Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

mój V dom i jego wpływ na cały kosmogram, proszę o pomoc w interpretacji ;)
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: mój V dom i jego wpływ na cały kosmogram, proszę o pomoc w interpretacji ;)
#12906
Re: mój V dom i jego wpływ na cały kosmogram, proszę o pomoc w interpretacji ;) 12 lat(a), 9 mies. temu  
A`propos wizyty u astrologa... Jakoś z nią zwlekam, jakby coś mnie przed tym powstrzymywało. Dochodzę do takich momentów zwątpienia, że się waham i wtedy... Bum! Znowu coś, znowu jakieś nowe spojrzenie, zrozumienie czegoś. Sądzę, że to Saturn mnie odciąga od tego, bo w trygonie do ascendentu wymusza na mnie działanie i pokazywanie ludziom, że można samemu bez niczyjej pomocy dojść, osiągnąć coś... I weź to proszę zrozum z moją koniunkcją Marsa i Urana, którzy nie chcą, abym posługiwał się jakimikolwiek autorytetami...


Btw. Wracając do V domu. Czy te wszystkie planety, razem z tymi trochę dalszymi, czyli Saturnem i Neptunem w Koziorożcu, można je traktować jako koniunkcja? Czy orby w takich przypadkach ulegają zwiększeniu? Antares, mogę wiedzieć jakie orby stosujesz w astrologii natalnej?
szymaszek
bardziej inteligentny, aniżeli mądry
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: stalowa wola Urodziny: 03/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12908
Re: mój V dom i jego wpływ na cały kosmogram, proszę o pomoc w interpretacji ;) 12 lat(a), 9 mies. temu  
Szymaszku , poczekaj najpierw z wizyta u astrologa. Ja napisze na ten temat , ale pewnie dopiero wieczorem albo jutro. Duzo planet w jednym domu , to jest pewnwgo rodzaju koniunkcja , tylko jest tak, ze planety wzajemnie na siebie dzialaja i ich energia jest znacznie oslabiona.U ciebie duzo talentow , mozliwosci i interesow , ale jest to troche lapanie 10 srok za ogon. Badz cierpliwy , ty znajdziesz juz swoja droge. Narazie pozdrawiam i poczekaj na moja poczte. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12915
Re: mój V dom i jego wpływ na cały kosmogram, proszę o pomoc w interpretacji ;) 12 lat(a), 9 mies. temu  
Znajdę drogę w życiu, wiem. Co ciekawe, moją koniunkcję Saturna z natalnym Saturnem poprzedzi Uran w trygonie najpierw do Saturna, potem do Marsa i MC. Następnie wspomniana koniunkcja i znowu Uran w trygonie do Księzyca! W między czasie Neptun będzie mi robił koniunkcję na Jowiszu:| Ciekawi mnie jak będzie to wszystko wyglądać, bo niewątpliwie tworzenie, krystalizowanie się mojej osoby będzie ściśle związane z Uranem. Przynajmniej ja tak zauważam.

10 srok za jeden ogon;-) Jakbym dał radę, to bym za wszystkimi biegał i wszystkie złapał. I tu pies pogrzebany, bo w taki sposób to mogę ostać się z pustą garscią.

Nie wiem co dla mnie najlepsze, ale staram się iść drogą Saturna, bo wydaje mi się to najrozsądniejsze, żeby wykorzystywać siłę, którą on daje. Tak jak wspominałem we wcześniejszych postach, jedzie po moim III domu i tu będę się koncentrował.

Ps. "Antares" mam w koniunkcji ze swoim Saturnem;-)
szymaszek
bardziej inteligentny, aniżeli mądry
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: stalowa wola Urodziny: 03/04
Ostatnio zmieniany: 2011/06/23 15:39 Przez szymaszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12