Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

D³ugotrwa³a samotno¶æ
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: D³ugotrwa³a samotno¶æ
#13449
12 lat(a), 9 mies. temu  
Droga Esha To jest twoj radix. Jak widzisz twoj 7 dom jest ladnie oblozony i nie brakuje ci mozlowosci poznac partnera. Uran w 7 domu mowi o zwiazkach szybkich i nie zawsze przemyslanych. Wcale to nie znaczy ze sa to zle zwiazki. Znam malzenstwo , ktore 14 lat zylo bez slubu , wspaniale medre dzieci ( chlopiec i dziewczynka).
Po slubie byly tylko awantury i bardzo szybki rozwod.U ciebie ...mysle ze beda to zwiazki wywolane pieknym uczuciem ( ksiezyc)
Pozdrawiam . Antares









Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13450
12 lat(a), 9 mies. temu  
Kochana Esha, twoj solar na na nastepny rok ma slonce w 7 domu w trygonie do ksiezyca , mysle ze sie zakochasz i bedziesz szczesliwa, czego ci z calego serca zycze.
Zaraz nam napisz jak cos fajnego w twoim zyciu zacznie sie dziac.
Wedlug mnie nie ma nic piekniejszego jak milosc. Pozdrawiam , Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13458
12 lat(a), 9 mies. temu  
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13459
12 lat(a), 9 mies. temu  
Droga Antares
oczywiscie, ze sie pokdziele moim szczesciem. Mam nadzieje, ze to wszystko, co napisalas, sprawdzi sie... bo zdecydowanie za dlugo jestem sama. Czuje, ze gdyby sie taki stan w moim zyciu nie zmienil, zwariowalabym.
Zwariowalabym z tesknoty za czyms co w zyciu najpiekniejsze - za miloscia, prawdziwa miloscia...

pocieszylas mnie

dziekuje:)
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13543
12 lat(a), 9 mies. temu  
agi
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123