Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

czy są dzieci w moim horoskopie?
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: czy są dzieci w moim horoskopie?
#14081
Re: czy są dzieci w moim horoskopie? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Bardzo przepraszam nie chcialam cie urazic.
Jest tak, ze wszystkie daty ktore pokazuja sie na forum , wszystkie prosby o interpretacje mam na jednym z programow, i wiem dobrze ze prosilas o interpretacje zwiazku z twoim mezczyzna.
Nie wypisuje przy tych horoskopach zadnych memorialow , wiec nie wiem jakie wybralas sobie nick imie.
Nie mam ilawy wiec wstawilam grudziac, jest przeciez to miasto gdzies kolo ilawy ? Czy tez sie myle?
Zdazaja mi sie rzadko pomylki , jestem koziorozcem i mam absolutnie wszystko w moim zyciu i otoczeniu uporzadkowane.
Jest to bez znaczenia , ale wlasnie ja mam ogromny respekt dla cudzej pracy i wysilku.
I pomysl o tym ze ta strona nie jest tez za darmo i kosztuje co miesiac spora sume pieniedzy, gdzie tworcy tej strony musza to dla nas finansowac.
I dobrze by bylo zeby chociaz troche wplynelo na ich konto.
Tak jest nasz swiat zrobiony ze za wszystko trzeba placic.
Ale to tak w nawiasie.
Jezeli ktos z was troszke pomysli, to juz bedzie polowa sukcesu.
Pozdrawiam bardzo serdecznie sale forum i wszystkich co mnie czytaja. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14082
Re: czy są dzieci w moim horoskopie? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Grudziąc około 100 - 150 km jest od iławy ;) A ja na ten przykład mam po pare horoskopów z tą samą datą urodznia w swojej bazie danych. Więc może warto uznać że to jednak inna osoba ;)

Tak sobie myśle że jak administator uzna to za brak szacunku do jego pracy to usunie to ;)

Pozdrawiam serdecznie
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#14083
Re: czy są dzieci w moim horoskopie? 12 lat(a), 6 mies. temu  
Zdazaja mi sie rzadko pomylki , jestem koziorozcem i mam absolutnie wszystko w moim zyciu i otoczeniu uporzadkowane.

Jestem pod wrażeniem, sama co nieco mam w Koziorożcu,ale nie mogę o sobie powiedzieć ,że mam uporządkowane życie. Szczególnie w tym czasie gdy znak Koziorożca odbiera kwadraturę od Urana i Saturna, Pluton od kilku lat nie opuszcza tego znaku a teraz doszedł trygon od Jowisza (co może dać niezłą huśtawkę).


Trzeponek myślę, że to bardzo trudne pytanie na forum. Raczej na wizytę osobistą u astrologa który wskaże drogę życiową.

pozdrawiam Lucyna
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/09/24 11:03 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14237
Re: czy są dzieci w moim horoskopie? 12 lat(a), 5 mies. temu  
Witam . Na komie w moich notatkach znalazlam co nieco na temat dzieci, mozesz sobie przeczytac z twiom choroskopem w reku i zinterpretowac . Nie wiem na jakim jestes poziomie, ale zawsze mozesz pytac bez problemu .

U mężczyzn pierwsze dziecko odnosi się do V domu, drugie do VII, zaś trzecie do IX itd.
U kobiet pierwsze dziecko odnosi się do IV domu, drugie do VI, trzecie do VIII itd.
Wierzchołek V domu horoskopu w znakach Barana, Lwa lub Koziorożca wskazuje na niedużą rodzinę, w znakach Byka, Panny, Skorpiona lub Ryb odwrotnie na liczną rodzinę. W następujących znakach Zodiaku na rodzinę średniej wielkości. Ale jest to informacja raczej teoretyczna, gdyż na ilość dzieci w jedną czy drugą stronę wpływają też i inne czynniki kosmiczne. Na liczbę dzieci wpływa także pozycja Księżyca. I tak jej położenie w korzystnych znakach i w domach kątowych wskazuje na możliwość posiadania dużej ilości dzieci, oczywiście, przy braku negatywnych konfiguracji z innymi planetami, szczególnie złoczynnymi.
Jeśli dominant V domu leży w znakach męskich i jednocześnie ma korzystne aspekty ze Słońcem lub Jowiszem, można spodziewać się narodzin chłopca. Jeśli zaś znajduje się on w znakach żeńskich – dziewczynka. Natomiast jeśli w tej grze uczestniczy jeszcze Słońce lub Jowisz to możliwe, że urodzi się i chłopiec, i dziewczynka. Niektóre źródła twierdzą, że można spodziewać się tylu dzieci, ile aspektów tworzy dominant V domu z innymi planetami, ale moja praktyka pokazuje, że nie zawsze tak jest.
Przy aspekcie dominanta V domu z planetami połączonymi koniunkcją, można spodziewać się bliźniąt, a jeśli przy tym sam dominant znajduje się w tzw. znakach podwójnych (Bliźnięta, Strzelec lub Ryby), to można oczekiwać bliźniąt, trojaczków lub jeszcze większej ilości dzieci przy jednym porodzie. Na to samo wskazuje stellum w tych znakach.
Jeśli V dom jest zdeterminowany Jowiszem lub Wenus, wskazuje to na to, że dzieci będą źródłem radości i dumy dla danej osoby. To samo potwierdza także i inna planeta, lokalnie zdeterminowana w danym domu, jeśli będzie ona znajdowała się w trygonie lub sekstylu z Jowiszem bądź Wenus.
Im bliżej MC znajduje się dominant V domu, tym większe jest prawdopodobieństwo, że dzieci właściciela horoskopu zdobędą popularność, pod warunkiem jednak, że ten dominant ma silny kosmiczny status i znajduje się w znaku Zodiaku tego samego żywiołu, w którym znajduje się wierzchołek V domu. Przy tym powinien on mieć dobrą konfigurację z innymi planetami, szczególnie z Jowiszem i Wenus.
Jeśli dominant V domu ma słaby status kosmiczny, a w dodatku znajduje się w domu upadającym lub przeciwstawnym XI, wskazuje to na to, że potomstwo jest źle przygotowane do okoliczności danej inkarnacji w sensie umysłowym, fizycznym lub duchowym.
eśli w V domu znajduje się złoczynna planeta, może to wskazywać na przedwczesną śmierć pierworodnego dziecka lub na rozczarowanie dziećmi pod koniec życia właściciela horoskopu (tu trzeba obowiązkowo sprawdzić także inne wskaźniki). W horoskopach kobiecych może to wskazywać na skomplikowany lub wręcz zagrażający życiu poród. Na niebezpieczeństwa podczas porodu wskazuje także konstelacja planet w XII domu, Księżyc lub dowolna inna planeta w V domu w kwadraturze lub opozycji z dowolną złoczynną planetą.
Jeśli planeta w V domu horoskopu tworzy kwadraturę lub opozycję z Uranem bądź Saturnem w retrogradacji, to może to zapowiadać przedwczesny poród, którego przebieg pokażą inne czynniki kosmiczne.
Złoczynna planeta w tych domach horoskopu mająca negatywne aspekty (kwadratury lub opozycje) ze złoczynnymi planetami, może mówić o nieszczęśliwym wypadku z dzieckiem lub ciężkiej jego chorobie (należy obowiązkowo sprawdzić dodatkowe wskaźniki horoskopu).
Jeśli dominant V domu ma negatywne aspekty ze złoczynnymi planetami, szczególnie z dominantem VIII domu lub znajdującymi się tam planetami, to może to służyć za wskaźnik braku potomstwa lub wskazywać na choroby bądź utratę dzieci w ich niemowlęctwie lub dzieciństwie.
Jeśli dominantem V domu jest Słońce, to człowiek może nie mieć potomstwa.
Opozycja planet w V i XI domu horoskopu ostrzega, że w miłości czekają przeszkody i trudności bądź mówi o tym, że miłość będzie krótkotrwała lub nieszczęśliwa.
Uszkodzony dominant V domu lub jego wierzchołek może wskazywać na ascetyczny tryb życia.
Jeśli dominant lub wierzchołek V domu mają negatywny aspekt z Neptunem, to może być to wskaźnikiem skłonności do alkoholu, narkotyków bądź wskazywać na sybarytyzm lub prostytucję.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14238
Re: czy są dzieci w moim horoskopie? 12 lat(a), 5 mies. temu  
Dodam jeszcze ta notatne , jak okresla sie dominanta danego domu . Mysle , ze moze byc przydatna. Podobnie jak znaki Zodiaku, domy także mają swoich władców, ale w odróżnieniu od tych pierwszych domy są określane przez dwa rodzaje władców – symboliczny władca i faktyczny władca (dominant).
Symbolicznym władcą domu nazywa się planeta, która włada znakiem Zodiaku odpowiadającym danemu domowi. I tak dom I odpowiada Baranowi, a co za tym idzie symbolicznym władcą domu I będzie Mars i Pluton w retrogradacji. V dom odpowiada znakowi Lwa, czyli symbolicznym władcą tego domu jest Słońce.

Dominantem (faktycznym władcą) domu nazywa się tą planetę, która włada znakiem Zodiaku, czyli jest gospodarzem znaku, w którym znajduje się wierzchołek (początek) domu. Na przykład wierzchołek IX domu znajduje się w Raku. To znaczy, że faktycznym władcą IX domu jest Księżyc. Faktyczny władca bywa też nazywany realnym władcą i dyspozytorem domu.
W przypadku braku w danym domu planet lub innych elementów horoskopu wyznacznikiem staje się jego dominant. Jeśli zaś w domu jest planeta, stellum bądź inne ważne elementy horoskopu, to właśnie one są najważniejszym czynnikiem, a dopiero po nich uwzględnia się dominanta domu.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14261
Re: czy są dzieci w moim horoskopie? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Dziękuję za odpowiedz przeanalizowałam mój układ planet i........
chyba dzieci nie będzie :(
Pozdrawiam
trzeponek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14267
Re: czy są dzieci w moim horoskopie? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Jakiego systemu domów użyłaś przy wykreślaniu kosmogramu?? Notatki Bilanci o ile mnie pamięć nie myli pochodzą z Wrońskiego a on stosował Kocha.
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
Do góryStrona: 1234