Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Podrzucony horoskop
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678...14
TEMAT: Podrzucony horoskop
Podrzucony horoskop 9 lat(a) temu  
Zapraszam do interpretacji załączonego horoskopu (kobiety). Wątek jest kontynuacją sporu o znaczenie XII domu, znaczenie Wenus i Marsa, oraz znaczenie świateł w horoskopie.
Michor
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Podrzucony horoskop 9 lat(a) temu  
www.astrolabium.pl/forum/14-proba-o-inte...ie-to-udrk-kto-pomoe

Michor napisał:
Dobrze Lucy, nowy wątek dla Ciebie. Pokaż co potrafisz, użyj całego swojego arsenału astrologicznego, mam nadzieję, że po tej interpretacji inaczej będziesz patrzyła na horoskopy :)

Ja myślałam, że to Ty mi niedouczonej pokażesz jak się interpretuje horoskopy ;). Pokaż mistrzu na co Cię stać.
lucy
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

lucy napisał:
Ja myślałam, że to Ty mi niedouczonej pokażesz jak się interpretuje horoskopy ;). Pokaż mistrzu na co Cię stać.
No w końcu odrobina samokrytycznego spojrzenia i szacunku dla starszych :) (i pewnie na tym się skończy wątek podarowany Lucy).
Michor
graphgraph

mistrzu ... podaruj mi swoja interpretację ... horoskopów bez interpretacji w necie bez liku
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/07/11 19:07 Przez lucy.

Ułaskawiłem Cię swego czasu :) Więcej podarunków dla Ciebie nie mam. Mnie już nie kręci astrologia, a Ciebie wkręciła na Amen, więc dosyć tego krygowania się, do roboty :)
Michor
graphgraph

Michor napisał:
Ułaskawiłem Cię swego czasu :) Więcej podarunków dla Ciebie nie mam. Mnie już nie kręci astrologia, a Ciebie wkręciła na Amen, więc dosyć tego krygowania się, do roboty :)

łaskawco pokaż swoje mistrzostwo
lucy
graphgraph

Michor jesteś doprawdy załosny... po wszystkich ezoportalach ścigasz tę, która Cię odrzuciła.... Dorośnij "mistrzu" i uświadom, że zło jest w Tobie, a nie w niej.
Jest zwyczajną dziewczyną jak wiele innych dziewczyn, z problemami i radościami, które przytrafiają się każdemu z nas. A jej pechem jest to, że ten Michor się najzwyczajniej nieszczęśliwie się zakochał akurat w niej.
Androme
graphgraph

Do góryStrona: 12345678...14