Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Aspekty
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Aspekty
*
#8887
Re: Interpretacja - Daniela 13 lat(a), 6 mies. temu  
Ale... co bys powiedziala, gdyby Merkury znajdowal sie na 0*01' Bliznieta, a Uran 29*59' Panny.? Uznalabys to jako trygon mimo, ze obie planety znajduja sie nie w powietrznych zywiolach? <
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8888
Re: Interpretacja - Daniela 13 lat(a), 6 mies. temu  

Ale... co bys powiedziala, gdyby Merkury znajdowal sie na 0*01' Bliznieta, a Uran 29*59' Panny.? Uznalabys to jako trygon mimo, ze obie planety znajduja sie nie w powietrznych zywiolach?

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Dla mnie Szczecin jest miastem polskim, dla Niemcow-Stettin, niemieckim. W swojej historii byl pod panowaniem Polakow, Francuzow, Prusow. Sa to kwestie ruchome. Raz polski, raz niemiecki, innym razem ruski.

PS. Moj narzeczony, Niemiec, pochodzi wlasnie ze Szczecina. Matka i ojciec narodowosci niemieckiej, czy zatem jest on Polakiem, bo urodzil sie juz na terenach Polski, czy Niemcem?
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Ostatnio zmieniany: 2010/09/28 15:09 Przez lubeka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8889
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Odbije kolejny raz od tematu watku, wybacz mi Danielo, ale zostalam wywolana do tablicy.<
Daniela
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8890
Re: Interpretacja - Daniela 13 lat(a), 6 mies. temu  


Ale... co bys powiedziala, gdyby Merkury znajdowal sie na 0*01' Bliznieta, a Uran 29*59' Panny.? Uznalabys to jako trygon mimo, ze obie planety znajduja sie nie w powietrznych zywiolach?

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Dla mnie Szczecin jest miastem polskim, dla Niemcow-Stettin, niemieckim. W swojej historii byl pod panowaniem Polakow, Francuzow, Prusow. Sa to kwestie ruchome. Raz polski, raz niemiecki, innym razem ruski.<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8891
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
a Polacy ucza sie, ze Szczecin byl zawsze polski?

Do 5 lipca 1945 roku Szczecin byl miastem niemieckim.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Ostatnio zmieniany: 2010/09/28 16:18 Przez lubeka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8892
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Ale... co bys powiedziala, gdyby Merkury znajdowal sie na 0*01' Bliznieta, a Uran 29*59' Panny.? Uznalabys to jako trygon mimo, ze obie planety znajduja sie nie w powietrznych zywiolach? Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Dla mnie Szczecin jest miastem polskim, dla Niemcow-Stettin, niemieckim. <
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/09/28 17:37 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8894
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Lucy,

wyobraz sobie tort o 12 roznych smakach, pokrojony na rowne czesci wg smaku.
Konsumujemy jeden kawalek o smaku pistacji od strony, gdzie sasiadowal z czekolada.
Ty nie wyczuwasz subtelnych resztek czekolady, a ja tak.

Przelozmy to na astrologie. Pistacja smakuja Bliznieta, a czekolada Byk.
Astrologia klasyczna mowi, ze caly kawalek pistacji smakuje jak pistacja, a humanistyczna, owszem ten kawalek ma smak pistacji, ale na jego brzegu wyczuwa sie smak czekolady.
Oczywiscie, ze latwiej i wygodniej jest poruszac sie po astrologii wg regul astrologii klasycznej, bo nia rzadza okreslone prawa, odtad dotad. Humanistyczna nie odrzuca regul klasycznej, lecz niekiedy zastanawia sie nad drobnymi niuansami, ktorych juz wytlumaczyc klasyczna nie moze.

Zmierzam do tego, ze dla mnie nie jest sprawa tak oczywista jak dla Ciebie, brak aspektu miedzy planetami znajdujacymi sie na granicy znaku, gdy odleglosc katowa miedzy nimi wyraznie wskazuje aspekt.

Pozdrawiam:)
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678