Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

jaki powinnam wykonywaæ zawód
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: jaki powinnam wykonywaæ zawód
#14303
12 lat(a), 5 mies. temu  
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/11/12 14:12 Przez Esha.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14310
12 lat(a), 5 mies. temu  
Witam Escha, wydaje mi sie, ze co do wyboru twojego zawodu , to gwiazdy pozostawiaja ci wolny wybor.
Jak patrze na twoj horoskop, to wydaje mi sie, ze bedziesz miala jeszcze wiele pomyslow i projektow , tylko z realizacja nie bedzie tak latwo.
Jest to dlatego ze twoj uran i ksiezyc w scislej koniunkcji , w dodatku e strzelcu przyniesie ci cala mase pomyslow , ale zrealizowac mozesz tylko jeden.
Przemysl sama i postaraj sie zrobic to dluzej i dokladniej.
Pochopne pomysly przyniosa ci szybko zniechecenie.Masz sporo inteligencji , dlatego powinnas to wykorzystac.Ksiezyc w strzelcu jest troche pochopny , posiada tez duzo wzlotow i upadkow, tylko ze on szybciej sie pozbiera i wyjdzie na wyzyny , jak ksiezyc w jakimkolwiek innym znaku.
Masz to w 7 domu i masz mozliwosc wspiac sie na wyzyny publiczne.
Wykorzystaj to.
Tylko jak patrze na twoj horoskop , to wydaje mi sie ze przeleci ci przez droge jakis mily czlowiek i pewnie w przyszlym roku wyjdziesz za maz.
Jesze raz , przemysl prosze dobrze twoje decyzje i postaraj sie nauczyc byc konsekwentna i pomysly doprowadzic do konca. Masz tez pare krytycznych stopni, zapytaj sie zanim cos zrobisz.
Zycze ci szczescia , i zycze ci dobrze , to wiesz przeciez. Antares

PS. Mam klientke ktora ma podobne konstelacje w 4 domu. W swoim krotkim zyciu przeprowadzala sie 13 razy. Doskonale zarabia i ciagle jest bez pieniedzy.
Nikt nie dzwoni tyle razy do mnie jak ona.
Zmieni sie to w 28-30 roku zycia , ale narazie jest jak jest.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14313
12 lat(a), 5 mies. temu  
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14314
12 lat(a), 5 mies. temu  
Droga Escha , samodzielna praca , jako dodatkowe zadanie , to mozesz robic.
Samodzielnie zyc i wyzywic sie z tej pracy nie mozesz.
Samodzielna firma , dzialalnosc pokazana jest zwykle przez jowosza blisko MC osi.
Ty masz jowisza w 10 domu , a wiec mozesz dodatkowo dorabiac przez wlasna indywidualna dzialalnosc. Jeszcze raz ...dodatkowa dzialalnosc.
Co do meskiej osobostosci , to mam wrazenie ze stanie sie to na wiosne ,marzec, kwiecien, maj masz dobre aspekty kogos poznac.
Jestes niespokojnym duchem , dlatego sprobuj nad soba popracowac , i wez tez prosze pod uwage , ze inni tez moga miec racje.
Masz ogolnie ciekawe zycie , w twoich rybach utworzyl sie tak zwany krolewski aspekt , ale ryby sa takie ze troszcza sie o swoich bliskich i nikt nie zostanie bez pomocy.
A moze bys jednak znalazla w sobie troche egoizmu i pomyslala tylko o sobie ?
Sprobuj, uwierz mi... ci inni dadza sobie tez sami rade.
Co do zawodu , czy rodzaju dzielalnosci, to moge ci tylko powiedziec czy to widac , czy nie . Ale co bedziesz robic to zalezy tylko od ciebie.
Na gwiazdach nie stoja zadne nazwiska , imiona , itd.
Ale jedno jest pewne , praca cie kocha i ty kochasz prace.
Pozdrawiam , zycze duzo szczescia . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1