Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Tranzyt Urana przez Ascendent
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Tranzyt Urana przez Ascendent
Tranzyt Urana przez Ascendent 12 lat(a), 10 mies. temu  
Witam wszystkich :) Niedawno przeszłam tranzyt Urana przez Ascendent i... jestem innym człowiekiem. Było ciężko, to prawda, ale z perspektywy tych kilku miesięcy mogę stwierdzić, że to jeden z najciekawszych okresów (ponad rok) w moim życiu. Miałam mnóstwo pomysłów, byłam niesamowicie aktywna, zmieniłam kompletnie wygląd, ale przede wszystkim nabrałam odwagi i zrozumiałam, że życie jest przygodą i nie wolno się go bać. To jedno z najcenniejszych doświadczeń w moim życiu jak dotychczas. A co do astrologicznych wniosków - nie ma złych aspektów, tranzytów, progresji, gdybym miałam wprowadzać jakiś podział to pewnie na łatwiejsze i trudniejsze. Ale jeśli człowiek zdobywa się na wysiłek i żyje w zgodzie z sobą nawet podczas trudnych okresów, to jego satysfakcja jest naprawdę olbrzymia. I poczucie wewnętrznego ubogacenia...
Jestem ciekawa Waszych opinii i doświadczeń na temat tranzytów planet transsaturnicznych przez Ascendent :)
dziagu
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Tranzyt Urana przez Ascendent 12 lat(a), 10 mies. temu  
Miło to słyszeć. Mnie też niedługo czeka podobny tranzyt, mianowicie spodziewam sie Urana na Asc w trygonie do Marsa. Z tego co wiem trygon jest najlagodniejsza forma z mozliwych. Mimo wszystko jednak obawiam sie trochę Urana przechodzacego przez mój Ascendent, i bez niego często przechodze "rewolucje" w swoim życiu.
Czy mogę Cie prosić abyś napisała coś więcej o tym tranzycie? Czy ktoś z Was pamięta u siebie taki tranzyt i podzieli się z nami swoimi wrażeniami?<br><br>Edytowany przez: Moni, w: 13.07.07 15:04
Mamona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Moj tranzyt Urana nie działa 12 lat(a), 10 mies. temu  
Ja już o tym tutaj pisłam, u mnie ten tranzyt nie działa, mam jeszcze mniej wiećej w tym samym czasie tranzyt urana przez Wenus, a więc miłość i tez nic.
Może ze mna jest cos nie tak? albo nie umiem czegoś dostrzec choc bardzo ale to bardzo się staram.
Ur. 20.01.1969 o godz 9.20 w Łodzi
Serdecznie pozdrawiam i czekam na spektakularne wydarzenia :))
agnieszkasz
graphgraph

Podczas przejścia Urana przez Ascendent każdy dzień przynosi coś nowego, człowiek działa jak nakręcony, ma niesamowite pokłady energii, a przy tym staje się bardzo egocentryczny i przejęty swoją cenną osobą, co akurat u mnie miało zbawienny wpływ, bo jako ascendentalnej Rybce trudno mi wytyczyć granice. A konkretnie: zakochałam się będąc na drugiej półkuli i była to miłość od pierwszego wejrzenia (porównawczo jego Uran jest w koniunkcji z moją Wenus, a mój Uran w koniunkcji z jego Kiężycem), zaczęłam uczyć się francuskiego i hiszpańskiego, ćwiczyć jogę, pływać dość intensywnie, do tego pracowałam po 12 godzin dziennie, wychodziłam z pracy w stresie i z poczuciem, że nigdy nie nadrobię tych zaległości, przychodziłam do pracy z takimi samymi uczuciami, "zaliczyłam" mnóstwo wyjazdów i podróży, schudłam prawie 20 kg, a podczas 3 przejścia Urana... zaszłam w nieplanowaną ciążę :o) Końcówka tego tranzytu to przeprowadzka (planowana), rezygnacja z pracy i pójście na zwolnienie lekarskie. Miałam wrażenie, że czas gdzieś ucieka, a ja muszę go dogonić i że... nie mam czasu. Aha, poznałam mnóstwo ludzi ze Słońcem w znaku Wodnika...
dziagu
graphgraph

Podczas przejścia Urana przez Ascendent każdy dzień przynosi coś nowego, człowiek działa jak nakręcony, ma niesamowite pokłady energii, a przy tym staje się bardzo egocentryczny i przejęty swoją cenną osobą, co akurat u mnie miało zbawienny wpływ, bo jako ascendentalnej Rybce trudno mi wytyczyć granice. A konkretnie: zakochałam się będąc na drugiej półkuli i była to miłość od pierwszego wejrzenia (porównawczo jego Uran jest w koniunkcji z moją Wenus, a mój Uran w koniunkcji z jego Kiężycem), zaczęłam uczyć się francuskiego i hiszpańskiego, ćwiczyć jogę, pływać dość intensywnie, do tego pracowałam po 12 godzin dziennie, wychodziłam z pracy w stresie i z poczuciem, że nigdy nie nadrobię tych zaległości, przychodziłam do pracy z takimi samymi uczuciami, "zaliczyłam" mnóstwo wyjazdów i podróży, schudłam prawie 20 kg, a podczas 3 przejścia Urana... zaszłam w nieplanowaną ciążę :o) Końcówka tego tranzytu to przeprowadzka (planowana), rezygnacja z pracy i pójście na zwolnienie lekarskie. Miałam wrażenie, że czas gdzieś ucieka, a ja muszę go dogonić i że... nie mam czasu. Aha, poznałam mnóstwo ludzi ze Słońcem w znaku Wodnika...
dziagu
graphgraph

Re: Moj tranzyt Urana nie działa 12 lat(a), 10 mies. temu  
Witam :o)
ten tranzyt jest faktycznie na tyle spektakularny, że nie trzeba czekać, aż coś się stanie. Gdzieś czytałam, że tranzyty Urana działają natychmiast, nie tak jak np. tranzyty Saturna - z opóźnieniem, czy Marsa - z wyprzedzeniem nawet kilkudniowym. Wyjaśnieniem może być niedokładny czas urodzenia, a co do przejścia Urana przez Wenus - znam przypadek mężczyzny, któremu Uran również przechodził przez Wenus i tę jedyną spotkał gdzieś między pierwszym a drugim przejściem Urana. Nota bene - byli z sobą "aż" do trzeciego przejścia :o) Cechą tranzytów Urana jest także to, że spotykamy tzw. "tymczasowych" ludzi, którzy pojawiają się i znikają, ale po spotkaniu z nimi nic nie jest już takie samo. Dla mnie tacy ludzie byli niesamowitą inspiracją.
dziagu
graphgraph

tranzyt Urana 12 lat(a), 10 mies. temu  
propunuję poczytać poruszany tutaj już wczesniej temat o tranzycie Urana:

www.astrolabium.pl/astrologia/prognostyczna/179-tranzyty-urana

ciao :-)
Mamona
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 02:30 Przez admin.Powód: Poprawa linka.

Do góryStrona: 12