Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Moje ¿ycie to udrêk±. Kto¶ pomo¿e?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456789
TEMAT: Moje ¿ycie to udrêk±. Kto¶ pomo¿e?
#13188
12 lat(a), 9 mies. temu  
<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13298
12 lat(a), 9 mies. temu  
West
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13300
12 lat(a), 9 mies. temu  
Hallo biedny Dzidziusiu,
Jakie tam 12-to domowe. Saturn lata ci po twoim urodzenoiwym Saturnie i podcina ci troche nogi. Masz to juz dluzszy czas , musisz to jakos przezyc , sa inni co maja jeszcze gorzej.Za rok , po twoich urodzinach bedzie juz inaczej , jestem tego zdania, ze nabierzesz wiecej rozsadku , i zdecydujesz sie wreszcie, jaka droda jest dla ciebie najlepsza.
I jeszcze jedno: twoj merkury w dwonastce ?????????
Uwazaj , zeby pewnwgo dnia , ktos maly slodki i przepiekny , nie przyraczkowal do ciebie i nie wyciagnal sliczne raczki z malymi paluszkami i powiedzial : TATA.
Nie musi byc , ale moze.W kazdym badz razie twoje ostatnie salarne ??? Pewnie sie myle.
To wszystkiego najlepszego i wez sie w garsc, my wszyscy mamy teraz saturna w wadze.
Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13371
12 lat(a), 9 mies. temu  
West
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13372
12 lat(a), 9 mies. temu  
Witam cie West.
Nie musisz sobie za bardzo zawracac glowy tym co ja pisze.
Po pierwsze , dzieci w meskim horoskopie nie sa zawsze widoczne. Jest to roznie , ale zwykle dzieci widac u kobiety , w koncu taki jest nasz swiat ze mamusie rodza dzieci i u ojca nie zawsze jest to widac.
Tak jak przestudiowalam twoje solarne horoskopy to wpadlo mi w oko ze byc moze bedziesz ojcem. Jest to tez mozliwe, ze bedziesz w swojej pracy czy nauce robil cos szczegolnego.
Tylko ze w twoim solarnym na 2010 masz 1. koniunkcja mars/wenus ( casanowa aspekt)
2.Slonce/saturn i uran/jowisz robia opozycje, a to jest spontaniczne i nie przemyslane decyzje pod wplywem momentalnych uczuc.
Mam zwykle babskie horoskopy i pewnie jest to w tej chwili moj blad.
Z drugiej strony jak mi ktos powie wez parasol bo bedzie padac, a ja wychdze w piekna pogode , to jak lunie , bede mokra i zrujnuje moja frazure.
Mysle ze to rozumiesz, ostrzezenia nigdy nie sa zle, zwlaszcza ze popatrzalam tez nastepne lata.Moze napisz cos wiecej o sobie. Ne jest moim zamiarem cie niepokoic , to przeciez tylko forum. Wszystkiego dobrego, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13374
12 lat(a), 9 mies. temu  

Tak jak przestudiowalam twoje solarne horoskopy to wpadlo mi w oko ze byc moze bedziesz ojcem. <
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13375
12 lat(a), 9 mies. temu  
Witam Cie , masz absolutna racje , bo juz koniec 2009 ma aspekty , gdzie prawdopodobnie bedzie dla niego jakis klopot z powodu uczuc , ktore nagle sie przemienia w klopot.
Ale tez popatrzalam solarne na dalsze lata i mysle ze klopoty beda standartowe , to znaczy kochane pieniazki.
Ale tak to jest, widzialam pewien reportaz , gdzie policzono wychowanie dziecka i budowanie domu , koszty sa podobne.
Zawsze rodzice ktorzy sie chca wymigac sie z obowiazkow finansowych , zapominaja ze sami tez byli dziecmi , i tez bolalo jak nie bylo spelnienia ich wymagan przez rodzicow , dziadkow i opiekunow. I zazwyczaj jest to meski rod. Jest tak na calej naszej kuli ziemskiej.
Nie wiem co patrzysz , ale ja robie zwykle solarne , lunarne , do tego tranzyty , lub lunarne , jak tranzyt, czasem tez progresje , gdzie jest to zwykle dluzszy okres , lub cykl.
Zadziwiajace jest tez to , ze zwykle tatusiowie , kochaja i sa dumni z dziecka , ktore jest dorosle i dobrze wychowane , powiedzmy brutalnie " gotowe i doskonale "

Nie mozemy swiata zmienic , ale mozemy swiat poogladac. Pozdrawiam Cie , Antares

PS , patrze wszystko przez www.astro.com ,maja wszystkie metody i piekny radix.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456789