Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

trudny natalny
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: trudny natalny
#15122
Re: trudny natalny 11 lat(a), 8 mies. temu  
Halo Forum , To jest bardzo ciekawy horoskop. Ta Pani Koziorozec , ma jednego pecha ze jest pani koziorozec. Czy ta godzina naprawde sie zgadza. ? Wzielam 8.00 rano.
Mysle ze trzeba by bylo skorygowac ta godzine , bo bardzo rzadko ludzie rodza sie o calej godzinie.Mozna godzine obliczyc , bo jest to bardzo interesujacy horoskop.
Narazie chce dodac moje 3 groszy.
Slonce/Neptun , wskazuje na delikatna strukture tej pani , tez slabe zdrowie i tez przyslowiowa ksiezniczke na grochu. Neptun na AC sa to tez uzywki , tabletki , narkotyki , alkohol itd. Sa to zwykle osoby ktore dobrze z tym zyja , kiedy kazdy inny czlowiek juz dawno przeniosl by sie na tamten swiat.Po zatym musi miec zielone i bardzo blyszczace oczy. Ma ladnie merkurego z uranem , sa to zwykle przerozne talenty , zmyslowosc , nerwowosc , ale tez doskonala pamiec i natychmiastowe reakcje w roznych sytuacjach , przede wszystkim w sytuacjach podbramkowych. Znajdzie zawsze w sytuacji zagrozenia doskonale wyjscie, ale tylko wtedy , gdy nie ma przyjzdnych plecow , na ktore moze sie polozyc.
Co do partnera , to bedzie zawsze szukac , zwykle szybko nie zadowolona ,wpada tez na facetow , ktorzy sa na nizszym poziomie niz ona, lub klamia.
Ale jedno jest pewne , to jest bardzo niezwykla, inteligentna , i w pewnym sensie fascynujaca osobka. Pozdrawiam forum antares.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15123
Re: trudny natalny 11 lat(a), 8 mies. temu  
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15127
Re: trudny natalny 11 lat(a), 8 mies. temu  
Hallo , chcialabym ci pomoc , ale tak naprawde to twoja przyjaciolka musi tez ze swojej strony wykazac aktywnosc. Te zle nastroje , depresje, maja zawsze swoj powod , swoja przyczyne , co widac w kilku domach, ale tez rezygnacja z z aktywnosci , brak sily do realizacji wlasnych projektow , brak wiary w swoje mozliwosci. Nie kazdy z nas jest wojownikiem ktory chce walczyc do ostatniej kropli krwi. Napisz do mnie, moze znajdziemy wspolnie jakas alternatywe. Nie chce o wszystkim pisac na forum . Twoja przyjaciolka ma momentalnie trudny okres. Napisz do mnie , sprobujemy wspolnie jej pomoc.
Moja poczta: dzidka@gmx.net Pozdrawiam was obydwie, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12