Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345
TEMAT: Dziwna osoba
#15967
Re: Off-topiki 10 lat(a), 6 mies. temu  
Trochę to wygląda tak, jakby na forum dla rowerzystów nie mieli prawa głosu piesi i kierowcy samochodów :)
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15968
Re: Off-topiki 10 lat(a), 6 mies. temu  
Bez przesady, bo mam wrażenie, że zaczynasz nadinterpretować. Mają prawo. Mogą też mieć swoje odrębne wątki. Ale niech kierowcy się nie dziwią, że ktoś się denerwuje, gdy w wątku na temat polecanych modeli rowerów zaczynają wszystkich przekonywać, jaka ta jazda na rowerze jest be i fuj i o ile lepiej jeździ się samochodem ;)
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15969
Re: Off-topiki 10 lat(a), 6 mies. temu  
Chyba po prostu mój awatarek się nie podobał, więc mała zamianka i po krzyku :)
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15970
Re: Off-topiki 10 lat(a), 6 mies. temu  
stargazer napisał:
Bez przesady, bo mam wrażenie, że zaczynasz nadinterpretować. Mają prawo. Mogą też mieć swoje odrębne wątki. Ale niech kierowcy się nie dziwią, że ktoś się denerwuje, gdy w wątku na temat polecanych modeli rowerów zaczynają wszystkich przekonywać, jaka ta jazda na rowerze jest be i fuj i o ile lepiej jeździ się samochodem ;)
No tak, ale jeśli masz informację, że w tym modelu nie działają hamulce, a producent olewa sprawę?
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15971
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Ja nie mam nic przeciwko off - topicom, zwłaszcza takim, które są merytoryczne i wnoszą coś ciekawego. Te zupełnie nie na temat też mogą być, ale litości, istnieje pewien umiar. Nie można w każdym ,dosłownie każdym ostatnio opublikowanym wątku zwyczajnie śmiecić! Określone wątki służą nauce astrologii a osoba, która non stop zamieszcza w dużej ilości treści ten wątek rozbijające i śmiecące nie ma szacunku do innych rozmówców. Osobny temat a nawet dział poświęcony przeciwnikom astrologii jest dla mnie jak najbardziej w porządku. Ale spamowanie w każdym nowo zakładanym temacie jest niedopuszczalne na żadnym szanującym się forum ''specjalistycznym''. Myślę, że upomnienie admina powinno wystarczyć.
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/09/19 18:13 Przez Lisiecka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15972
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Gdzie to upomnienie, bo się pogubiłem? Czy jest instytucja, do której mogę zgłosić, że Lisiecka prześladuje mnie za moje poglądy?
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15973
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Jak na razie to ty prześladujesz innych za ich poglądy. I mam z góry prośbę - proszę w wątkach przeze mnie zakładanych nigdy w ten sposób nie śmiecić! Dziękuję.
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345