Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678...10
TEMAT: Prosba o interpretacje
Re: Prosba o interpretacje 9 lat(a), 6 mies. temu  
Bilancia - dlaczego Księżyc w Wadze mówi o złym związku z matką? Też mam Księżyc w Wadze na Plutonie, niemal w tym samym stopniu co Ty, tylko inny dom i oczywiście aspekty, a moje układy z mamą są bardzo dobre :)

Lucy - faktycznie, przeoczyłam tego Jowisza, ale się zakamuflował w tym 6 domu :) Wnioskując klasycznie, pod względem godności jest dość silny.
stargazer
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/07/21 15:54 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

lucy napisał:
[quote]a co powiecie na Jowisza? ... on wygląda tu chyba jednak najsilniej ...

Jowisz to taka fajna planeta dajaca szczescie.Syn Saturna. W moim wypadku chyba nie dziala na " silnych obrotach".Mysle ale ja tylko mysle , ze To Saturn w 7 domu dal mi wrescie stabilnosc i sens zycia. Po raz pierwszy w zyciu nie czuje sie sama . A obecnie gosci w wadze i pozostanie tam az do 2012 roku. Co to dla mnie oznacza ? Ale ja paplam ! Uprzedzilam Was , ze mam cale mnostwo pytan i do poki mnie z tad nie wyrzucicie bede paplala. hahhaha.
bilancia
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

stargazer napisał:
[quote]Bilancia - dlaczego Księżyc w Wadze mówi o złym związku z matką? Też mam Księżyc w Wadze na Plutonie, niemal w tym samym stopniu co Ty, tylko inny dom i oczywiście aspekty, a moje układy z mamą są bardzo dobre :)

Moze dlatego , ze obydwie na to pracujecie. kto ma ksiezyc w wadze czesto ma bardzo nerwowa matke, lub w czasie ciazy z problemami psychologicznymi, to dlatego dziecko zyje psychologicznie dalego od swojej mamy. Zapewne to nie jest regula dla wszystkich i trzeba brac inne aspekty pod uwage zreszta jak wszystko inne w astrologi.
bilancia
graphgraph

bilancia napisał:
W koncu to byl jej porod . Chociaz godzine powinna pamietac. Gdyby rodzila 5 6 razy nie wymagalabym zapamietania wszystkich godzin urodzin

może Cię zaskoczę ... jak zaczęłam się zajmować astrologia to zaczełam inensywnie zbierać dane od rodziny ... tzn kto kiedy sie urodził ... zaskoczę Cię ... godz urodzenia swoich dzieci znały tylko mamy z młodszego pokolenia ... i podejrzewam że nie było to związane z "waznością" porodu ale z faktem że od kilku lat godz ur jest wpisywana w książeczkę zdrowia dziecka ... mamy od 40tki w górę nie pamiętały o której urodziły sie ich dzieci ... a nie sadzę by nie był to ważny moment w ich zyciu i kwestie dziecka traktowały jakoś olewczo ... poprostu ta informacja nie była istotna dla nich ...

podejrzewam że podobnie było z Tobą ... dopóki nie zajęłaś sie astrologia zapewne guzik Cie obchodziła Twoja godz ur ;)

a propo Ksiezyca w Wadze ...zauważ że Ty masz stellum w Wadze ... więc masz w sobie "umiłowanie spokoju" ... prawdopodobnie możesz być nadmiernie wyczulona na najmniejszy przejaw dysharmonii ... tym samym doprowadzając prawdopodobnie stale do zamiatania pod dywan nierozwiązanych spraw ...

pozdr
lucy
graphgraph

Lucy jestes juz druga osaba w tym " dialogu" ktora bierze strone mamy. I nie mam nic przeciwko ,wprost przeciwnie ! Jestem zadowolona , ze ktos ma prawdziwa mame i moze sie nia pochwalic za cokolwiek . W mim przypadku tak nie bylo. Moja byla wiecznie nie obecna w mim zyciu. Brakowalo mi jej i brakuje do tej pory . To prawda , ze mam umilowanie do spokoju i harmoni ogolnej. Kocham przyrode, zwierzeta, ludzi, przyjaciol traktuje jak bratnie dusze itd. Z moja mama widze sie mniej wiecej co 3 lata ( mieszkam za granica ) i przykro mi jest to pisac ale nie brakuje mi jej . Jej jako osoby ,bo matki brakuje mi i to jeszcze jak ! Ojca stracilam majac 15 lat . To tez cyba dlatego mam taka dobra opinie o malefico Saturnie. Bo jak juz wczesniej napisalam i jak "przepowiedzial " Saturn w moim 7 domu wyszlam za maz za dobrego,inteligentnego , starszego ode mnie mezczyzne przy ktorym pierwszy raz w zyciu czuje sie jak w rodzinie. Bo ta rodzine pierwszy raz w zyciu mam. W kazdym badz razie nie bierzcie sobie do serca moich zlych wypowiedzi na temat matki. Ja nie mowie ogolnie. ,pisze o mojej .
bilancia
graphgraph

Re: Prosba o interpretacje 9 lat(a), 4 mies. temu  
Witaj Balancia,
co prawda Twój ostatni post tutaj był przeszło miesiąc temu, ale mam nadzieje, że zaglądasz tu czasem:-)Jestem tutaj pierwszy raz, szukałam pewnych informacji i przez przypadek znalazłam Twój post. Niesamowite jak podobne mamy radixy. Ja urodziłam się, co prawda rok później, ale w tym samym miesiącu co Ty. Też mam stellium w Wadze, ASC w Koziorożcu, MC w Skorpionie, Saturna w VII domu i co ciekawe też wyszłam za starszego od siebie o kilkanaście lat mężczyzne.
Ciekawe jest to, co pisałaś o matce. Ja co prawda Księżyc mam w Koziorożcu, ale mój brat ma go w Wadze, a nasza matka jest bardzo nerwowa i moje stosunki z nią też nie są najlepsze.
Mam nadzieję, że wymienimy się jeszcze uwagami na temat naszego podobnego radixu.
anuka
graphgraph

Re: Prosba o interpretacje 9 lat(a), 4 mies. temu  
Dołączam mój radix i pozdrawiam serdecznie.
anuka
graphgraph

Do góryStrona: 12345678...10