Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

zosta³em oskarzony - horoskop godzinowy
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: zosta³em oskarzony - horoskop godzinowy
#13025
12 lat(a), 9 mies. temu  
genny19 napisala:



Masz racje, tylko co nam wnosi aspekt miedzy Jowiszem (glowny sygnifikator kwerenta) a Ksiezycem (wsposygnifikator kwerenta)? Miedzy Ksiezycem a Marsem utworzy sie polsekstyl, znawcy twierdza, ze nalezy brac pod uwage wieksze aspekty: sekstyl, kwadrature, opozycje, trygon i ew. kwinkunks. Zastanawiam sie, czy utworzenie koniunkcji miedzy Ksiezycem a Sloncem, zanim dojdzie do sekstylu Jowisza z Wenus, wplynie na odpowiedz negatywna?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/07/01 23:52 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#13026
12 lat(a), 9 mies. temu  
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13027
12 lat(a), 9 mies. temu  
genny19 napisala:


Mysle, ze polsekstyl Ksiezyca z Marsem mozemy pominac, a z Saturnem Ksiezyc utworzy kwadrature dopiero po sekstylu ze Sloncem.

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#13028
12 lat(a), 9 mies. temu  
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13029
12 lat(a), 9 mies. temu  
Wyczytalam wlasnie z Wesolowskiego: webcache.googleusercontent.com/search?gl...p?f%3D37%26t%3D10783 I to jest ten przypadek. Zatem odpowiedz byla by negatywna.

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/07/02 01:17 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#13032
12 lat(a), 9 mies. temu  


Jesli odpowiedz na pytanie: czy szefowa zostawi mnie w spokoju mialaby byc twierdzaca powinien zaistniec pozytywny aspekt aplikacyjny miedzy Jowiszem, a Wenus. I tu nie wiem, czy mozna uznac, ze obie planety zdazaja do sekstylu, bo on dopiero zaszedlby po zmianie znaku przez Wenus do Raka.<
PiotrPiotrowski
Posty: 67
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13033
12 lat(a), 9 mies. temu  



Jesli odpowiedz na pytanie: czy szefowa zostawi mnie w spokoju mialaby byc twierdzaca powinien zaistniec pozytywny aspekt aplikacyjny miedzy Jowiszem, a Wenus. I tu nie wiem, czy mozna uznac, ze obie planety zdazaja do sekstylu, bo on dopiero zaszedlby po zmianie znaku przez Wenus do Raka.

Witam,
Dziekuje za odpowiedz :-) Tez cos mi switalo wczesniej o przeniesieniu swiatla, ale nie bylam pewna. Ok, wiec nie ma tu znaczenia, ze Ksiezyc jest spalony?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/07/02 01:51 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
Do góryStrona: 1234