Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

D³ugotrwa³a samotno¶æ
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: D³ugotrwa³a samotno¶æ
#13431
12 lat(a), 9 mies. temu  
Droga Escha , Aspekty powolnych planet nie sa w tej chwili najszczesliwsze.Ludzie sa nerwowi , pozatym meptun moczy nas bez przerwy.Daj mi chwilke czasu , ja potrzebuje w spokoju przyjrzec sie twoim gwiazdom. To tylko moje hobby , pomimo mojej starannej nauki.Saturn jest w ruchu prostym , ale ma opozycje do lilith, narazie partner to tylko klopot.Zajme sie toba dokladniej , napisze ci w tych dniach. Pozdrawiam. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13432
12 lat(a), 9 mies. temu  
patientia
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13442
12 lat(a), 9 mies. temu  
Esha

<
Woland
Posty: 68
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13443
12 lat(a), 9 mies. temu  
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13446
12 lat(a), 9 mies. temu  
<
Woland
Posty: 68
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13447
12 lat(a), 9 mies. temu  
Witam
W pelni sie zgadzam. Skorpiony mi sie podobaja, jednak tak malo skorpionowa wokol mnie.... A ci co sa, to juz dawno zajeci... Poza tym do Tanga trzeba dwojga...
Podobaja mi sie rowniez Wagi, ale nie wiem czy slusznie i Koziorozce...

Jednak staram sie nie patrzyc na znak zodiaku danego mezczyzny, poniewaz wychodze z zalozenia, ze szereg aspektow w horoskopie danej osoby, moze np. zodiakalny Skorpion, moze nie byc Skorpionem z cech.
Ja pomimo tego, ze jestm zodiakalna Ryba, to tak naprawde szereg cech Strzelca mozna u mnie zaobserwowac.
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13448
12 lat(a), 9 mies. temu  
Jednak staram sie nie patrzyc na znak zodiaku danego mezczyzny, poniewaz wychodze z zalozenia, ze szereg aspektow w horoskopie danej osoby, moze np. zodiakalny Skorpion, moze nie byc Skorpionem z cech.
Ja pomimo tego, ze jestm zodiakalna Ryba, to tak naprawde szereg cech Strzelca mozna u mnie zaobserwowac.<
Woland
Posty: 68
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123