Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie?
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie?
#15102
Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Witam
Chciałam zapytać doświadczone osoby czy możliwe jest abym miała jakiś dług do spłacenia, lub lekcję do odrobienia wobec osoby której słońce jak w ścisłej koniunkcji z moim węzłem północnym? Bardzo ciężko tą relację odczuwam. Czy ktoś z Was ma podobną koniunkcję? podzielicie się swoją historią?
Miłego dnia!
Twilight
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15103
Re: Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Z węzłem północnym to raczej może mówić że dana osoba może Ci się pomóc rozwinąć. Z poludniowym mogla by mówić o dlugu.

Pozdrawiam
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#15104
Re: Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Dzięki za wskazówkę! ;) ja to odczuwam normalnie jak kulę u nogi, potworne obciążenie, i nie wiem jak taką relację uwolnić. Może faktycznie muszę spojrzeć na to z innej perspektywy - tej dobrej. Ale tak w ogóle, na marginesie, to coś takiego się zdarza? że kiedy ktoś taki staje nam na drodze to jakaś nauka z tego musi być? czy są też przypadki, że takowa koniunkcja nie ma na nic wpływu?
Twilight
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15105
Re: Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Nie ma przypadkow ;-) Spotykamy zazwyczaj podobnych ludzi ktorzy nam cos pokazuja. Co... To juz by trzeba by bylo z horoskopu wyczytac :-) Popatrz na inne aspekty porownawcze, wezly to na koncu jak ktopka nad i ;-)
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#15106
Re: Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Właśnie sobie lukam na te nasze horoskopy i osoba ma też swój księżyc na moim węźle południowym :) - czyli chyba jakiś dług mam co nie? ;)Bo chodzi mi o to, że mimo iż powinnam już dawno zapomnieć o istnieniu tej osoby, to wciąż wraca jak bumerang i jestem tym bardzo zmęczona, chciałabym zaznać spokoju wreszcie. to trwa wiele lat. Inne nasze aspekty chyba nie sa dobre, 5 kwadratur, 8 trygonów. ;)


PS.gdyby ktoś miał podobne przykłady chętnie poczytam ;)
Twilight
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15107
Re: Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Ja mam 11 kwadratur w synastri i jest troche burzliwie ale fajnie ;-) znam osobe ktora ma wezly na mojej osi asc dsc i faktycznie mam wrazenie ze znam ja wieki cale...

Ja ten ksiezyc na wezle bym zinterpretowal jako podświadome poczucie winy wzgledem Ciebie...
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#15108
Re: Węzęł księżycowy północny - jakie macie doświadczenie? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Poczucie winy jego do mnie? a może być odwrotnie? czyli żeby oczyścić sytuację np musiałabym jakoś spróbować się pojednać? i jednocześnie to moje wyciągnięcie ręki byłoby tym moim rozwojem (słońce i węzeł półn)? I wtedy mi odpuści? czy to już tak całe życie będziemy się mijać?

A jeszcze jedno pytanie mam: czy zawsze tak jest, że jak ktoś ma planety na moich węzłach to ja jestem osobą która ma coś z tym zrobić? czy to działa obustronnie?
Twilight
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12