Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

bylabym bardzo wdziêczna za wykonanie interpretacji
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: bylabym bardzo wdziêczna za wykonanie interpretacji
#13303
12 lat(a), 9 mies. temu  
Droga Zuzzanna , to by sie juz lepiej zgadzalo. Ale mam jeszcze pytania. Napisz prosze , jakim jestes czlowiekiem? Pomagasz duzo rodzicom ? Czy zajmujesz sie wiecej soba ?
Lubisz troche poogladac swiat , czy wystarczy ci to co widzisz w kolo twojego domu ?
Szukasz kontaktow z ludzmi , czy unikasz ich bo sie poparzylas.
Potrzebuje troszeczke takich standardowych szczegolow.
Nie gniewaj sie ale chce troszke dokladniej obliczyc twoja godzine, bo tylko wtedy jest dokladna prognoza mozliwa.
Daj mi tez jeszcze troche czasu.
Pozdrawiam cie serdecznie Antares

PS Pomysle prosze ze robisz mi tez przysluge , bo im wiecej horoskopow rozgryze , tym wiecej sie naucze. Wszystkiego dobrego dla Ciebie.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13334
12 lat(a), 9 mies. temu  
zuzanna123
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13396
12 lat(a), 9 mies. temu  
:(
zuzanna123
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13400
12 lat(a), 9 mies. temu  
Droga zuzanna , troche mi to zeszlo z twoim horoskopem , przepraszam.
Ale cie nie zapomnialam.
Co do twojego meza , za ktorym tak tesknisz , to moim zdaniem mozesz sprobowac , byc moze sie to naprawi. Tylko ja mysle, ze nawet jezeli cos przyjdzie z powrotem to tego nawrotu nie przetrwa.
Twoim problemem jest ze pomimo, ze jestes bardzo ciekawa swiata , to jednak bardzo lubisz sie trzymac ludzi i rzeczy , tak jakby niczego innego po za nimi na swiecie nie bylo.
Bardzo , bardzo zycze ci szczescia , ale prosze przemysl cala ta sytuacje jeszcze raz,
nie marnuj na daremnie twojego czasu, postaraj sie otworzyc na cos nowego , swiat jest pelen ludzi. Zapewniam cie moja droga , ze niewielu ludzi jest na swiecie bez problemow , porazek i innych niemilych sytuacji. A milosc jest najpiekniejsza i najbardziej boli.
Bardzo chcialabym cie troche wesprzec na duchu.Moze postaraj sie troche swiatu postawic sie w poprzeg , inni , niech robia co chca , rob swoje sprawy.
Jestem pewna , ze znajdziesz twoje wielkie szczescie , ale to jeszcze troszke potrwa.
Pozdrawiam cie i wszystkiego najlepszego i zrob w koncvu cos dla ciebie samej.
Trzymam za ciebie kciuki. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13408
12 lat(a), 9 mies. temu  
zuzanna123
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13415
12 lat(a), 9 mies. temu  
Kochana Zuzia , nie wiem jakich slow mam urzyc , zeby powstrzymac cie na duchu.
Jestes jeszcze taka mloda , wszystko jest jeszcze przed toba.
I na dzieci przyjdzie czas.
Z mojego doswiadczenia te pozne dzieci sa bardzo inteligentne i sa to naprawde nadzwyczajne dzieci. I w dzisiejszych czasach cala masa kobiet odklada dziecko na pozniej , bo najpierw chca pieknie zyc , robia kariere , a dziecko w pozniejszym wieku nie jest to w obecnych czasach problemem. Gdzies jest w mojej poczcie horoskpo dziecka , ktore mama urodzila majac 41 lat. Wiez mi dzieciak wylecial jak proca na swiat i poszukal sobie najlepszy dla niego czas.
Jak patrze na twoje lunarne , to mysle ze za duzo fiksujesz sie na lekarzy. Pamietaj , lekarz i lekarz to zawsze roznice. Masz w swoim horoskopie 2013 wenus w piatce i mysle ze to bedzie dziewczynka. Na wszystko przyjdzie czas . Pogoda jest okropna i to wszystkim robi problemy. Idz gdzies na lake czy do lasu i wyplacz sie porzadnie , to oczyszcza dusze.Lub zrob cos innego. Jak mnie jest zle to biore papier i kredki i rysuje.
I za jakis czas mi to przechodzi.Ksiezyc ma koniunkcje z lilith i tranzytuje twoja wenus , w piatek sie to rozluzni, bedzie inny dzien i twoj zly nastroj minie.Prosze uspokuj sie , moja sasiadka Renata wysle ci pozytywna energie, wlasnie siedzi tu ze mna.
Sciskamy cie obydwie. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13417
12 lat(a), 9 mies. temu  
Zuzia , prosze napisz do mnie przez e-mail dzidka@gmx.net
Pozdrawiam . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234