Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

astrologia horarna
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678
TEMAT: astrologia horarna
#14885
Re: astrologia horarna 12 lat(a) temu  
Nie mam doświadczenia w elekcyjnej :(
Ale, ponieważ nikt nic nie pisze, a Ty jesteś niepewna, to może spróbuj na logikę.
Czy masz pieniądze na remont domu? <- czy jesteś świadoma co trzeba tam wyremontować?
To jest stary dom? Czy podlega ochronie zabytków? (tu gdzie mieszkam, często się z tym spotykam)Wpływa to na sposób w jaki jesteś zmuszona remontować, a co za tym idzie również na koszty. Jeśli po zakupie i rozpoczęciu remontu wyjdą nieoczekiwane remonty, to czy będziesz mogła to sfinansować? Czy będziesz mogła to łatwo sprzedać, gdybyś jednak nie miała pieniędzy na to? Czy miasto planuje, coś w związku z okolicą, np.: władze podjęły decyzję, że mieszkańcy ulicy, przy której stoi budynek muszą wyremontować ulicę i rury kanalizacyjne. i i i
cała masa innych pytań w zależności od tego, dlaczego jesteś niepewna.
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14889
Re: astrologia horarna 12 lat(a) temu  
Dziekuje Bona . Na te wszystkie pytania juz sobie odpowiedzielismy z mezem i podjelismy decyzjie , ze dom kupujemy ! Co do domu jestesmy pewni , czekamy tylko na pozytywna odpowiec z banku i jesli ona nadejdzie to ruszamy do przodu . Ja tyko chcialam wprowadzic/ dodac pozytywne energie. Notriusz w odpowiednim dniu , przeprowadzka w odpowiednim dniu ,ogolne uniwersalne przepisy , fazy ksiezyca ktore nam pomoga .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14890
Re: astrologia horarna 12 lat(a) temu  
Kiedyś planowałam podróż. Chciałam poznać pewnego astrologa i wysłuchać jego wykładu. Wybrałam interesujący mnie temat, sprawdziłam czy dam radę dojechać na czas i co ważne wrócić o sensownej porze do domu. Nie wiedziałam ile potrwa wykład. Stwierdziłam, że jeśli potrwa dłużej, to albo przeczekam na dworcu ,albo nie wiem :)
Potem zasiadłam do horoskopu elekcyjnego. Wyskoczył mi horoskop z Saturnem na Asc. Jakoś mnie nie wystraszył. I pojechałam. Na spotkaniu zostałam wybrana jako uosobienie Saturna. (ciężko było, bo byłam podporą :) ) Nic się więcej nie wydarzyło. Wróciłam do domu wcześniejszym niż planowałam pociągiem.

Możesz spróbować, czy horoskop na ten moment, który planujesz, Ci się podoba.
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15289
Re: astrologia horarna 11 lat(a), 3 mies. temu  
Bronek napisał:
"Bilancio,zrobiłem horoskop na miejsce Twego miasta(45°21´N,8°43´E) i czas zadania pytania(17.1.2012;14:02).Nie wiem czy się pokaże obrazek z horoskopem.1 dom (pokazuje Ciebie i męża,ponieważ dom kupujecie razem)Bliźnięta,władca Merkury i Luna.7 dom(sprzedający)Strzelec,wł.Jowisz.Merkury jest w 8 domu w upadku Jowisza-to nie dobrze.Nie ma między nimi aplikującego aspektu,ale Luna separuje od Jowisza przenosząc światło sekstylem na Merkura i łączy Merkurego z Jowiszem.Głowa Smoka na descedencie-sprzedającego a Ogon Sm.na asc.-Ty i mąż,też nie dobrze.
4 dom(dom,który macie zamiar kupić)Lew,wł.Słońce.Między Słońcem i Merkurym nie będzie konjunkcji,ponieważ Sł.nim do tego dojdzie,opuści znak Koziorożca(frustracja).Luna także nie dojdzie sekstylem do Słońca,ponieważ natrafi najpierw na Merkura i nastanie prohibicja.
W antisciach także żadnych połączeń.
Ze względu na powyżej podaną analizę stwierdzam,że skontaktujecie się z pewnym sprzedawcą,może ich być więcej,ale domu narazie w tym roku nie kupicie.Będzie dla Was za drogi(tego już tu nie analizowałem.)"


Minol prawie rok . Zdeje relacjie : Dom znalazlam (ten z konca 18 wieku o ktorym wczesniej pisalam ) doszlo do podpisania umowy o sprzedaz z wlascicielem , ale niestety nie udalo mi sie zalatwic kredytu . Podpisana propozycjia kupna z wlascicielem domu stracila waznosc . Dom jeszcze jest na sprzedaz i czeka na mnie . ! mamy juz grudzien , wiec napewno w tym roku go nie kupie ! Moje komplementy dla Bronka za prawidlowa interpretacje .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15290
Re: astrologia horarna 11 lat(a), 3 mies. temu  
Nie chcialam zakladac nowych postow , wiec pisze na juz istniejacym . Nie stracilismy checi i nadzieji za zakup tego domu wiec zadaje nastepne pytanie
" CZY UDA MI SIE KUPIC DOM DO CZERWCA 2013 ROKU ?" Z gory dziekuje chetnym za interpretacje .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15407
Re: astrologia horarna 11 lat(a), 3 mies. temu  
jagna108 napisał:
[quote]Przeczytałam Twoj post po 8 minutach od wpisu i na tą godzine(14:10)horoskop postawiłam.
Asc w raku-władca ksiezyc w 12 stopniu skorpiona,osoba sprzedająca(dom 7) to saturn w 29 stopniu wagi.
Brak jakiegokolwiek połaczenia tych sygnifikatorów.
Nie,w 2012 nie kupisz domu



Jagna108 tez "przepowiedziala" trafnie !!! stawiajac horoskop na dzien w ktorym przeczytala pytanie i zrozumiala a Bronek postawil horoskop na miejsce mojego miasta i godzine w ktorej ja zadalam pytanie . Dwie rozne interpretacjie ale obie trafne .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678