Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Opozycja Mars-Księżyc w partnerstwie
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: Opozycja Mars-Księżyc w partnerstwie
Opozycja Mars-Księżyc w partnerstwie 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Czytając tekst dotyczący atrakcyjności partnerów,dowiedziałem się że taki układ przeciwdziała atrakcyjności . Mój Mars jest w opozycji do Księżyca żony, ale jej planety Mars i Wenus są w moim ascedencie, tj. w Strzelcu. Czy mam rozumieć przez to, że siła atrakcyjności jest osłabiona przez tą opozycję ? I jak to może działać ? Czy ja (Mars)jestem mniej atrakcyjny dla niej (Księżyc), czy odwrotnie ?
tele
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Opozycja Mars-Księżyc w partnerstwie 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Czym jest mars, czym księżyc, czym opozycja?

Mars agresją, księżyc dzieckiem, opozycja spotkaniem partnerów.

Ale z tego co wiem, Twoja żona ma w koniunkcji z księżycem słońce, więc sobie "w kaszę dmuchać nie da"

:)
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Wiesz Michael, mógłbym wiele napisać o tego typu koniunkcji :) , dodatkowo na skorpionowatym ascedencie :].
Przy mojej koniunkcji Słońca i Marsa i strzelcowatym ascedencie który nie lubi schodzić z drogi, dawało to czasem taką mieszaninę wybuchową, że powietrze dawalo się kroić nożem gdy stawaliśmy naprzeciw siebie ...
tele
graphgraph

tele napisał:
Czytając tekst dotyczący atrakcyjności partnerów,dowiedziałem się że taki układ przeciwdziała atrakcyjności .
Możesz napisać, gdzie to przeczytałeś?

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Przeczytałem ten wątek na stronie astrolabium, w tekście :"Astrologia partnerska-atrakcyjność" cytuję :
(Czytelnik powinien zauważyć, że tylko w przypadku Wenus można tu brać pod uwagę opozycję. Mars w opozycji do Słońca lub Księżyca stwarza raczej sytuację, która przeciwdziała atrakcyjności, a w każdym razie nie pozwala, aby była ona przyjemnością.)
Stąd moje pytanie.
tele
graphgraph

Do góryStrona: 1