Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji
#13116
Re: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji 12 lat(a), 8 mies. temu  
lucy napisała:

Nów przedurodzeniowy wypadł w Baranie 11*57' ASC we Lwie, horoskop dzienny.

wg wersji arabskiej:

Animodarem mogą być w kolejności: Słońce, Jowisz, Saturn.
W natawniku: Słońce jest w egzaltacji, Jowisz w upadku, Saturn peregrinum
Władcą ASC lunacji jest również Słońce


wg wersji renensasowej:

Baran 11*57', w stopniu przedurodzeniowej lunacji poszczególne planety mają takie godności:

Mars - władca(+5)
Słońce - egzaltacja(+4), troistość(+3), dekanat(oblicze?) (+1)
Jowisz - troistość(+3)
Saturn - troistość(+3), upadek(-4)
Wenus - terma (Granica?)(+2), detryment (-5)
Księżyc i Merkury - peregrinum(-5)

wg tego almutenem lunacji jest Słońce.

pozdrawiam Lucyna


Wersja arabska : 100 % Ok. Co do drugiej, sadzilam, ze almutena typuje sie biorac pod uwage najwazniejsza godnosc jako decydujaca. Swoja droga, co kiedy planeta jest w retro, czy to tez sie bierze pod uwage? I czemu w tej wylicznce nie bierze sie pod uwage sekt? A godnosc przygodna? A co, kiedy obie wersje nie sa zbiezne? Ktora wtedy typujemy?

Pozdrawiam
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#13132
Re: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji 12 lat(a), 8 mies. temu  
Wersja arabska : 100 % Ok. Co do drugiej, sadzilam, ze almutena typuje sie biorac pod uwage najwazniejsza godnosc jako decydujaca. Swoja droga, co kiedy planeta jest w retro, czy to tez sie bierze pod uwage? I czemu w tej wylicznce nie bierze sie pod uwage sekt? A godnosc przygodna? A co, kiedy obie wersje nie sa zbiezne? Ktora wtedy typujemy?

odpowiem co wiem:

1. Z tego co się zorientowałam i czego sie domyslam, to zwykle używamy jednej wersji. Ponieważ teraz uczę się tej techniki to robię zawsze dwie, zeby sprawdzić czy działają mi obie tak samo. Zwykle nie ;) Tu wyjatkowo obie pokazały to samo :D.

2. W artykule "Animodar" (Astrologia profesjonalna 1/2010) Pan P. Piotrowski sumuje godności, więc i ja zsumowałam. Program ZET tez pokazuje almuten Słońce, ale nie wiem jak tu zlicza.

3. zdaje się że godności przygodnej się nie analizuje.

4. proponuję te wszystkie pytania wstawić do tego wątku www.astrolabium.pl/forum/28-astrologia-klasyczna/11677-animodar

pozdrawiam Lucyna
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13173
Re: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji 12 lat(a), 8 mies. temu  
Dziękuje Pani Świstak i Lucy za pomoc w poszukiwaniu mojej godziny urodzenia.
Czytałam tu na forum, ze matka i dziecko maja "wspólne osie", wiec idąc tym tokiem rozumowania istnieje możliwość sprecyzowania mojej godziny urodzenia.
Czy się mylę?
Dane:
ja: 12.04.1984 50° 53′ 25″ N, 21° 30′ 53″ E 50.890278, 21.514722
mama: 27.11.1954 50° 48′ 18″ N, 21° 25′ 29″ E 50.805, 21.424722
zuzanna123
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13205
Re: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji 12 lat(a), 8 mies. temu  
Droga zuzanna123, podaj prosze miejscowosc urodzenia , jezeli jest to mala miejscowosc to podaj inna wieksza ktora lezy niedaleko od miejsca urodzenia. Nie mam tych wszystkich malych miejscowosci w programie, a chetnie popatrze w twoje gwiazdy. Pozdrawiam Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13206
Re: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji 12 lat(a), 8 mies. temu  
Jeszcze cos zapomnialam , prosze napisz jak przyszlas na swiat ? Bylo to moze cesarskie ciecie , lub wylecialas jak bomba , bo spieszylo Ci sie na ten piekny swiat ? Albo moze przypomni sobie twoja mamusia cos innego , szczegolnego ?
Dzieki , nie chce grzebac w twoim zyciu , ale im dakladniejsze daty , tym lepiej mozna wyczytac szczegolne zdarzenia i tez powiedziec cos na przyszlosc. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13207
Re: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji 12 lat(a), 8 mies. temu  
Dziękuje Antares za interesowanie się moim wątkiem. Jeśli nie masz tej miejscowości 50° 53′ 25″ N, 21° 30′ 53″ E to możne tą - 50° 56′ 0″ N, 21° 24′ 0″ E jest niedaleko położona i tam później przewieziono mnie tam do szpitala na badania.Ostatnio rozmawiałam z sąsiadka która odbierała mamy poród i zapytałam się o godzinę mojego poczęcia, jednakże tez bardzo nie pamięta bo była w szoku nie mniejszym niż moja mama, mimo iż nie byłam jej 1-szym dzieckiem.Według mojej sąsiadki była to zupełnie inna godzina niż podałam uprzednio, a mianowicie miedzy 23 a 23.30 wiec śpieszyłam się przed przyjściem na świat 13 w piątek:). Mój tata tez tak twierdzi, ze to było po 23 a karetka przyjechała po mnie i moja mamę gdzieś 23.45. Ale jaka jest dokładna godzina tego nie wiem? Dlatego proszę o pomoc
zuzanna123
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13208
Re: bylabym bardzo wdzięczna za wykonanie interpretacji 12 lat(a), 8 mies. temu  
Jeśli chodzi o moment przyjścia mego na świat- wynika ze mama miała wiele niespodzianek tego dnia. Otóż opiekowała się moim starszym bratem kiedy już dawałam siwe znaki pragnienia wyjścia za świat. źle się czuła wiec wzięła sobie kąpiel podczas której odeszły jej prawdopodobnie wody płodowe. Później miała coraz to większe i częstsze skurcze wiec udała się o pomoc do zaprzyjaźnionej sąsiadki. Jak w tamtych czasach bywało w małych miejscowościach jeden tel. na krzyż. Wiec zanim udało jej się z niego skorzystać i zadzwonić na pogotowie, ja już się pojawiłam na świecie. Później był tylko problem z odcięciem pępowiny, ale i moja sąsiadka dzielnie sobie z tym poradziła zawiązując ją kawałkiem prześcieradła. Tak to po krotce wyglądało moje przyjście na ten piękny świat:))))
zuzanna123
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234