Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1...345678910
TEMAT: Prosba o interpretacje
#9746
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
no to teraz sie zgadza . Po pracy w agencji nieruchomosci wiele razy myslalam zajac sie sama budowa /remontowaniem domow /mieszkan . Predzej czy pozniej zaczne od jakies rudery . W tym kierunku checi mi nie brakuje tylko gotowki . hahahha . Pocieszam sie , ze nie tylko mnie gotowki brakuje . Dzieki za e-maila . Spodziewalam sie zobaczyc cos podobnego do kosmogramu zachodniego . A tu niespodzianka ! Rysunek kwadratowy ! Poczytam troche na ten temat w internecie . Nie bede cie zarzucac banalnymi pytaniami o samych podstawach . Sliczne dzieki . Rahu -wladca 9 domu . tzn, ze 9 dom tez reprezentuje dalekie podroze jak w astrologi zachodniej . Mam na moim koncie 29 panstw ktore do tej pory zwiedzilam niektore z nich nawet po kilka razy . Musi byc silny Rahu w moim przypadku.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9747
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
jak masz pytania to dajesz na skype (jyotraff1) można nagrać i wysłać ku uciesze zainteresowanych.
RafalGendarz
Posty: 107
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jyotraff1 Astrologia Wedyjska Rohinaa
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Jyotish / Polska / www.rohinaa.com
 
#9748
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
1. władca asc. z władcą 12
2. badhakesh w lagnie (jowisz)
3. desa tara z badhakeshem w lagnie
4. 3 malefiki w 4 domu i jeden malefik w lagnie (gem)

to raczej wszystko wspiera wyjazdy

siła Rahu nie wpływa na to czy jezdzisz czy nie; musi być yoga (czyli ustawienie planet) by dać wydarzenie.

tak 9 dom - dalekie podróże; 3 krótkie 12 stały pobyt zagranicą
RafalGendarz
Posty: 107
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jyotraff1 Astrologia Wedyjska Rohinaa
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Jyotish / Polska / www.rohinaa.com
 
#9749
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
no ja raczej to wszystko mam . Dalekie i ktotkir podroze i mieszkam na stale za granica , nie wydaje mi sie , ze kiedykolwiek wroce mieszkac do Polski .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9750
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
Dom jest tam gdzie są nasi przyjaciele ;0
RafalGendarz
Posty: 107
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jyotraff1 Astrologia Wedyjska Rohinaa
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Jyotish / Polska / www.rohinaa.com
 
#9751
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
Mam 32 lata i do tej pory myslalam, ze moja godzina urodzenia to 12:45 miesiac temu mojej mamie wpadly jakies papierki ze szpitala w rece i powiadomila mnie , ze sie urodzilam o 13:45 (jestem jedynaczka a mama nie pamietala mojej godz. urodzin ! ) i tak oto wszystkie planety z domu 9 przesunely sie do domu 8

Mam na moim koncie 29 panstw ktore do tej pory zwiedzilam niektore z nich nawet po kilka razy .
Dalekie i ktotkir podroze i mieszkam na stale za granica , nie wydaje mi sie , ze kiedykolwiek wroce mieszkac do Polski .


Z tego co opisujesz o licznych podróżach, to lepiej pasowała stara godzina..

Co do kwadratury slonce- mars to chyba w moim przypadku chodzi o slomiany zapal . Chce wszystko zrobic ale od razu . Ty robisz cos do kresu sil a ja do poki starcza ciekawosc i zapal . Nigdy w moim zyciu nic nie doprowadzilam do konca . Tylko ksiazki czytam do konca ! chociaz to . Ogolnie wiecznie czegos szukam .

Ja też mam słomiany zapał, z tym że często udaje mi się skończyć to, co zaczęłam choć już bez zapału.

Wydaje mi się, że może opisywać to ten fragment:
Księżyc w Domu I i XXVIII zapowiada niestałość, która przez całe życie towarzyszy WłH, uczucia, których on sam nie rozumie, nieustający brak zaspokojenia w miłości i ukojenia.

Z moich obserwacji wynika, że posadowienie Księżyca w DK.I wymusza u WłH rozpoczynanie ważnych spraw życiowych wciąż od nowa, natomiast w DK. XXVIII poważnie utrudnia ukończenie ważnych spraw, zaciemniając, rozmywając kontury. Ale najważniejsze jest to, że niewidoczny Księżyc ogranicza rozsądek WłH lub nawet czyni go niezdolnym do pojmowania realnych warunków ziemskiej egzystencji, według których realizują się na Ziemi zamierzenia właściciela horoskopu. WłH jest wobec tych uwarunkowań „ślepy”, nie widzi albo nie chce zobaczyć, że realizacje jego zamierzeń wymagają uwzględnienia ziemskich, sublunarnych zasad postępowania i wynikających stąd układów osobowych i społecznych. Charakter takich zachowań zależy od znaku zodiakalnego i spraw Domu słonecznego, w którym ma miejsce koniunkcja Świateł
www.logonia.org/content/view/334/2/



Twój Księżyc jest w XXVIII domu księżycowym.

Ciekawi mnie Księżyc w nowiu. Co u ciebie się sprawdza z opisu z tej strony: www.logonia.org/content/view/334/2/

U Ciebie jest jeszcze o tyle ciekawiej, że urodziłaś się przy zaćmieniu Słońca.

zaćmienia zarówno Słońca jak i Księżyca zdarzają się wtedy, gdy Księżyc znajduje się podczas nowiu lub pełni w pobliżu jednego z węzłów swej drogi na niebie i gdy jednocześnie Słońce też znajduje się blisko węzła drogi księżycowej.

..zaćmienie Słońca następuje wtedy, gdy Księżyc znajdzie się pomiędzy Ziemią i Słońcem w takim miejscu, że jego cień pada na powierzchnię Ziemi (koniunkcja Słońca i Księżyca).
Im bliżej koniunkcji Słońca i Księżyca jest węzeł księżycowy, tym zaćmienie jest bardziej pełne.
www.logonia.org/content/view/36/2/
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/12/22 16:26 Przez neptis.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9752
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
A tutaj we Wloszech (gdzie obecnie mieszkam )..

Dalekie i ktotkir podroze i mieszkam na stale za granica , nie wydaje mi sie , ze kiedykolwiek wroce mieszkac do Polski .

Przy ustawieniu twojego horoskopu na Włochy ( Rzym ) Słońce przesuwa się do 9 domu i zyskuje na mocy.

Ogólnie relokacja zmienia położenie twojego Słońca na korzystniejsze w domu 9.
Można powiedzieć w przenośni, że w Polsce "umierasz" i dlatego nie chcesz do niej wracać.
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...345678910