Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

czy s± dzieci w moim horoskopie?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: czy s± dzieci w moim horoskopie?
#14268
12 lat(a), 5 mies. temu  
Trzeponek zrob sobie systemem kocha na www.astro.com bardzo precyzyjny program .
Ps. Moje komplementy dla spostrzegawczosci i pamieci Jelona . Sama sie pogubilam w moich wlasnych notatkach , musze wziasc sie w garsc i to wszystko uporzatkawac.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14270
12 lat(a), 5 mies. temu  
trzeponek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14271
12 lat(a), 5 mies. temu  
ten program niestety nie jest w jezyku polskim , jesli nie dasz rady daj znac i podaj daty to ci zrobie . Pozdrowionka .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14315
12 lat(a), 5 mies. temu  
Dzieci w Horoskopie.

Czytalam ze jezeli sa trudnosci z zajsciem w ciaze , lub trudnosci z donoszeniem naszego dzidziusia, to pary powinny probowac , kiedy ksiezyc u kobiety stoji przy osiach.
W gre wchdzi Ascendent i Descendent.
Wszystkie inne dni sa nieplodne.
Pozatym, pamietajmy ze nasienie mezczyzny potrafi w organizmie kobiety przezyc do 5 dni.
Oczywiscie najlepiej isc do specjalisty , medycyna stoi na wysokim poziomie i
wlasnie w tym kierunku ciagle rozwija sie dalej.

Zycze ci duzo szczescia , dziecko dla kobiety jest najwazniejsze , dlatego nie trac nadzieji. Prosze nie trac nadzieji.
Zycze ci bardzo duzo szczescia , pozdrawiam , Antares.

PS , mam znajoma ktora urodzila chlopca w wieku 42 lata , bylo to pierwsze dziecko , i jest to absolutnie nadzwyczajne dziecko.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14320
12 lat(a), 5 mies. temu  
trzeponek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14327
12 lat(a), 5 mies. temu  
Witam Forum.
Co do tematu dzieci , to ostatnio zajelam sie tym tematem bardziej szczegolowo i tez podyskutowalam z moimi znajomymi.
Przede wszystkim , Ty , jak nie udaje ci sie zajsc w ciaze , to idz do biblioteki i przynies sobie fachowe ksiazki zebys wiedziala jak z punktu widzenia medycyny to funkcjonuje.Zrob to , bo robisz to dla siebie.
Co do astrologii , to w gre wchodza mars i wenus ( milosc), to trzeba sprawdzic dokladnie jak planety ze soba sie zgadzaja, u obydwojga partnerow.
Co do zajscia w ciaze , to pokazuje tylko i wylacznie ksiezyc.
Jezeli zapoznamy sie z fazami ksiezyca w naszym horoskopie , i dokladnie to przeanalizujemy , to nie potrzeba zadnych zabezpieczen przed niechciana ciaza.
Fazami ksiezyca mozna wyliczyc kiedy sa dni plodne a kiedy nie.
Dziecko jest poczete w dniach kiedy ksiezyc stoi u mamy przy AC , lub DC.
Mam ksiazke gdzie para astrologow wyliczyla sobie kiedy chca miec dziecko i miala to byc dziewczynka , ale niestety urodzil sie chlopiec, ktory stal sie ich ukochanym dzieckiem.
Przez cale lata mlodosci zyla ta para astrologow z fazami ksiezyca i dziecko urodzilo im sie, kiedy tego pragneli.Kazdy horoskop jest inny , i kazdy czlowiek jest inny. Trzeba sprawdzic jak dlugo zyja plemniki i czy u kobiety nie mam zaklocen organicznych , a to trzeba juz zbadac u lekarza. Najlepiej oboje partnerow.
To narazie tyle , zycze wam duzo szczescia w naukowych astrologicznych badaniach.
Pozdrawiam cale forum. Antares.

PS , mam mala ksiazeczke 17 stron , ale niestety jest po niemiecku.
Jakby ktos z was chcial , i przyszedl z tym do ladu,to skopiuje i wysle. Jest to Reinhold Ebertin, pisze dosc trudnym jezykiem , ale mam wiekszosc jego ksiazek i sa to super fachowe astrologiczne ksiazki.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14335
12 lat(a), 5 mies. temu  
Juz dawno sluszalam o odkryciu " Cyklu Jonosza" ,i teraz w twoim przypadku mi sie o nim przypomnialo. Moja kuzynka probowala zajsc w ciaze wedlug faz ksiezyca . I zaszla , obecnie ma 3 letnia coreczke. Nie moge powiedziec czy rzeczywiscie " zaszla w ciaze dzieki Jonasowi " czy to tylko zwykly zbieg okolicznosci . Ale i tak podaje ci jedna ze stron ktora znalazlam w internecie . Poczytaj sobie o odkryciach Eugeniusza Jonasa.
trine2000.republika.pl/jonas.htm
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234