Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Baardzo proszę o opinie
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Baardzo proszę o opinie
#14580
Re: Baardzo proszę o opinie 12 lat(a), 2 mies. temu  
Serdecznie dziękuję za opinie.

To ciekawe,że układ z Witoldem wygląda na lepszy. Relacje z nim wydają się być nieco zawiłe i niepokojące. Zaś z Tobiaszem mamy niezwykle podobne zainteresowania, zdania, doświadczenia, z nim wszystko wydaje się być proste i czarujące. Zatem wybór nie jest łatwy:)
0875
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14586
Re: Baardzo proszę o opinie 12 lat(a), 2 mies. temu  
No wlasnie tak jak napisalam ,ze jestem przekonana , ze Tobiasz wydaje ci sie na dzien dzisiejszy bardziej interesujacy . Ale pozory czesto i gesto myla . Zastanow sie dobrze .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14589
Re: Baardzo proszę o opinie 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ojej, to mnie trochę zmartwiło.Ale dziękuję za przestrogę:)

A może znajdzie się tez jakiś inny głos i inny punkt widzenia?

o.
0875
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14590
Re: Baardzo proszę o opinie 12 lat(a), 2 mies. temu  
najlepszym glosem jestes ty sama . A tak naprawde , to przeciez jak sie kogos poznaje , to przeciez nie musi to byc ktos na cale zycie . Jak nie wyjdzie ani z jednym ani z drugim to bedziesz miala mam nadzije mile wspomnienia a pozniej pojawi sie 3 , moze ten na cale zycie . Piszac tutaj na forum mialas nadzieje, ze ktos potwierdzi twoje uczucia a tu niespodzianka !!! pisza ci odwrotnie ! i czujesz sie zawiedziona .... Ja ci tylko powiem , ze oprocz mojej interpretacji numerologicznej , mialam osobiscie doswiadczenie z takimi wlasnie numerami jak ty , tylko , ze ja jestem 1 a on byl 7 . Tragedia !!!!!! a na poczatku wydawalo sie wszystko takie slodkie . Powodzenia zycze.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14598
Re: Baardzo proszę o opinie 12 lat(a), 2 mies. temu  
jelon napisał:
Ja bym proponował witolda ;) jeśli chodzi o tobiasza to tak z doświadczenia wiem że koniunkcja mars saturn jest bardzo silna i bardzo wiąże a po jakimś czasie może bardzo odpychać. Dodatoko pewnie jest przystojny bo mam koniunkcje wenus do słonka i jeszcze w koniunkcji z Twoją wenus to jest bardzo fajne ale do tego własnie robi kwadrat mars i saturn. Ale to tak z samych aspektów bo nie znamy godzin.

Pozdrawiam
Krzysztof



Krzysztof, mam godzinę urodzenia Tobiasza. Czy mógłbyś rzucić okiem na wykres i napisać parę słów? Z góry dziękuę. A.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: astro_61gw_07_02_aleksandra_tobiasz.gif
Wielkość pliku: 66674
0875
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14599
Re: Baardzo proszę o opinie 12 lat(a), 2 mies. temu  
Tobiasz - zwraca uwagę koniunkcja jego osi MC IC z twoją ASC DSC, koniunkcja jego Wenus z Twoją co może zaoowocować albo głęboką przyjaznią albo wprowadzić nudę w wasz związek,powietrzne Marsy u was obojga, szkoda tylko, że bez trygonu. Aspekt, którego nie lubię - jego Saturn na Twoim Marsie może sprawić, że będzie Cię hamował w dziedzinie życia reprezentowanej przez położenie twojego Marsa.Na dodatek Kwadratura jego Saturna do twojej Wenus i Księżyca. Brak aspektu pomiędzy Księżycem a Słońcem, twoją Wenus a jego Marsem. Jego Merkury w znaku ognistym bez aspektu z twoim..
Dla mnie to astrologicznie tak sobie.

Witold - nie ma h urodzenia. Nie wiemy, jaki ma ASC a to dużo może zmienić. Marsy też w powietrznym położeniu i w trygonie. Fajną sprawą jest to, że oboje macie Księzyce w tym samym żywiole - to sprawia, że ludzie dobrze czują się ze sobą pod jednym dachem. Jego Saturn nie tworzy napięciowych aspektów z twoimi planetami osobistymi. Powinnaś zdobyć jego godzinę urodzenia żeby zobaczyć, jakie są wzajemne relacje pomiędzy osiami i ASc

Dla mnie na plus dla Witolda.
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12