarzyło

bardzo polecam ksiazkę: Bertold Ulsamer "Bez korzeni nie ma skrzydeł" wielu osobom słowa z tej ksiazki pomogły ułożyć na nowo relacje z bliskimi

pozdrawiam serdecznie Lucyna
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/10/04 11:18 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8963
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 5 mies. temu  
Witaj Balancia,
cieszę sie, że już jesteś. Tak, doskonale rozumiem co to znaczy przeprowadzka:-)
Dzięki za wyjaśnienie tych połówek. Gdzieś już coś o tym czytałam, ale nie było to wtedy jasne dla mnie, za to Ty świetnie to wytłumaczyłaś.
Zaczęły się dla mnie studia-dzienne, praca po popołudniami no i rodzina, bedzie ciężko, nie będe miała zbyt wiele czasu na astrologie, ale jak tylko znajdę moment, to tu będe.
Pozdrawiam serdecznie
anuka
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...10