Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1...345678910
TEMAT: Prosba o interpretacje
Re: Prosba o interpretacje 8 lat(a), 11 mies. temu  
neptis napisał:
zaćmienia zarówno Słońca jak i Księżyca zdarzają się wtedy, gdy Księżyc znajduje się podczas nowiu lub pełni w pobliżu jednego z węzłów swej drogi na niebie i gdy jednocześnie Słońce też znajduje się blisko węzła drogi księżycowej.

..zaćmienie Słońca następuje wtedy, gdy Księżyc znajdzie się pomiędzy Ziemią i Słońcem w takim miejscu, że jego cień pada na powierzchnię Ziemi (koniunkcja Słońca i Księżyca).
Im bliżej koniunkcji Słońca i Księżyca jest węzeł księżycowy, tym zaćmienie jest bardziej pełne.
www.logonia.org/content/view/36/2/

dzieki za ten link ... książkę odrazu kupiłam na allegro :D

pozdr Lucy
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/12/22 18:27 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Prosba o interpretacje - zaćmienie Słońca 8 lat(a), 11 mies. temu  
Mam jeszcze coś dla Ciebie bilancia:

Ja sam [Andre Barbault] urodziłem się 1 października 1921r. o godz. 17 w l'Yonne, dokładnie podczas zaćmienia Słońca, które nie było widoczne we Francji. Z tego też powodu powinienem być szczególnie uwrażliwiony na zaćmienia Słońca. Jeśli chodzi o zaćmienie 1 października 1940r., jak również 14 lutego 1953r. w 26° Wodnika, czyli dokładnie na moim ASC i w półkwadracie do zaćmienia natywnego, to nie przypominam sobie, aby były one związane z czymś szczególnym w moim życiu. Jeśli chodzi o zaćmienie z 2 października 1959r., które miało miejsce na obu Światłach mojego natywnika, to mogę stwierdzić silny wstrząs mózgu dokładnie w dniu urodzin. Zaćmienie 15 lutego 1961r. posadowione 1° od mojego ASC, to mogę stwierdzić wyraźne złe samopoczucie (brak sił żywotnych, ziewanie, niemoc, niewielkie dolegliwości) podczas zaćmienia i następnego dnia rano. www.logonia.org/content/view/36/2/

A tu horoskop Andre Barbault wiki.astro.com/astrowiki/de/Bild:Radix_Barbault_Andre.gif

Nie uważaz, że nieco podobny do twojego..

Lucy daj znać jak się wgryziesz w temat :)

Pozdrawiam
neptis
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/12/22 22:44 Przez neptis.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Prosba o interpretacje - zaćmienie Słońca 8 lat(a), 11 mies. temu  
Oprócz kombinacji na pisarza-badacza-astrologa ma również kombinacje na kobieciarza :) jest gdzieś jakaś szersza biografia niż na astro.com?
RafalGendarz
graphgraph
jyotraff1 Astrologia Wedyjska Rohinaa
Jyotish / Polska / www.rohinaa.com

Re: Prosba o interpretacje 7 lat(a), 10 mies. temu  
Witam ponownie. Ale mam spozniony zaplon ! hahahha Neptis , niektorych stron internetowych nie moglam wczesniej czytac , zlewaly mi sie literki. A zreszta do tej pory mam problem w czytaniu tej strony . Mniejsze z tym .. To co przeczytalam na podanej przez ciebie stronie , to najbardziej by sie zgadzalo to:
- Księżyc 22°30’ od Słońca - zmienne powodzenie życiowe; na przemian dobro i zło; niezdecydowany charakter; w trudnych warunkach poczucie zagubienia; kłopoty ze wzrokiem; drobiazgowość i bezwstyd; zamiłowanie do przemieszczania się, podróżowania;

Tylko, ze moj ksiezyc jest 5° od slonca .

A w ogole to zaczelam potrzec na moj horoskop metada Kocha .ta metota Stellium mam w 9 domu i o wiele bardziej do mnie to pasuje . Pozdrawiam .
bilancia
graphgraph

Re: Prosba o interpretacje 5 lat(a), 6 mies. temu  
RafalGendarz napisał:
Z punktu widzenia astrologii wedyjskiej Merkury jest najbardziej ważną planetą. Drugą jest Ketu. Obie mają związek z 10 domem - kobieta-misja! W młodym wieku przeżyjesz bardzo wiele transformacji oraz ważnych wydarzeń, które potem będą istotne z persp. zawodu/organizacji/misji. Domyślny asc. w strzelcu oraz Księżyc z Merkurym dają niespokojną (nerwową?) osobę.

Będąc w 4 domu ukazuje, iż sprawy rodzinne/mamy/domu są najbardziej istotne.

Jest tam dużo planet co pokazuje wiele wyzwań na tym polu.

Jest jakoś rodzina/mama związana z medycyną? Miałaś jakąś operację kiedy się urodziłaś?

Miałaś jakieś problemy z oddychaniem?

Dla mnie jest to horoskop duchowej osoby, która założy jakąś organizację lub będzie w niej ważną osobą.

AL z Rahu oraz władca 8 w Lwie dają problemy z żołądkiem, wątrobą.

Minelo 3 lata ....klikajac , wrocilam na "stare " strony astrolobum ... Ty chyba z ta watraba miales racje... ostatnio za duzo pije alkoholu z czego sama zdaje sobie sprawe ... Jezeli chodzi o organizacjie , to od prawie 2 lat jestem bardzo zaangazowana w stowarzyszeniu dla bezdomnych zwierzat . W 6 domu mam jowisza ( watroba) i 6 dom to tez zwierzeta domowe .
bilancia
graphgraph

To nie tak z tym Jowiszem w VI domu, nie wolno Ci go oczerniać, on właśnie ratuje Twoją wątrobę przed alkoholowymi skutkami problemów z głową, czyli możesz bez większych konsekwencji wypić więcej niż inni, bo Jowisz działa tutaj jak gąbka. Przyczyny picia znajdziesz z pewnością w innym domu, zapewne domu głowy, choć jak to powiedział poeta Świetlicki: W moim domu nie ma problemu z alkoholem - piję na mieście.
Pamiętaj: "W Polsce są tysiące osób, które przeżyły ponad 100 lat. Nie na jogurcie."
Michor
graphgraph

oj ! dzieki , to jakies pocieszenia . A ktory dom , jest domem glowy ??
bilancia
graphgraph

Do góryStrona: 1...345678910