Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1...345678910
TEMAT: Prosba o interpretacje
#9572
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 4 mies. temu  
Jacy wy wszyscy kochani jestescie. Lucyna doskonale rozumie co masz na mysli . Dla uspokojenia chcialam powiedziec , ze ja sie staram o dobre kontakty z mama a tak naprawde to ona nawet nie wie co ja naprawde czuje i , ze mam zal o nasza przeszlosc . No wlasnie to juz przeszlosc . Pozdrawiam .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9669
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
Z punktu widzenia astrologii wedyjskiej Merkury jest najbardziej ważną planetą. Drugą jest Ketu. Obie mają związek z 10 domem - kobieta-misja! W młodym wieku przeżyjesz bardzo wiele transformacji oraz ważnych wydarzeń, które potem będą istotne z persp. zawodu/organizacji/misji. Domyślny asc. w strzelcu oraz Księżyc z Merkurym dają niespokojną (nerwową?) osobę.

Będąc w 4 domu ukazuje, iż sprawy rodzinne/mamy/domu są najbardziej istotne.

Jest tam dużo planet co pokazuje wiele wyzwań na tym polu.

Jest jakoś rodzina/mama związana z medycyną? Miałaś jakąś operację kiedy się urodziłaś?

Miałaś jakieś problemy z oddychaniem?

Dla mnie jest to horoskop duchowej osoby, która założy jakąś organizację lub będzie w niej ważną osobą.

AL z Rahu oraz władca 8 w Lwie dają problemy z żołądkiem, wątrobą.
RafalGendarz
Posty: 107
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jyotraff1 Astrologia Wedyjska Rohinaa
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Jyotish / Polska / www.rohinaa.com
 
#9725
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
Rafale chyba pomyliles horoskopy . Z tego co piszesz raczej nie mowisz o moim . ?
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9726
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
A moze pisales o moim horoskopie , teraz dopiero przeczytalam co nieco o astrologi wedyjskiej , jest wiele roznic w porownaniu z astrologia klasyczna. W kazdym badz razie nic o niej nie wiem . ale z checia odpowiem ci na pytania . Moja mama nie jest zwiazana z medycyna i nikt z rodziny tez nie.Zadnej operacji nie mialam . ja chyba nigdy tak naprawde przeziebiona nie bylam . Problemow z oddychaniem tez nigdy nie mialam . Moze w poprzednim zyciu mialam takie problemy poniewaz czesto sie budze w nocy zalana potem z powodu brzydkich snow typu , ze jestem zamknieta w jakims malym pomieszczeniu i brakuje mi powietrza tak jak bym cierpiala na silna klaustrofobie . Jak narazie zadnej organizacji nie prowadze ani nie jestem w zadnej czlonkiem . I na koniec jak na razie problemow z zoladkiem ani z watroba nie mam na cale szczescie. W horoskopie klasycznym moje stelium znajduje sie w 8 domu z tego co piszesz w astrologi wedyjskiej stelium mam w domu 4 ? No coz jak juz wczesniej napisalam nic na ten temat nie wiem . Pozdrawiam .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9727
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
Wielkie dzięki. Sprawdzam różne reguły :)
Astrologia klasyczna to mylny termin, w Indiach klasyczna to wedyjska, więc precyzyjniej - grecka bądź zachodnia.

Co testowałem?
Stelium jest w 10. W 4 od 7.
Merkury + Księżyc dają medycyne. U Ciebie ta kombinacja jest w 10 domu. Oczywiście jest tam również Słońce, Rahu oraz Venus. 3 benefiki w takiej pozycji dają dobrą żone ;)
Merkury+Księżyc+Rahu w 9 lub 10 w Navamsie (w zależności od godziny) zazwyczaj dają osobę związaną z medycyną więc jest to troche dziwne. Możesz zdradzić jakie zawody wykonywałaś?

Napisałem, że Merkury jest najważniejszy bo w stellum jest najsilniejszą planetą (egzaltacja) , choć Słońce ma więcej stopni i spala Merkurego. Tak czy inaczej Nipuna Yoga (Su+Me) w znaku ludzkim (panna) w 4 domu (od 7) daje osobę inteligentną. Organizacja bo jest Vishnu Yoga (4 dom +5/9). 4 dom jest jednak uszkodzony (od 7); więc rodzina/mama/dom - tak można spodziewać się wielu transformacji.

Sny bardziej powinny być związane z łódkami, pływaniem, stawami, ogrodami. Oczywiście ciemne. Uczucie zamknięcia raczej związane jest z Rybami (mukti/bandhana), także trudno mi to narazie wytłumaczyć.

Osoba nerwowa - Strzelec, Merkury jest negatywną planetą dla tego ascendentu, tutaj jest uszkodzony i z Księżycem co może dawać lekką nadwrażliwosć/nerwowowość.

Sprawy rodziny ważne - Atmakaraka (planeta, która ma najwięcej stopni) w 4 od 7;

Żołądek, wątroba; AL (=arudhapada) z Rahu; +Jowisz - zęby/kości; Są tam 3 benefiki więc dlatego pewnie nic poważnego (skoro do tej pory nic się ne pojawiło 10 dom - młodość).

Terminy pewnie obce;) tak czy inaczej dosyć ciekawy horoskop.
RafalGendarz
Posty: 107
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jyotraff1 Astrologia Wedyjska Rohinaa
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Jyotish / Polska / www.rohinaa.com
 
#9728
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
Witaj Bilancia

Gdy zobaczyłam twój horoskop, to w pierwszej chwili pomyślałam, nie obraź się, o matko ale beznadzieja..

Księżyc w Nowiu w 8 domu i jeszcze atakowany przez Marsa w Raku!
Słońce w Wadze, Merkury spalony, Wenus władca stellium w upadku.
Do tego władca horoskopu tez na wygnaniu i jeszcze w stopniu anareta.
Gdzie tu szukac ratunku?!

A przecież nie jesteś sadystą, mordercą czy jakimś innym wykolejeńcem :)

Znalazłam cos dla tego twojego fatalnego nowiu :
Fatalistyczny wpływ koniunkcji Słońca z Księżycem zmienia OKADROWANIE, czyli posadowienie jakiegokolwiek sygnifikatora pomiędzy Księżycem, a Słońcem, jeśli orb nie przekracza 8 stopni. Tym sygnifikatorem może być planeta, węzeł księżycowy lub nawet punkt arabski. „Misterium Ariadna” L.Zawadzki

U Królowej Wiktorii między światłami jest punkt szczęścia www.astro.com/astro-databank/Victoria,_Queen_of_England

Też mam kwadraturę między Słońcem, a Marsem i spalonego Merkurego ale w innych znakach i domach.
U ciebie Mars jako władca 10 domu według reguł klasycznych może oznaczać matkę. U mnie Mars jako władca 4 domu oznacza ojca.

Osoba nerwowa - Strzelec, Merkury jest negatywną planetą dla tego ascendentu, tutaj jest uszkodzony i z Księżycem co może dawać lekką nadwrażliwosć/nerwowowość.

W astrologii zachodniej ja to widzę od strony kwadratury Słońce-Mars.

U mnie ta kwadratura daje nadmierną szybkość – chcę cos zrobić szybciej niż pozwala mi na to ciało i umysł. To jest przez kwadraturę nieskoordynowane i dlatego jak się spieszę to często mi wszystko leci z rąk albo ręce mi całe drżą. Poza tym taka kwadratura między Słońcem a Marsem daje nadmierne wydatkowanie energii. Ja często robię coś do kresu sił, z tym że ja nie mam do tego zdrowia, bo mam słabego władcę Asc, więc z czasem moje ciało zapłaci za te nadmierne wydatki energii.
Chyba nie umiem inaczej, lubię się zmęczyć.
Mój ojciec taki jest, że jak wpadnie w wir pracy to może na kawie pracować bez ustanku i właśnie w takim nadmiernym pośpiechu – z tym, że on to zdrowie ma.
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9738
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 3 mies. temu  
czesc Rafale . Tak jak piszesz terminy obce . Atmakaraka , Rahu planety o ktorych nic nie wiem . Jestem zadowolona , ze napisales do mnie a z drugiej strony powiem ci , ze mieszasz mi w kartach ! ahahah od niedawna studjuje astrologie zachodnia ( 1,5 roku ) i biorac pod uwage trudnsc materi sadze , ze tak naprawde sie cos wie i rozumie po 6/7 latach pracy . Profesjonalni astrologowie sudiuja przez cale zycie . Moglbys mi wyslac grafik mojego kosmogramu ?
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...345678910